CyberDemonVZ sri 16.10.2019 14:13
Ag008 kaže...

 Svima je sve stiglo bez PDVa, koliko čitam po forumu.

Ako tebi zaračunaju, onda stvarno peh :)

 

Nego, u najgorem slučaju, ako te zatraže PDV, ne preuzmeš paket i zatražiš povrat love kad im se vrati.

dalja46 sri 16.10.2019 15:04
CyberDemonVZ kaže...
dalja46 kaže...

Trebalo bi.

Meni su došla 3 rc auta tako, GLS dostavio.

 Cool! Koji modeli? Kak si zadovoljan?

 

https://www.banggood.com/WLtoys-12428-2_4G-112-4WD-Crawler-RC-Car-With-LED-Light-p-1046285.html?rmmds=myorder

 

ovog sam uzeo sebi. iznimno zadovoljan, brz, ova plastika je turbo elastična od koje je napravljen pa nema brige da se podere ili potrga tako skoro.

i ima brdo upgrade stvari za njega tu i na aliju tako da sam vec potrošio dosta na dodatke:)

 

https://www.banggood.com/HS-4CH-4WD-High-Speed-Climber-Crawler-RC-Car-Toys-p-1256700.html?rmmds=myorder

 

ovog sam uzeo maloj. solidan ali ne može se mjerit sa gornjim. brz je fino ali je dosta generičan.

 

https://www.banggood.com/MGRC-118-2_4G-4CH-2WD-Crawler-RC-Car-p-1426064.html?rmmds=myorder

 

ovog sam uzeo bez veze, bio je na saleu za 11 usd. bude za dar ako bude negdi trebalo:)

 

 

 

 

dalja46 sri 16.10.2019 15:27
Ag008 kaže...
Baš i mobiteli i tableti? Jer ove stvari koje ste vi naručili, tipa mali autići prolaze i kao ispod 22usd. A 2$ mi se čini malo za uslugu prepakiranja.

 Daleko je to od malog autića:)

znaci,  paket je malo više od pola metra i 2 kg mase za ovaj najveći "autić".

nema ti druge da budeš sa tehnikom pokusni kunić. jbg, netko mora bit:)

mada ja sam 99% siguran da ide isto ko i ovo što sam ja narucio, preko gls-a.

u mojem slucaju je bilo free shipping za eu priority line. jel ti sada lakše? kako ti se onda čini 0$ za uslugu prepakiranja:)?

CyberDemonVZ sri 16.10.2019 15:53
Ag008 kaže...
Baš i mobiteli i tableti? Jer ove stvari koje ste vi naručili, tipa mali autići prolaze i kao ispod 22usd. A 2$ mi se čini malo za uslugu prepakiranja.

 Vidim da nisi siguran. Onda radije nemoj, gledaj neki drugi dućan.

 

I kak veli kolega, ti "autići" i "dronići" imaju pakete i težinu ko 5-6 dobrih mobitela zajedno :D

Ag008 sri 16.10.2019 16:55

Imam dvojbu pa bi savjeti dobro došli;

 

Teclast P10S s kuponom BGP10S89P za 90$, ima potpuno novi UNISOC SC9863A Octa core proc (nepoznat za sada). 2/32Gb 1280x800 IPS ekran. Najnoviji Android 9.0, 4G-LTE, dva sim-a.
https://www.banggood.com/Teclast-P10S-SC9863A-Octa-Core-2GB-RAM-32GB-ROM-Dual-4G-LTE-Android-9_0-10_1-Inch-Tablet-PC-With-Free-Bag-p-1565492.html

 

Ili stariji Onda V10 Pro 32GB MTK8173 (quad core), Android 6.0.
Ali ima 4Gb RAM-a, 2560 x 1600 IPS ekran, izlaz za HDMI no nema ulaz za sim karticu.
95$
https://www.banggood.com/Original-Box-Onda-V10-Pro-32GB-MTK8173-Quad-Core-10_1-Inch-Android-6_0-OS-Fingerprint-Sensor-Tablet-p-1133787.html

 

Cijena jednaka, da li noviji s Androidom 9.0 ali s 2Gb RAM-a, LTE podrška ili model iz 2017. s 4Gb RAM-a i boljim ekranom?

fer-de-lance pon 31.8.2020 09:04

Ja baš jučer naručio za 35$, CZ skladište, trebalo bi biti kroz par dana pa javim kak je prošlo.

Za španjolsku nemam pojma, ali trebalo bi biti isto, a hk bi bilo logično da zapinje na carini, osim ako imaju neke svoje fore za muljanje.

 

kiwi_91 uto 1.9.2020 10:48

Nedavno sam naručivao s CZ skladišta i trebalo je oko mjesec i pol dana da stigne, tj. možda bi bilo brže da sam ih ranije kontaktirao (prvi put sam naručivao na BG-u pa sam mislio da je to normalna procedura uslijed Covid-a, a i nije mi se žurilo).

 

30.06. naručio

03.08. kontaktirao službu

17.08. nakon nekoliko email-ova ažuriran status narudžbe (proizvod pripremljen za slanje)

19.08. dobio tracking number

21.08. paket došao u OS

fer-de-lance uto 1.9.2020 12:27

Znači česi su ko ovi naši u HP-u...

Ili ih zgodne čehinje ometaju u obavljanju posla 

Uglavnom, kad su poslali stiglo ti je za par dana, valjda ću ja biti bolje sreće pa normalno pošalju, a ako nakon tjedan dana ne bude promjene statusa, onda ću ih i ja kontaktirat.

 

kiwi_91 uto 1.9.2020 12:40

Što je najbolje, tracking počinje iz Njemačke pa nisam ni siguran koliko Češka ima neke veze s time. Možda interno šalju skupne pošiljke iz Češke pa im tu zapne. Tko će ih znati...

Dolje je SS statusa.

CyberDemonVZ uto 1.9.2020 17:33
kiwi_91 kaže...

Što je najbolje, tracking počinje iz Njemačke pa nisam ni siguran koliko Češka ima neke veze s time. Možda interno šalju skupne pošiljke iz Češke pa im tu zapne. Tko će ih znati...

Dolje je SS statusa.

 Imao sam sličnu situaciju na Aliexpressu. Skladište u Poljskoj.

Naručio 26. iz Poljske. Krene paket 27.-og iz Njemačke.

31.-og je bio kod mene. (Možda bi i ranije da nije 29-og slučajno iz ZG otišao u OS pa natrag do mene u VŽ  )

 

Izgleda da kinezi imaju neku novu shemu.

fer-de-lance pon 7.9.2020 13:17
Mali322 kaže...
Šteta šta ti kvarim nadu ali nema ti od toga ništa...načekati ćeš se ti kao i mi svi skupa...dva mjeseca bar!

 Kolega, nisi uspio zacoprat, stiglo nakon 8 dana 

S tim da je carinu već prošlo u četvrtak, u petak došlo u HP, ali budući da subotom dostavljaju samo u gradovima, došlo danas.

Uglavnom, makina je tu:

  

jozef sri 7.10.2020 14:48

Baš mi stigao jedan item - oštećen. Kupio sam već dosta stvari s Banggoda i ovo je prvi put. Radi se o solarnom panelu 20x20cm s USB izlazom, uglavnom modul s konkektorima je otrgnut s panela (mogu ga zalemit, ali onda moram razvalit plastično kućište) Cijena je bila $18+6,40 za EU priority shipping. Problem je što je pakiranje bilo jako loše - nikakve spužvaste zaštite samo ona njihova crna najlon vrećica. Poslao sam im sad fotke, mogu li očekivati nekakav djelomični reimbursement?
BTW stiglo je za 19 dana (navode rok 10-15).

Ag008 pet 9.10.2020 21:57

Naručio sam UK standard dostavom iz Uk.

Točno nakon 24h od narudžbe (24h i 5min) u 19h sam dobio da je "poslano". Nikakav tracking.

Čisto sumnjam da je u 19h navečer petak u UK to meni poslano, prije bi rekao da je to neka skripta koja šalje mail u roku 24h od narudžbe.
Ovo mi piše na narudžbi

Tracking Info: No tracking number via EU Standard Shipping
Expected delivery date: 2020-10-18 11:05:09


Ima li tko iskustva s Banggoodom i EU tj UK skladištem? Stiže li doista kroz tjedan dana?

jozef pet 16.10.2020 01:08

Ag008 bojim se da ne stiže baš tako brzo. Zadnja narudžba je bila iz Kine ali uz EU priority shipping i nakon što se pokazalo kao da je u UK trebalo je još 10-12 dana da paket stigne. Inače prije deset dana (6.10.) sam naručio paket iz CZ skladišta i izgleda još uopće nije niti poslan.

mzopg pet 16.10.2020 19:42
Ag008 kaže...

Naručio sam UK standard dostavom iz Uk.

Točno nakon 24h od narudžbe (24h i 5min) u 19h sam dobio da je "poslano". Nikakav tracking.

Čisto sumnjam da je u 19h navečer petak u UK to meni poslano, prije bi rekao da je to neka skripta koja šalje mail u roku 24h od narudžbe.
Ovo mi piše na narudžbi

Tracking Info: No tracking number via EU Standard Shipping
Expected delivery date: 2020-10-18 11:05:09


Ima li tko iskustva s Banggoodom i EU tj UK skladištem? Stiže li doista kroz tjedan dana?

Previše se brineš. 

 

Nikada nisam imao problema s njima. Roba sa EU skladišta stiže ovisno o raspoloživosti, ako imaju na skladištu onda je kod tebe za 4-5 dana, meni je zadnje stiglo za 2 dana, ali ako nemaju onda čekaš dok njima stigne iz Kine oko 15 dana + 4-5 dana dok dođe do tebe, znači oko 20 dana.

Juksi uto 3.11.2020 13:42

Planiram uzeti ovaj mikrofon. Mogu li ga očekivati kroz sljedeći tjedan ili ću se načekati?
Piše Shipping - US$0.05, 1-week delivery, to Croatia via EU Priority Mail

link

Još jedno pitanje - što je kupon za nove korisnike i mogu li to iskoristiti da spustim cijenu na 18 umjesto 38$?

Hvala

mzopg uto 3.11.2020 15:38
Juksi kaže...

Planiram uzeti ovaj mikrofon. Mogu li ga očekivati kroz sljedeći tjedan ili ću se načekati?
Piše Shipping - US$0.05, 1-week delivery, to Croatia via EU Priority Mail

link

Još jedno pitanje - što je kupon za nove korisnike i mogu li to iskoristiti da spustim cijenu na 18 umjesto 38$?

Hvala

Možeš, barem tako piše i ako ga stvarno imaju u CZ skladištu ne vidim zašto ne bi u RH stigao kroz 2-3 dana. Meni sve iz EU skladišta stiže jako brzo.

 

Kupon za nove korisnike je upravo to što piše. 

Ne možeš ga cijelog iskoristiti da spustiš cijenu na 18$ jer ćeš u biti dobiti više kupona za određene kategorije proizvoda, to obično budu kuponi po 2-3-5$ po proizvodu.

mzopg čet 5.11.2020 09:47
Ag008 kaže...

Meni je iz UK skladišta stiglo za 24 dana

 Vjerojatno nisu imali u UK skladištu pa su poslali iz Kine u to skladište, a to se čeka 2-3 tjedna i onda još par dana do RH. Ili je netko negdje nešto zeznuo. Meni iz UK sve uredno stiže u roku od par dana, najduže 7-8 dana.

Juksi pon 9.11.2020 09:14

Naručio sam 3.11., danas je 9. i krenulo je iz Zagreba prema Puli, ako je pošta, bit će sutra, ako je dhl danas. Tjedan dana, super. Zasad ugodno iskustvo.

 

EDIT: nosila je pošta, došlo je danas, prvo su rekli 3-5 dana, kasnije napisali do 14. 11. Na kraju došlo za 6 dana iz Češkog skladišta (Njemačkog?). Ugodno iskustvo.

user3468 ned 13.12.2020 12:03

Pozdrav,

 

naručio sam na banggoodu tablet iz češkog skladišta, dostava eu standard ali nema tracking broja. Pošiljka je trebala stići kroz 5-7 radnih dana ali nema je a nemože se provjeriti. Rekli su mi da pričekam 20.12. Sve mi to smrdi da nisu ni imali na eu skladištu već kod narudžbe šalju iz kine pa prepakiravaju. Ima tko sličnih iskustva?

fer-de-lance ned 13.12.2020 16:58
user3468 kaže...

Pozdrav,

 

naručio sam na banggoodu tablet iz češkog skladišta, dostava eu standard ali nema tracking broja. Pošiljka je trebala stići kroz 5-7 radnih dana ali nema je a nemože se provjeriti. Rekli su mi da pričekam 20.12. Sve mi to smrdi da nisu ni imali na eu skladištu već kod narudžbe šalju iz kine pa prepakiravaju. Ima tko sličnih iskustva?

Isto i kod mene, naručio strujna kliješta, isto CZ bez tracking broja, već prošlo 3 tjedna...

 

user3468 uto 15.12.2020 16:01

17.12. će i meni biti točno 3 tjedna. Pitao sam support jel stvarno bilo na stanju u CZ ili su naručili iz kine nakon šta sam kupio, naravno odgovor je da piše kako je poslano sa CZ :)

Možda stvarno je ok s njihove strane(iako mi više smrdi da nije), možda je paket zaglavio u sortirnici VG, tamo je navodno kaos, radi samo pola ljudi.