CoLLo pet 7.6.2019 23:13

Ne igram, ali mi je zapala za oko. Ali vidim da je u fazi beta testiranja na turskim i brazilskim serverima. Na koji naćin je igraš (VPN ili nesto trece) i kako ti se ćini to što su developeri uradili za nas plićeg đepa 

Milka30 sub 8.6.2019 07:28

Preko VPN-a.

Skini si besplatni VPN,instaliraj i pod VPN gate public Relay servers odaberi Thailand server sa uptimeom max 6 h (preko 6 zna poprilicno laggati).

U postavkama Windowsa pod Time zone stavi si Bankok,Hanoi,Jakarta.

I to ti je to,registriraj se,skini i šibaj!

 

Znalo mi je izbaciti server is too busy,ali samo reconnect i gas.

Od bugova,sam skontao da ponekada lik se kreće,ali vizualno noge stoje(no,to isto vjerovatno zbog VPN-a mogu pripisati lagu).

Uglavnom,ok igra jako zabavno.

 

D3lBoy čet 23.1.2020 00:55

Jel ovo normalno da je tako lako? Nisam igrao pubg godinu i nešto, i sad pošto nemam grafe idem sa integrušom probat taj lite, šteka, morao smanjit rezoluciju, uzasno izgleda, kad otvorim scope padne na 30fpsa i takve stvari.

Odigram 2 matcha i oba dobijem..... ?!

SamoPitam3 čet 23.1.2020 01:30
D3lBoy kaže...

Jel ovo normalno da je tako lako? Nisam igrao pubg godinu i nešto, i sad pošto nemam grafe idem sa integrušom probat taj lite, šteka, morao smanjit rezoluciju, uzasno izgleda, kad otvorim scope padne na 30fpsa i takve stvari.

Odigram 2 matcha i oba dobijem..... ?!

 Pa igrao si lite, valjda, kada pises u ovoj temi. Tamo vecina dodje samo da isproba igru, jer je kao to f2p i onda kada vide grafiku i konkurenciju brzo odu sa "lajta". Nemas se cemu cuditi

Ne znam tko tamo ozbiljno igra. Mozda i ima takvih, mislim, ima nas svakakvih.

 

markoal čet 23.1.2020 01:37

Ma i ja sam probao litea, i ono, 10ak rundi uvijek prvi, i onda kad sam dobio onaj silver rank, baci te valjda gdje nema nikako botova. Bio sam uvjeren na početku da je crossplatform i da je tu ekipa sa mobitela, ali nije.

Što se grafike tiče, jednostavnija je dosta, ali realno jedina razlika koju ja vidim je Replay, da je ovo izišlo prije, ne bi uzimao ovu full verziju, svejedno mi uvaljuju battle pass i druge gluposti kao i u Lite verziji + manje je optimizirana i završim na sličnim detaljima.

Krakinjo pon 27.1.2020 20:42

Pozdrav, dali netko ima problem kao i ja? Od kad je igrica izasla prijavljujem se prego google acca a od pred neki dan vise nemogu,baca mi ovaj eror...

 

˝Ovaj preglednik ili aplikacija možda nisu sigurni.
Upotrijebite neki drugi preglednik. Ako već koristite podržani preglednik, možete osvježiti zaslon i pokušati se ponovo prijaviti.˝
markoal uto 28.1.2020 14:44
Krakinjo kaže...

Pozdrav, dali netko ima problem kao i ja? Od kad je igrica izasla prijavljujem se prego google acca a od pred neki dan vise nemogu,baca mi ovaj eror...

 

˝Ovaj preglednik ili aplikacija možda nisu sigurni.
Upotrijebite neki drugi preglednik. Ako već koristite podržani preglednik, možete osvježiti zaslon i pokušati se ponovo prijaviti.˝

 Imam isti problem, ja se ulogiravam preko facea, iako možda najbolje se registrirati

Milka30 uto 28.1.2020 20:24
MGloc kaže...

Lite sam igrao na 6670 , pravi pubg bi gadno stucao cak i na 720p...A Lite ima i botova tako da je lakse pobjedit...

Ima botova na pocetku,kasnije kada pređeš 10 lv ekipa te podere ko mačku!

 

markoal sri 29.1.2020 00:13
mislioc kaže...

Koja je fora s tim lite kaj nema, a da full verzija ima?

Razlike su iduće:

- Lite ima minimalističku i manje detaljnu grafiku (koju mnogi čak više preferiraju)

- Lite nema Replay

- Lite generalno nema dobar zvuk kao orginal igra (ovdje je puno jednostavniji

- Lite ima botova u početku igranja

- Lite je besplatan

- Lite uglavnom ima manje bugova, trzanja i sl. (barem prijatelji s kojima igram tako tvrde)