spoonman039 sub 5.10.2019 19:46
pc_fan005 kaže...

Ako se uzme preorder dobije li se key za ove bonus igre ili ti odmah doda na account?

kad sam instalirao launcher, odmah je bio gta san andreas kod kojeg se može odabrati 'claim'. tako će vjerojatno biti i sada sa svim igrama s popisa, samo što će nakon 2 aktivacije ostale nestat s popisa ili dobit samo opciju 'buy'.

Azmo sri 9.10.2019 12:25

Ja uzimam na R launcheru čisto value for money :) ipak ću dobit ćudesa za 60 EUR (valjda je to cijena).

 

A i dobar im je launcher. Ne mora sve bit na Steamu :)

 

Jbt neplanirani trošak... Dobro da je Doom odgođen. Pa još dolazi The Outher Worlds... Pa Fallen Order... Trebam sponzora! Ima li zainteresiranih? :D

JozoBozo121 sri 9.10.2019 12:41
Azmo kaže...

Ja uzimam na R launcheru čisto value for money :) ipak ću dobit ćudesa za 60 EUR (valjda je to cijena).

 

A i dobar im je launcher. Ne mora sve bit na Steamu :)

 

Jbt neplanirani trošak... Dobro da je Doom odgođen. Pa još dolazi The Outher Worlds... Pa Fallen Order... Trebam sponzora! Ima li zainteresiranih? :D

 Ja sam baš nedavno skinuo launcher jer sam kupio GTA V za zezanciju malo lagano. Launcher je super, jednostavan sve je odma tu što trebaš, ustvari, jedina funkcija launchera koja mi treba je to da mogu pokrenuti igru. Sve ostalo mi nije ni toliko bitno. 

A ti ljudi kojima je problem instalirati još jednu aplikaciju na PC na kojem već imaju desetke i desetke drugih programa mi nikad neće biti jasni.

 

spoonman039 sri 9.10.2019 18:27
JozoBozo121 kaže...

 

A ti ljudi kojima je problem instalirati još jednu aplikaciju na PC na kojem već imaju desetke i desetke drugih programa mi nikad neće biti jasni.

 

apsolutno se slažem. uostalom, obožavam R* igre, tako da u launcheru imam velik dio toga :D

 

moram si uzeti novi pc, računam da će kućište u budgetu cca 4500 kn biti više nego dovoljno za 1440p. medium-high detalje.

planiram uhvatiti božićni popust kako bi mogao osim ovog, odigrati i iduću R* igru (barem na low) ako izađe u naredne 3-4 god.

Azmo sri 9.10.2019 19:38

PAO PREORDER!!! 

 

Na R launcheru naravno.

 

S obzirom da me apsolutno zaboli za online kojeg NIKAD ne namjeravam igrat uzeo sam SPECIAL EDITION!

 

Smatram ovo poklonom za rođendan samom sebi! 

vrinho sri 9.10.2019 20:55
HCgamingCRO kaže...

 Pa da moram dokazati starost preko 18godina-.- prije nego mogu na kasu

Moguce da je to samo svapska fora sigurnosti osobnih podataka vec su nas ubili vamo stime -.-

 Očito je kod njih tako, mene ništa nije tražilo.

Jack Sparrow kaže...

 Ja imam 50/10 i skida oko 14gb na sat, ali opet treba skinuti 150gb.

To je ok još, ja imam 22/8. Ma dok skine skine.

spoonman039 sri 9.10.2019 22:22
intel97 kaže...

Izašlo par screenshotova od PC verzije, stvarno prekrasno izgleda. Isto su naveli par grafičkih dodataka koje će bit na PC verziji kao 4k, otključan fps, hdr i slično. 

slažem se, primjetio sam nešto bolje boje nego na konzoli (s HDR-om su bile nekako isprane, a bez HDR-a prežive, barem je tako bilo kad sam probao kod frenda). također, super detalji na bradi (dlake) i Arthurovom šeširu.

drago mi je su dodali LeMat revolver i 1899 pištolj, a Evans repeater i onaj drugi revolver su isto lijep bonus. zanima me i kakva će bit nova misija.

 

nisam još naručio, ali planiram uzeti special edition, jer ultimate donosi bonuse samo za online. mogli su nagurati special edition na 60$, zbog ovoga nije jeftiniji od osnovne verzije prošle godine, ali što se može. barem ćemo dobiti 2 dodatne igre, a s obzirom da nisam igrao LA Noire i MP3, za mene je i više nego dobar deal.

 

moram si uzeti i novu konfu za ovo, ali i onako je vrijeme.

 

također, nemam dobru internet vezu, pa planiram ovo skinuti preko laptopa i prebaciti instalacijske/instalirane foldere na desktop. zna li netko hoće li tako nešto biti moguće. vidim da u launcheru ima scan file-ova, pa mislim da da..

LeftY_CRO čet 10.10.2019 12:02
Cansee kaže...
Azmo kaže...

Da, danas počinje preorder. Do 22.09. ko uzme dobiva SVE! :)

 

što to sve?

 kozmeticki dodaci. ultimate ima jos neke boostere za online-

imam special edition za xbox al ne vidim da se isplatila u odnosu na standardnu tak da ako cu uzeti za pc, uzimam najobicniju verziju

spoonman039 čet 10.10.2019 12:38

special edition je ok jer daje jednu misiju, set odjeće, konja i još neke stvari što je ok, ali R* je svjestan da bi modderi to provalili, pa su zato taj dio integrirali i nema više standard editiona.

ali svejedno, bitniji su dodaci koje pc verzija donosi.

 

ultimate edition se po mom mišljenju ne isplati, jer je riječ o 100 kn razlike (na HR tržištu) i igračima koje zanima online je za te novce bolje uzeti zlatne poluge i kupiti potencijalno bolje stvari kad malo levelaju. a i svi igrači dobijaju u startu 50 zlatnih poluga.