hummer0 sri 4.12.2019 11:40
Promster kaže...

Igra je vani više od jedne godine, određeni dijelovi igre (pa i kraj) su čak postali tzv. 'meme', kaj bi sad vi...?

 Ne nego imaš ljudi kojima je gušt otkrivati kraj igre ili filma itd.

Ko moj šogor igram Horizon Zero Dawn i stoji kraj mene pita kaj to igraš, a Horizon ovaj će ti poginut a ovaj ..... reko daj šuti ko te uopće što pita nemoj mi otkrivat koji mi je onda gušt igrat ako mi ti sve ispričaš?

spoonman039 sri 4.12.2019 18:57
Santana kaže...
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...
BeLLicus kaže...

Gotovo, bilo je ovo prekrasno putovanje, Arthur će biti zauvijek zapamćen, još epilog završimo i gotovo, ako bude preko 85% kad to završim bit ću i više nego zadovoljan  

 Zašto ljudima otkrivaš dijelove igre?

Jebote još ti čovjek kaže nemoj spoilat, a ti i dalje kvariš ljudima igru. wtf?

 

Valjda želi da mu čestitamo na završenoj laganoj igri.

 Da ne kuzim zakaj nema neki hard mode

budemo to skrpali s modovima

hanteed sri 4.12.2019 19:40

Uf jedva kupih odbijalo mi karticu na platimarket 5 eura više sam platio na drugoj stranicit 30 eura me koštalo, s obzirom da sam ja sad kupio igru sutra piratska izlazi to je neminovno

112 giga ima dobro je teška

JozoBozo121 čet 5.12.2019 09:42
playjob kaže...
Mojojo kaže...
Sutra izlazi kreknuta?

 Odakle ti informacija?

 Čovjek misli to zato jer izlazi na Steam, ali očito će se grdo razočarat jer verzija na Steamu će i dalje trebati rockstar launcher i sve kao i dosad, jedina razlika će biti šta ćeš igru pokrenuti iz Steam aplikacije.

playjob čet 5.12.2019 10:22
hummer0 kaže...
playjob kaže...
Mojojo kaže...
Sutra izlazi kreknuta?

 Odakle ti informacija?

 Ma Hanteed je izjavio da je kupio igru, a obično kad kupi igru izađe krekirana nakon toga.

 Ja se ponado da ću moć istestirat jogurt verziju kako će radit na mom kompu, pa ako bude radilo dobro, kupio bih ju.


Šta mislite oće to dobro radit?

JozoBozo121 čet 5.12.2019 10:49
playjob kaže...

 Ja se ponado da ću moć istestirat jogurt verziju kako će radit na mom kompu, pa ako bude radilo dobro, kupio bih ju.


Šta mislite oće to dobro radit?

 Zašto ne bi radilo dobro? Pa je igram na GTX 970 u 1080p, medium postavke uglavnom i imam 50-60fpsa, igra izgleda fantastično.

Filox čet 5.12.2019 11:03
playjob kaže...
hummer0 kaže...
playjob kaže...
Mojojo kaže...
Sutra izlazi kreknuta?

 Odakle ti informacija?

 Ma Hanteed je izjavio da je kupio igru, a obično kad kupi igru izađe krekirana nakon toga.

 Ja se ponado da ću moć istestirat jogurt verziju kako će radit na mom kompu, pa ako bude radilo dobro, kupio bih ju.


Šta mislite oće to dobro radit?

 Hoće sigurno, od medium do high, bez problema. Ono što ti je problem je samo 2 diska, a igra velika 120 GB. Morat ćeš, kao i ja, kupit još jedan SSD za RDR2. Kako sada stvari stoje, bit će ti dovoljan od 256GB, jer je igra 120, a ne 150, kako je meni lik u dućanu govorio, pa me nagovorio na disk od 480GB... SSD voli bit bar 50% prazan, duže traje i brže radi.

playjob čet 5.12.2019 11:06
Filox kaže...
playjob kaže...
hummer0 kaže...
playjob kaže...
Mojojo kaže...
Sutra izlazi kreknuta?

 Odakle ti informacija?

 Ma Hanteed je izjavio da je kupio igru, a obično kad kupi igru izađe krekirana nakon toga.

 Ja se ponado da ću moć istestirat jogurt verziju kako će radit na mom kompu, pa ako bude radilo dobro, kupio bih ju.


Šta mislite oće to dobro radit?

 Hoće sigurno, od medium do high, bez problema. Ono što ti je problem je samo 2 diska, a igra velika 120 GB. Morat ćeš, kao i ja, kupit još jedan SSD za RDR2. Kako sada stvari stoje, bit će ti dovoljan od 256GB, jer je igra 120, a ne 150, kako je meni lik u dućanu govorio, pa me nagovorio na disk od 480GB... SSD voli bit bar 50% prazan, duže traje i brže radi.

 Uskoro dolazi M.2 tako da ću tamo instalirat igricu, hvala puno!

Filox čet 5.12.2019 11:46
doktor1 kaže...

HAHA, ima ryzen 7 + RX 5700 XT i htjeo je "istestirat" piratsku veriju 

 E pa? Sve pare koje je ima potrošio je na opremu i sad nema za igru. Ja ga apsolutno razumijem.   

 

Uostalom, kako drugačije da se isproba igra? Nema više demo verzija, pa piratizacija ostaje kao jedino rješenje da se bespotrebno ne bacaju pare na igre koje izgledaju zanimljivo, ali su dosadne i loše u konačnici.

Promster čet 5.12.2019 11:54
hummer0 kaže...
Promster kaže...

Igra je vani više od jedne godine, određeni dijelovi igre (pa i kraj) su čak postali tzv. 'meme', kaj bi sad vi...?

 Ne nego imaš ljudi kojima je gušt otkrivati kraj igre ili filma itd.

Ko moj šogor igram Horizon Zero Dawn i stoji kraj mene pita kaj to igraš, a Horizon ovaj će ti poginut a ovaj ..... reko daj šuti ko te uopće što pita nemoj mi otkrivat koji mi je onda gušt igrat ako mi ti sve ispričaš?

Dolazite u temu o igri koju je većina ljudi završila prije godinu dana, pa nemoj čitati tekst i gledati slike posta koji počinje sa: "Gotovo/završio sam igru...". O kraju igre je bilo priče i prije 20-30 stranica.

 

Tvoj šogor je tebi to na 'silu' ispričao, a ovdje fino biraš sam.

hummer0 čet 5.12.2019 12:15
Promster kaže...
hummer0 kaže...
Promster kaže...

Igra je vani više od jedne godine, određeni dijelovi igre (pa i kraj) su čak postali tzv. 'meme', kaj bi sad vi...?

 Ne nego imaš ljudi kojima je gušt otkrivati kraj igre ili filma itd.

Ko moj šogor igram Horizon Zero Dawn i stoji kraj mene pita kaj to igraš, a Horizon ovaj će ti poginut a ovaj ..... reko daj šuti ko te uopće što pita nemoj mi otkrivat koji mi je onda gušt igrat ako mi ti sve ispričaš?

Dolazite u temu o igri koju je većina ljudi završila prije godinu dana, pa nemoj čitati tekst i gledati slike posta koji počinje sa: "Gotovo/završio sam igru...". O kraju igre je bilo priče i prije 20-30 stranica.

 

Tvoj šogor je tebi to na 'silu' ispričao, a ovdje fino biraš sam.

 Ma Red Dead Redemption 2 sam završio prije godinu dana na PS4, ali mi je glupo kad se otkrivaju dijelovi priče.

Prigovor je bio zbog drugih ljudi ne zbog mene. 

hanteed ned 8.12.2019 15:44
Del_Boy97 kaže...

imas na kanalu hardware unboxed tutorial za grafičke settinge pa to pogledaj i posloži si

 evo imam 75 80 fpsa golemo, to je ok jer je ovo mješavina higha i ultre a na medium sam imao manje fpsa, jebeno sad znam da imam fpsa koliko i ostali na istoj grafi :)

Dobra igra samo sve nekako ugladjeno zaobljeno u grafici nema mi neke oštrine ili odavno nisam igrao high budget igru, jebeni dmc 5 kad sam prelazio za oku bolju grafiku mi ima tj. takva mi više leži.