Internet

Vaš YouTube channel

fromcelltohell pet 20.9.2019 19:53

Nije moj kanal, ali je frendov.

Radi već neko vrijeme, nekome bi se mogao i svidjeti pa da podijelim:

 

https://www.youtube.com/channel/UCiGDl4oLa8wk1V34QcPm-ZA

 

Čovjek je ažuran, skoro pa svaki dan izbaci novi video.

Radi sam, nije tehnički potkovan niti se previše uzbuđuje oko toga.

Snima iz svojeg doma, tematski je satirični osvrt na politiku i život općenito. 

Nije za širu publiku, ali vjerujem da će se barem nekome svidjeti.

Ako bude takvih, molim pretplatite mu se na kanal.

 

Unaprijed zahvaljujemo, LP:)

2dulle pon 6.1.2020 14:45

haha znam ne razumije se frend u hardware, snima gaming vecinom, nije bas za sklapanje i PC Build ali eto kvalitet ce mu se mnogo poboljsati, realno svi gaming youtuberi psuju malo vise.
Ko moze i zeli neka ostavi svoj komment, pa makar bio Dislike, kome se svidi svidi, nista ne forsiramo, samo sam imao zelju da mu pomognem malo.

fromcelltohell pon 3.2.2020 11:21
Mary Sue kaže...

 Nije teško pogoditi odakle mu inspiracija za naziv kanala.

 

Ne bih rekao da mu je to inspiracija. Prije bi bilo to što živi u Mexicu ;)

 

Meni je njegov kanal zanimljiv utoliko što je čovjek normalan, nema proseravanja u njegovim videima.

 

Ne pametuje a i vidim malo kako je u Mexicu, kroz oči običnog, malog čovjeka.

 

Ima još jedan sa ovih prostora koji ima kanal na YT i živi u Mexicu kojeg sam prije pratio, ali je počeo previše pametovati, zna sve o svačemu a to mi ide na jetra iako ima kvalitetne video objave, vizualno primamljive.

 

Tako da sam tog drugog otkantao. Jednostavno ne mogu provariti njegove stavove neke, tako da ga neću iz principa ovdje ni predstavljati.

 

BTW, za tog Šumadinca sad prvi put čuo. A, ne pada mi na pamet ići na njegov kanal uopće. Isto iz prinpica :P

VladRi pon 3.2.2020 11:54

hehe, da, a imam brdo toga za napraviti ali cekam da mi dođu djelovi :)

 

slazem server: 2x144GB, 4x480GB SSD, 2x1TB ssd, 2x146GB 10K sa 2x 6 (24T) xeonima :) los cekam..... .... ... flat mrezni kabel :D ESXI instaliran :)

fromcelltohell pon 3.2.2020 12:09
VladRi kaže...

hehe, da, a imam brdo toga za napraviti ali cekam da mi dođu djelovi :)

 

slazem server: 2x144GB, 4x480GB SSD, 2x1TB ssd, 2x146GB 10K sa 2x 6 (24T) xeonima :) los cekam..... .... ... flat mrezni kabel :D ESXI instaliran :)

 Svakako dokumentiraj taj proces. Bit će fora za pogledati.

_itsmoriarty ned 9.2.2020 12:59

pozdrav,

 

trazio sam temu samo Youtube, no nisam ju mogao naci, ne radi se o kanalu, a u neku ruku moze se u ovdje svrstati. 

 

naime, zanima me da li se nekako moze namjestiti da kad otvorim youtube, onaj tab s lijeve strane gdje su pretplatnici, home i slicno, ne iskace stalno? tj da kad otvorim youtube on bude skriven, jer mi nije potreban. 

 

ja kad gledam youtube uvijek otvaram samo pretplatnike, a kada trazim nesto na trazilicu gore. ako me razumijete :D hvala.