Internet

Best Internet za YT Streaming?

ZdravacVZ uto 14.5.2019 14:14

Eh, sad si ga ti pitao isto kao da pitaš: Koji auto ima neka udobna sjedala, grijana i masažna.

 

Zar ne da bi odgovor zvučao isto tako vrlo općenit?

 

Daj malo više podataka, koje područje, kakve instalacije imaš u tvome kraju? (bakar, svjetlovod, Tele2 4G) ovog zadnjeg ne preporučujem, a s obzirom da ti treba za stream, dakle velika količina podataka, ostaje ti samo bakar ili svjetlovod., odnosno svjetlovod s takvim zahtjevom za upload.

 

E sad, kad smo sve drugo eliminirali, da li imaš mogučnost priključenja na svjetlovod? Ako da, onda možemo vidjeti koji provider je provlačio taj svetlovod, ili je možda otvorenog tipa, pa imaš više opcija...

 

Eto, za početak...

ZdravacVZ uto 14.5.2019 15:25

probaj za početak nazvati ovdje. To je lokalni provider, pa možda oni znaju za ČK.

 

https://mtnet.hr/kontakt/

 

Inaće, skoro pa 100% da nemaš svjetlovod, znao bi da imaš  lol

 

Moj savjet ti je da zamoliš nekog ko ima Tele2 4G da dođe kod tebe doma i izmjeri ti u kući signal i brzinu. Možda ipak imaš sreće, pa možeš normalno koristiti njihovu "pokučnu" ponudu.

 

LP

ihush uto 14.5.2019 15:29
ZdravacVZ kaže...

..

Moj savjet ti je da zamoliš nekog ko ima Tele2 4G da dođe kod tebe doma i izmjeri ti u kući signal i brzinu. Možda ipak imaš sreće, pa možeš normalno koristiti njihovu "pokučnu" ponudu.

 

LP

 .. ili ovisi o dobu dana/opterećenju mreže/odašiljača tj ostalim korisnicima pa rezultat može biti super i katastrofa.. (skoro) istovremeno.

 

Jole-Ri sri 15.5.2019 08:53

Sve ti ovisi kao što su ostali rekli, ja sam u HT i od centrale 200 metara i imam najbolju brzinu na bakrenoj žici 50/10 čak nekad prelazi to i to mi je fiksno već godinama, i nebi više mjenjao ovaj net ni za koji drugi. Velika je prednost ako si blizu centrale, ja čak imam opciju za optiku, ali nedaju samo meni... :D