Internet

Problem pri unosu potvrdnog koda

zombie uto 9.4.2019 15:28

Imam problem pri unosu potvrdnog koda sa slike za registraciju. Koliko god puta unio ono što vidim na slci, a nikada ništa ne izostavim, izbaci mi da kod nije točan, tj. da nisam unio sve što piše na slici. Zna li netko postoji li neki keč kako da se prevaziđe ova glavobolja.

 

Evo kako izgleda slika sa slovima i znamenkama. Recite mi što vidite na slici, možda mi pomognete. 

 

Ajar uto 9.4.2019 15:35
zombie kaže...

Imam problem pri unosu potvrdnog koda sa slike za registraciju. Koliko god puta unio ono što vidim na slci, a nikada ništa ne izostavim, izbaci mi da kod nije točan, tj. da nisam unio sve što piše na slici. Zna li netko postoji li neki keč kako da se prevaziđe ova glavobolja.

 

Evo kako izgleda slika sa slovima i znamenkama. Recite mi što vidite na slici, možda mi pomognete. 

 

 ovo je (meni) 697T (ali može biti i 6g7T, demit). no nigdje ne postoje jamstva da će captcha biti ispravan (čak i uspkrkos mnogim refreshanjima). najčešće su "pogreške" razlikovanje malih od tiskanih slova, 6 od 9, razmaci (je, ima i toga), nule od O i te fore (problem s fontovima). refresh dok se ne pojavi nešto suvislo. ak ni tad ne primi, ne štima captcha (ili čitava stranica s njegovom integracijom) i tu baš i nema pomoći (ako stranica nije tvoja, jasno). 

zombie uto 9.4.2019 15:40

Jeste, točan je kod.

 

I ja sam isto vidio, ali nisam htio sam pokušavati jer mi je na sličnih 6-7 slika odbilo primiti kod, tako da sam se zapitao jesam li normalan ili je do njih.

 

Hvala na pomoći.

Ajar uto 9.4.2019 17:38
zombie kaže...

Jeste, točan je kod.

 

I ja sam isto vidio, ali nisam htio sam pokušavati jer mi je na sličnih 6-7 slika odbilo primiti kod, tako da sam se zapitao jesam li normalan ili je do njih.

 

Hvala na pomoći.

 nema na čemu.