Garac24 sub 9.3.2019 11:10
Garac24 kaže...

Pozz

Trebao bih informaciju da li je moguće narediti vpn na sekundarni ruter?

Znači imam u planu (ako je moguće) kupiti jedan ruter posebno za vpn i njega spojiti kablom na glavni ruter.

Da li je takvo što moguće i koliko je skupo i komplicirano?

Hvala unaprijed za bilo koji info.

 Jos trazim info...
Zna netko?

dar01 ned 24.3.2019 18:48
Garac24 kaže...
Garac24 kaže...

Pozz

Trebao bih informaciju da li je moguće narediti vpn na sekundarni ruter?

Znači imam u planu (ako je moguće) kupiti jedan ruter posebno za vpn i njega spojiti kablom na glavni ruter.

Da li je takvo što moguće i koliko je skupo i komplicirano?

Hvala unaprijed za bilo koji info.

 Jos trazim info...
Zna netko?

 https://restoreprivacy.com/vpn-router/

TonyM pet 29.3.2019 13:34
Dans kaže...

Ima li ijedan VPN da radi s Netflixom, to jest da mogu gledati USA limitirane sadrzaje? Probao sam ExpressVPN ali ne radi, koliko sam cuo dosta VPN-ova je blokirano od strane Netflixa.

 Naravno da ima Nordvpn ..Privatevpn..ExpresVPN isto radi samo trebaš pitati koji tocno server i koja lokacija u SAD-u otvara Netflix.Probao sam sa PrivateVpn i NordVPN i sve je radilo normlano.

T700 pet 29.3.2019 14:18

U vezi Opere koja ima ugrađeni vpn

 

Imam pitanje za vas iskusne, Opera koja ima ugrađeni VPN kako to fukcionira ?  Može li svaki put biti druga IP adresa ? primjerice da me ne blokira neka webstranica ?

 

TonyM pet 29.3.2019 16:39
T700 kaže...

U vezi Opere koja ima ugrađeni vpn

 

Imam pitanje za vas iskusne, Opera koja ima ugrađeni VPN kako to fukcionira ?  Može li svaki put biti druga IP adresa ? primjerice da me ne blokira neka webstranica ?

 

 To što ima Opera ugrađen VPN to  ustvari i nije nešto jer radi se o javnim VPN što nikako nije dobro.Drugo preko toga samo ide preglednik dok sve ostale aplikacije kao i torrent ide i dalje preko tvoga ip.Opera ne može šifrirati cijeli promet tj promet preko neta ti ne ide kroz zašticeni tunel koji je kod pravih VPN teško otkljucati a neki kao AirVPN mjenjaju ključeve svakih pola sata.Jako bitno kod placenog VPN je to što brzinu možeš imati jako dobru dok kod Opere VPN brzina surfanja je duplo manja od tvoga interneta.Tako da to na operi možda može malo pomoci ali za ozbiljno treba svakako kupiti neki dobar VPN.

TonyM sub 6.4.2019 22:04
HCgamingCRO kaže...

molim preporuku tko se razumije za znaci najbolji VPN servis sto postoji,mj,godisnja clanarina nije bitna...ako postoji "najbolji"

bio bi to nord VPN ili postoji nesto iznad njega mozda jos?

 Svaki VPN ima svoje bolje i lošije strane.Ubiti treba gledati tko ima  dobre brzine ,više servera tko daje i otljučava bbc i ostale progrme te tko ima najbolju podršku kada nešto zapne.

Meni osobno su jako dobri a to i testovi pokazuju NordVPN,ExspresVpn,Privatevpn... a odna ostali koji isto nisu loši ali ne u tome rangu kao ovi.

fighterZu sri 24.4.2019 20:36

Korisio sam NordVPN par mjeseci i što se toga tiče radilo je odlično (nisam imao neke zamjerke, brzina odlilčna, brdo servera uključujući i Hrvatsku) no prije par mjeseci su ukinuli Paypal plaćanje i kolko vidim počeli muljati (čitajući korisničke recenzije, link) te sam postao skeptičan ukoliko u budućnosti budem ponovno na par mjeseci uzeo njihovu uslugu. Koja bi alternativa bila po pitanju brzine i da omogućuju plaćanje paypalom?

TonyM čet 25.4.2019 08:21
fighterZu kaže...

Korisio sam NordVPN par mjeseci i što se toga tiče radilo je odlično (nisam imao neke zamjerke, brzina odlilčna, brdo servera uključujući i Hrvatsku) no prije par mjeseci su ukinuli Paypal plaćanje i kolko vidim počeli muljati (čitajući korisničke recenzije, link) te sam postao skeptičan ukoliko u budućnosti budem ponovno na par mjeseci uzeo njihovu uslugu. Koja bi alternativa bila po pitanju brzine i da omogućuju plaćanje paypalom?

 Svakako ti preporucam PrivateVPN.Nisu ni skupi a rade jako dobro.Ima dobre ocjene na onoj stranici koju si stavio.Možeš ga probati 7 dana i sam se uvjeriti u njihovu uslugu.

MEGATAMA sri 14.8.2019 23:22

Ekipa uzeo sam Nordvpn na 3 godine i sad me zanima dali ja mogu izabrat server koji je baziran u Njemackoj ili moram ove vanjske drzave...kako to funkcionira?Sigurnosti radi....

Nudi mi vise servera u Njemackoj ali isto tako i ostale drzave..Hr itd

dar01 čet 15.8.2019 21:34
MEGATAMA kaže...

Ekipa uzeo sam Nordvpn na 3 godine i sad me zanima dali ja mogu izabrat server koji je baziran u Njemackoj ili moram ove vanjske drzave...kako to funkcionira?Sigurnosti radi....

Nudi mi vise servera u Njemackoj ali isto tako i ostale drzave..Hr itd

 možeš sve 5. Nord je super.

Posmatrač čet 15.8.2019 23:16
dar01 kaže...
Posmatrač kaže...

Sta zelis postici vpnom?

svašta-nešto. A šta tebe briga .

primjer: Kabel Deutschland blokira strimanje pa ako želi gledati IPTV mora iza VPN-a a NordVpn je odličan

 Jbg ako ne zelis reci onda moras traziti vracaru....

Ako si vec kupio sto pitas. Zar nije logicno raspitati se prije kupovine.... 

mamija sub 14.9.2019 18:59
jollyb kaže...

Potreban mi je (dobar/stabilan) VPN sa hrvatskim serverom.

 

Nasao sam na netu:

hidemyass za 60€ godisnje.

VyprVPN  za 60 ili 80€ godisnje

PureVPN za 70€ dvije godine

 

Imate li kakve preporuke i iskustva ili alternative?

Meni se PureVPN cini dobri odabirom, em sto imaju hrpu opcija i cijena je ok.

 PureVPN

dar01 sub 14.9.2019 20:13
mamija kaže...
jollyb kaže...

Potreban mi je (dobar/stabilan) VPN sa hrvatskim serverom.

 

Nasao sam na netu:

hidemyass za 60€ godisnje.

VyprVPN  za 60 ili 80€ godisnje

PureVPN za 70€ dvije godine

 

Imate li kakve preporuke i iskustva ili alternative?

Meni se PureVPN cini dobri odabirom, em sto imaju hrpu opcija i cijena je ok.

 PureVPN

 oni nude samo virtualne servere. Znači glavni server koji je možda u americi mimikrira server kao da je u zagrebu, te ti daje hr ip.

 

Šta to za tebe znači. Ako si u Sloveniji i spajaš se na pravi server u zagrebu s brzinom 15 megabita toliko češ i imati. Ako si u Sloveniji i spajaš se na virtualni server u americi tih 15 megabita past će na nekih 2-5 megabita (ako imaš sreće)  Pa ti vidi.

 

a cijena boli glava za godinu dana

mamija sub 14.9.2019 23:40
dar01 kaže...

 oni nude samo virtualne servere. Znači glavni server koji je možda u americi mimikrira server kao da je u zagrebu, te ti daje hr ip.

 

Šta to za tebe znači. Ako si u Sloveniji i spajaš se na pravi server u zagrebu s brzinom 15 megabita toliko češ i imati. Ako si u Sloveniji i spajaš se na virtualni server u americi tih 15 megabita past će na nekih 2-5 megabita (ako imaš sreće)  Pa ti vidi.

 

a cijena boli glava za godinu dana

 

Moguće je, nisam zagledao na koji način radi jer mi je trebao dnevno samo par minuta da provjerim neke sajtove i ništa više.

Sad kad mi treba tako nešto jednostavno upalim Hoxx VPN Proxy, obična chrome ekstenzija.

Posmatrač ned 15.9.2019 08:20
mamija kaže...
dar01 kaže...

 oni nude samo virtualne servere. Znači glavni server koji je možda u americi mimikrira server kao da je u zagrebu, te ti daje hr ip.

 

Šta to za tebe znači. Ako si u Sloveniji i spajaš se na pravi server u zagrebu s brzinom 15 megabita toliko češ i imati. Ako si u Sloveniji i spajaš se na virtualni server u americi tih 15 megabita past će na nekih 2-5 megabita (ako imaš sreće)  Pa ti vidi.

 

a cijena boli glava za godinu dana

 

Moguće je, nisam zagledao na koji način radi jer mi je trebao dnevno samo par minuta da provjerim neke sajtove i ništa više.

Sad kad mi treba tako nešto jednostavno upalim Hoxx VPN Proxy, obična chrome ekstenzija.

 Za to ti je dovoljan i besplatni proton vpn

 

sudy_freak čet 14.11.2019 23:32

Pozdrav,

 

evo pokušavam na sve mile načine eliminirati de-sync i lag u PUBG-u pa sam se okušao u ovom svijetu.

Prvo sam mislio uzeti NordVPN jer mi je on nekako najpoznatiji i najpristupačniji no na par poruka u temi što sam naletio, odustao sam zbog posljednjih ocjena kako je netko gore spomenuo.

Uzeo sam PrivateVPN. Odabrao server u Austriji i sve super-sve 5.
Međutim primjećujem da mi se brzina sa hrvatskim serverom prepolovi.

 

Zna li itko razloga?

Hvala vam unaprijed i još jednom hvala na preporuci PrivateVPN-a.

TonyM sub 16.11.2019 10:09
sudy_freak kaže...

.

Međutim primjećujem da mi se brzina sa hrvatskim serverom prepolovi.

 

Zna li itko razloga?


 Koristio sam godinu dana Privatevpn i samo sam jednom imao problem sa Hrvatskim serverom.Pitao sam podršku te su mi rekli da je problem do A1 tj onda VIP-u.

Zato najbolje pitaj njihovu podršku možda server koji su u Hrvatskoj iznajmili ima problem ili je nešto tehnicke prirode oni ce ti najbolje reci