Del_Boy97 čet 21.11.2019 01:00
Necto kaže...
Q-Tip kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jučer smo poduže Danny_HR i ja pikali po RDR Online. Hahah baš smo se nasmijali i nauživali.

Uhvatili jednu sliku kod fotografa, ali sa shadowplayom jer jedna slika košta usranih 5 dollara, a bradu nikad neću mjenjat negu ću tek opljačati ovog bricu. Pa nedam mu 30 dollara za brijanje da se kolješ.

 

 

Javite ako ćete i večeras, pridružim se. 

 

Imam slozen persistent posse i otkljucane bounty i trader kocije ako netko bude za kakav lov na glave ili malo Cripps trading akcije

 nagrindo si za bounty hunter zatvorsku kociju?

Jack Sparrow kaže...
Del_Boy97 kaže...

 koji ste leveli?

 negdje 10 ili 11

Q-Tip kaže...

 

Javite ako ćete i večeras, pridružim se. 

 Ali prvo moraš vlakovođu sa špagom povući kroz prozor

 ja sam uspio vec do 60og nagrindati. Najlakše je preko collectora kad skupljaš pa predaš sve setove.

Colossus7 čet 21.11.2019 20:44
Bitanga kaže...

 

Staro :-P A više ni nije so true.

Trebao si igrati na launchu na PS4, tad je to bilo istinito. Nisi ništa mogao napraviti da te netko ne vidi s kilometra.

Sad koliko igram možda dva puta mi se desilo, a napucavam i lootam ekipu pred drugima.

 Haha, vjerujem po tvom pisanju da je bilo i gore, ali meni se ovo desilo jedno desetak puta, i uvijek me neki som napadne na random, popije headshot i onda witness negdje 50 metara dalje počne trčati, sva sreća mislim da su negdje i ubacili opciju ako nisi prvi napao ili napravio sranje tipa ubojstvo bez razloga ili ako slučajno nekoga gurneš sa konjem npr. u Saint Denis, možeš pričekati drota i onda izabrati Defuse opciju i prođeš bez kazne, i samo te opomene i potjera da odeš iz bliže okolice bez posljedica.

 

 

jovial čet 21.11.2019 22:24
Bitanga kaže...

E da, kad smo kod kontrola.

Na playki mi se par puta dogodilo da dođem do konja i slučajno ga kresnem šakom jer sam stisnuo krivu tipku. 

Na PCu nijednom.

 ja sam nekom nesretniku uz cestu spasio zivot... taman mu isisam zmijski otrov (jos ga osjecam u ustima), i dok covjek lezi predamnom, iz cista  mira ga odvalim cizmom u zube... i umre :D 

konj me gleda iza nekog zbuna i zaplace... mislio je siroti da sam nasao novu zrtvu i da on vise nece dobijati sakom u glavu... al kratko mu je trajalo :D 

sve na PC, doduse to je bilo na pocetku i sad vec satima nisam nista slicno ponovio. mislim da sam se naviknuo na kontrole :D 

HCgamingCRO pet 22.11.2019 08:47
ProTeinZ kaže...
e sad onaj bijeli arabian kod saint lakea.. u koje doba dana treba doc da ga ulovis, kad god sam znao proc on nije bio tamo

 Ja sam ga po danu hvatao,samo pazi i sejvaj prije nego krenes loviti jer ako ti pobjegne Bice ga tesko uhvatitu opet.

Najbolje je sa lasom i onda se priblizis i sjednes i pripitomis ga.

Ugl tamo su ti i legendary bizon i riba jedna pa to isto uhvati.

 

Jack Sparrow pet 22.11.2019 10:22
ProTeinZ kaže...
e sad onaj bijeli arabian kod saint lakea.. u koje doba dana treba doc da ga ulovis, kad god sam znao proc on nije bio tamo

 pogledaj na YT koja strana obale, bitno je da ne trčkaraš okolo jer se taj konj lako splaši. Hodaj i kad ga vidim u daljini lagano prema njemu. Tad ga smiruješ pa zajašeš ili baciš lasso

Srce Isusovo pet 22.11.2019 11:50
D3lBoy kaže...

Jel se još nekom crasha pri launchu igre? Probao sam sve one fixeve sa release daya (novi driveri, update win. etc.) ali nista ne pali, igra se crasha pri paljenju

 Pa... Kad ti se je već žemska skinula na neš ni igrat moš onda bar nagradit ženu svojom veličanstvenom čunom... Just sayin.

jovial pet 22.11.2019 12:40
D3lBoy kaže...

Jel se još nekom crasha pri launchu igre? Probao sam sve one fixeve sa release daya (novi driveri, update win. etc.) ali nista ne pali, igra se crasha pri paljenju

 ako si na ryzenu, probaj bios update na aegesa 1.004 ili downgrade na 1.002 

moja ploca nema jos 1004 pa sam morao downgradeat.

TheDarkSide sub 23.11.2019 14:30
doktor1 kaže...

Provjeri dole na dnu u naprednim postavkama teselaciju drveća koja je naknadno ubačena!

Ako je uključena u šumama ubije cca 10 fpsa

 pomoglo mi je gasenje taselacije drveca..mislim da imam vise FPS-a nakon zadnjeg patcha i da se igra vrti malo bolje. Izgleda da R* ipak radi neki k...

ajeto007 sub 23.11.2019 18:20
Stryder kaže...
unique83 kaže...
Stryder kaže...

Evo uzeo i ja, nakratko intalirao holu, stavio rusiju i uzeo za 266kn, platio PayPalom, nikakve adrese ni nista nisam morao mjenjati. Sve sljaka normalno

 Na ovo sam mislio...tu mi fali detalja

 

1.Instaliras Hola Free VPN Proxy Unblocker (bilo bi bolje ako imas pravi VPN neki, no i ovo ce posluziti)

2. Odes na ovu stranicu.
3. Stavis Hola VPN kao rusija
4. Stranica bi se trebala osvjeziti sa cijenama u ruskim rubljima (2.499,00)
5. Kliknes kupi
6. Loginas se u rockstar social club (ja sam imao novi account, nikad prije nista nisam kupovao), checkout as guest nije radio
6. Platis paypalom (iako mi je hrvatska kartica i adresa, nije bilo problema)
7. Ulogiras se u R* launcher i igra bi trebala biti tamo
8. Uninstall hola extenzije (remove from chrome)
9. Igraš

 

Jel to provjereni i jel još radi , ima li tko informacije ?

Del_Boy97 sub 23.11.2019 18:46
ajeto007 kaže...
Stryder kaže...
unique83 kaže...
Stryder kaže...

Evo uzeo i ja, nakratko intalirao holu, stavio rusiju i uzeo za 266kn, platio PayPalom, nikakve adrese ni nista nisam morao mjenjati. Sve sljaka normalno

 Na ovo sam mislio...tu mi fali detalja

 

1.Instaliras Hola Free VPN Proxy Unblocker (bilo bi bolje ako imas pravi VPN neki, no i ovo ce posluziti)

2. Odes na ovu stranicu.
3. Stavis Hola VPN kao rusija
4. Stranica bi se trebala osvjeziti sa cijenama u ruskim rubljima (2.499,00)
5. Kliknes kupi
6. Loginas se u rockstar social club (ja sam imao novi account, nikad prije nista nisam kupovao), checkout as guest nije radio
6. Platis paypalom (iako mi je hrvatska kartica i adresa, nije bilo problema)
7. Ulogiras se u R* launcher i igra bi trebala biti tamo
8. Uninstall hola extenzije (remove from chrome)
9. Igraš

 

Jel to provjereni i jel još radi , ima li tko informacije ?

 probaj pa ćeš znat, nema razloga da ne radi