Berta pet 1.9.2017 08:19

Pozdrav ekipa!

 

Molio bih vas za informaciju da li se možete spojiti na uplay shop bilo preko uplay PC ili preko web stranice.

 

Pokušao sam preko stolnog računala, 2 laptopa, mobitela i nikako mi ne radi već danima.

 

Hvala

Pozdrav!

shobmaster pon 4.9.2017 00:08

ista stvar i kod mene,ne otvara na uplayu,chromeu,internet exploreru,na mobitelu,cak sam i u incognito modu proba i na mobilnim podatcima i razlicitim wi fi mrezama ali nista...cini mi se da izbaci samo da ima previse preusmjeravanja i to je to,a trenutno na akciji neke igre 

Kiki-hr- pon 4.9.2017 18:17

Jeste li svi na HT-u? da nije do operatera možda, što bi mi bilo čudno.

Uglavnom, dobio sam baš danas odgovor od Ubisoft Supporta:

 

"Thank you for your reply and for the information provided. 
I will forward this to our investigation team to see if there is something we have missed, but from what we can see, everything is up and running.
Could you please contact your ISP just to check everything is okay on their side?"

Berta uto 5.9.2017 15:41

Hvala svima na pomoći, nebih rekao da je do operatera, računala su preko t-coma, mobitel preko Vipa.

 

U međuvremenu sam dobio odgovor od suporta

"Thanks for providing this information to us. We received information this is also happening with other customers. We're currently investigation this situation. I apologize for the inconvenience this is causing you."

 

Nekakav je problem do ubisofta, nekolicina prijatelja također se ne mogu spojiti.

Zanima me da li se itko iz Hrvatske može spojiti na njihov shop makar preko web stranice?

Kiki-hr- sri 6.9.2017 18:41
Berta kaže...

Hvala svima na pomoći, nebih rekao da je do operatera, računala su preko t-coma, mobitel preko Vipa.

 

U međuvremenu sam dobio odgovor od suporta

"Thanks for providing this information to us. We received information this is also happening with other customers. We're currently investigation this situation. I apologize for the inconvenience this is causing you."

 

Nekakav je problem do ubisofta, nekolicina prijatelja također se ne mogu spojiti.

Zanima me da li se itko iz Hrvatske može spojiti na njihov shop makar preko web stranice?

 

Ne, nikako.

Pogledaj par postova iznad, i ja sam im prijavio problem i poslao nekoliko screenshotova o njihovom problemu.

macgyver pet 10.4.2020 23:44

Jel koristi netko Uplay+? Ako sam dobro shvatio, to funkcionira ovako nekako: uzmem Uplay+ pretplatu (trenutno 7 eura prvi mjesec) skinem i odigram npr Far Cry New Dawn i jos neki Assassins Creed, ovisi sta stignem unutar mjesec dana, otkazem i to je to? Drugim rijecima, igre koje na Steamu kostaju 30ak eura, ja odigram za 7? Naravno, te igre mi ne ostaju dostupne za igranje poslije tih prvi mjesec dana, ali zato bih i igrao igre za koje mislim da nemaju neki replay value.

FileFicho sub 11.4.2020 00:33

Da, Uplay+ je kao pretplata. Dok imaš možeš igrati sve igre koje ta "pretplata" obuhvaća te nakon što prekineš igre ti više nisu dostupne. Ali dobra stvar je da se napredak u igri sprema pa ako odučiš jednog dana ponovno uzeti Uplay+ ili kupiti tu igru koju si igrao, možeš nastaviti gdje si stao.

Cansee čet 30.4.2020 10:45

 

Dečki imam pitanje o uplayu, ne znam jel offtopic, ali mi je glupo otvarati novu temu

 

Dakle imam situaciju sa programom uplay, događa se to da počnem skidat igru, i ostavim komp na miru (najčešće i skidam u vrijeme kad ne koristim računalo, npr po noći). i ono što se dogodi je da nakon nekog vremena ode sve u neku hibernaciju ili što već, znači komp sam ode u neko mirovanje. To bi bilo ok kad mi se ne radi ništa na kompu, ali kad ostavim upaljen neki program na kompu koji nešto radi to ne bi trebalo biti. Isto to mi radi i za battle.net, ali recimo za Steam i torrente mi sve ostavi upaljeno i sve radi dok se ne skine. Zašto je to baš tako za uplay i battle net, jel netko ima ideju?

Bur33k pet 1.5.2020 09:55

Kako su ti postavljene power plan postavke u Windowsima?

Jesi li stavio da se komp ne gasi i ne ide u hibernaciju ili možeš staviti da se gasi 1-2h poslije downloada.

Sad po sjećanju mi se čini da je 5h maksimum pa onda ide "never".