iPhone

iPhone 11 - Rasprava

Nvidia GTX 680 čet 19.9.2019 15:49
playjob kaže...
Meni je rečeno da sutra kreće isporuka iz njihovih skladišta, a da bih ja trebao dobit uređaj u idućih 3-5 radnih dana, također kupljen u T-Mobile-u.

 Ja sam u zg ti? Nadam se da ce doc sutra ako krece iz ZG skladista pa netreba im 3 dana za dostavu i hope

playjob čet 19.9.2019 23:53
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Op op di trekamo koja stranica?

 Pošta

 

Sutra dostavljaju, pitao sam HT.     

 Nice ja uzo pro gold 256gb,ti? Misliš da ce mo rano ujutro dobit ili kasnije tokom dana hummm

 Ja sam iPhone 11 Pro Max 256 Midnight Green i uz to dobijem AirPods 2. Nadam se odmah ujutro, popodne imam nekakvih aktivnosti, tako da bih ga volio ujutro preuzet. Mislim da će HT to ubrzat, velika i moćna kompanija, vjerujem da imaju dosta isporuka.

Yovitssa pet 20.9.2019 09:14

Ekipa, da Vas pitam nekaj... Zamijenio bih svoj 6s Plus novim ajfonom, ipak ga već 4 god. koristim... Pa mi nije baš jasna razlika između 11 i 11 Pro. Mislim, bio sam na GSM areni, gledao malo specke i znam da je ekran velika razlika. Ali najviše me zanima da li mi se ispalti skoro 500 € doplatiti za jači model (11 Pro)??? 

Hvala!

Nvidia GTX 680 pet 20.9.2019 09:32
Yovitssa kaže...

Ekipa, da Vas pitam nekaj... Zamijenio bih svoj 6s Plus novim ajfonom, ipak ga već 4 god. koristim... Pa mi nije baš jasna razlika između 11 i 11 Pro. Mislim, bio sam na GSM areni, gledao malo specke i znam da je ekran velika razlika. Ali najviše me zanima da li mi se ispalti skoro 500 € doplatiti za jači model (11 Pro)??? 

Hvala!

 Odgovor na 14:50

 

https://youtu.be/DyX-QZZBgpw?t=888

playjob pet 20.9.2019 09:56
Besana kaže...
Ovi koji ce dobiti danas su veliki sretnici.Mozete li manju recenziju snimiti da i mi vidimo

 Da su sretnici, jesu. Da snime recenziju, mislim da je nepotrebno, imaš hrpetinu recenzija na YouTube-u već, razgibaj prstiće, ali ne na onaj način.

Ne dođe li uređaj tijekom dana, pišem pritužbu HT-u.

playjob pet 20.9.2019 10:14

Zvao sam HP Ekspres, kažu da je uređaj skeniran u Osijeku i da čeka na isporuku, oni rade do 20h navečer tako da je dostava moguća sve do tad. Kaže da nisam jedini koji ima isti upit. Eto da znate.

Nvidia GTX 680 pet 20.9.2019 12:46
playjob kaže...

Valjda dolazi... haha

Kažu u Pošti da je na dostavi. 

 Ti ces prije dobit nego ja u zg ubi me,meni nema sanse da dostave danas do 15h zvao postu kazu "moguce danas" ilil sutra do 15h ako ne onda monday,a kakva je moja sreca dobit cu ga u monday

playjob pet 20.9.2019 13:02
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...

Valjda dolazi... haha

Kažu u Pošti da je na dostavi. 

 Ti ces prije dobit nego ja u zg ubi me,meni nema sanse da dostave danas do 15h zvao postu kazu "moguce danas" ilil sutra do 15h ako ne onda monday,a kakva je moja sreca dobit cu ga u monday

 Ja pitao jel dostavljaju sutra, kaže ne. Još 7 sati rade danas.

Nvidia GTX 680 pet 20.9.2019 15:05
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...

Valjda dolazi... haha

Kažu u Pošti da je na dostavi. 

 Ti ces prije dobit nego ja u zg ubi me,meni nema sanse da dostave danas do 15h zvao postu kazu "moguce danas" ilil sutra do 15h ako ne onda monday,a kakva je moja sreca dobit cu ga u monday

 Ja pitao jel dostavljaju sutra, kaže ne. Još 7 sati rade danas.

 Ti i ja ce mo u monday izgleda

playjob pet 20.9.2019 15:20
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...

Valjda dolazi... haha

Kažu u Pošti da je na dostavi. 

 Ti ces prije dobit nego ja u zg ubi me,meni nema sanse da dostave danas do 15h zvao postu kazu "moguce danas" ilil sutra do 15h ako ne onda monday,a kakva je moja sreca dobit cu ga u monday

 Ja pitao jel dostavljaju sutra, kaže ne. Još 7 sati rade danas.

 Ti i ja ce mo u monday izgleda

 Evo baš me zvao dostavljač iz HP Ekspresa, kaže ima paket od HT-a za mene. 

Nvidia GTX 680 pet 20.9.2019 15:25
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...

Valjda dolazi... haha

Kažu u Pošti da je na dostavi. 

 Ti ces prije dobit nego ja u zg ubi me,meni nema sanse da dostave danas do 15h zvao postu kazu "moguce danas" ilil sutra do 15h ako ne onda monday,a kakva je moja sreca dobit cu ga u monday

 Ja pitao jel dostavljaju sutra, kaže ne. Još 7 sati rade danas.

 Ti i ja ce mo u monday izgleda

 Evo baš me zvao dostavljač iz HP Ekspresa, kaže ima paket od HT-a za mene. 

 Ti si iz ZG? omg pa zar cu ja jedini ne dobit danas izgleda da da

playjob pet 20.9.2019 15:38
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
playjob kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
 Ti si iz ZG? omg pa zar cu ja jedini ne dobit danas izgleda da da

 Iz Osijeka sam, evo preuzeo sam ga. Idem ga otkutijat.