Internet

Google stranice - problem s popup-ovima

gamer34 pet 24.5.2019 13:49

U zadnje vrijeme mi se poceo pojavljivat jako cudan problem na googlovima stranicama/uslugama. Naime, vecinu vremena kad im pristupam, npr. otvorim link na youtubu, google classroom-u ili slicno i iskace mi popup na tu istu uslugu u novoj kartici. Nije neki veliki problem prema tome da koristim popup blocker, ali mi je cudno i ne znam dali netko ima ili je imao slican problem, a da je pronasao neko rjesenje. Koristim Chrome i na njemu imam taj problem, druge browsere ne koristim niti sam probavao.

cobra5 sri 17.7.2019 11:37

Zena Anti-Malware i scan...  Moguce je da si pokupio neku glupost random. Naime meni se nedavno slicna stvar dogadjala a problem je bio sto je browser sam od sebe instalirao njemacki rjecnik plugin i to je rezultiralo adsima i svemu i svacemu random svakih 10min.

gamer34 sri 17.7.2019 19:26

Skenirao s Malwarebytsom, a sami Windowsov antivirus stalno baca notifikacije da nista nije pronadeno tokom automatskih skeniranja. U meduvremenu je problem prestao sam od sebe, al mi je zao sto nisam skuzio sto je bilo.

Marko :D sri 17.7.2019 19:48

Imao si instaliran adware i on ti je u pozadini otvarao reklame, te ih stavljao na stranice koje obično nemaju nikakve reklame. Ako samo instaliraš ad blocker ili neki pop-up blocker, time nisi ništa riješio jer adware i dalje prati koje stranice posjećuješ. AdwCleaner je rješenje za tvoje probleme...