Igre - općenito

Preporuka igara za vaše računalo

F1-IVO uto 3.8.2010 11:16

Pošto svako malo osvane tema tipa: ˝Koje igre mogu pokrenut sa Athlonom 3200+, GF76000...˝ i slične, odlučio sam otvorit ovu temu u kojoj jedni drugima možete davati prijedloge igara koje je moguće pokretati na starijim (ili pak novijim) konfiguracijama.

Izbjegavajte prepucavanja, vrijeđanja, flejmanje i slično.

xnight_hunterx sri 4.8.2010 02:00
Captain.Price kaže...

ok ,ali mislim da cu gta 4 vrtiti na medium...

neznam za gta ja sam svojom vrtim gta ne medium-high i nisam bas presretan sa 30fps-ova koji znaju past na 25

slozi si u postavkama kako ti pase al radit ce ti sigurno

evo decko igra sa tom gta 4 grafom na high sa vise rama i ocanim procom (a proc je jako bitan na gta 4)

kaze da 30 fpsova ali treba staviti shadow density na 0

juice21 sri 4.8.2010 02:25
Captain.Price kaže...

Imam 11 godina i neznam sta su FPS,mozeli mi netko objasniti.Sry ak se cinim glupIzlanuo se

 nije mi nesto jasno ... po forumu solis pamet ljudima ( u dosta tema), koju da grafu kupe i bla bla bla , a ne znas sto je fps ???!!!!!!!!!     ko tu koga sad j..... ????

juice21 sri 4.8.2010 02:28
Captain.Price kaže...

hehe,samo da pitam,kad bi sa ovom grafom i procesorom e6600 stavio 1280x960,sve na low da li bi mogao postici vise od 60fps

 

 

(sorry zbog offtopic)

 

 mozda, al ne bi cijelo vrijeme bilo na 60 ... bilo bi dosta frame dropova .... na istoj rezi sa phenomom II X3 3,60 GHz i 4870 na medium, high detalje mi je znalo zatrzat na nekim dijelovima, tako da ce sigurno i tebi !!

 

moras stavit nekoliko patcheva da bi ti ugodno radilo .... barem onaj prvi sto je izasao

AlienWare1 sri 4.8.2010 02:32
Don Strongtoni kaže...
Captain.Price kaže...

Imam 11 godina i neznam sta su FPS,mozeli mi netko objasniti.Sry ak se cinim glupIzlanuo se

FPS moze biti i "F"irst-"p"erson "s"hooter.

Nije, on je baš mislio na "frejmove", vidiš da gore pita da li je dobro 30 frejmova. :)

juice21 sri 4.8.2010 02:34
Don Strongtoni kaže...
Captain.Price kaže...

Imam 11 godina i neznam sta su FPS,mozeli mi netko objasniti.Sry ak se cinim glupIzlanuo se

FPS moze biti i "F"irst-"p"erson "s"hooter.

 da moze ... al trebas bit debil da pomislis na pucacinu u prvom licu ako se raspravlja o performansama graficke kartice ili CPU-a ....

juice21 sri 4.8.2010 02:55
AlienWare1 kaže...
juice21 kaže...

ajde da nije samo OT .... moze savjet za jedan dobarmalo noviji RPG koji bi mogao vrtit na max sa svojom konfom .... a a nije Dragon age, fallout 3, oblivion, mass efect ....

The Witcher?

 upravo sam tak nest i trazio :)))

xxxxx sri 4.8.2010 16:59
AlienWare1 kaže...
juice21 kaže...

ajde da nije samo OT .... moze savjet za jedan dobarmalo noviji RPG koji bi mogao vrtit na max sa svojom konfom .... a a nije Dragon age, fallout 3, oblivion, mass efect ....

The Witcher?

Witcher će ti sigurno valjati, čak sam i ja koji rijetko igra RPG-ove proglasio ga jednom od najboljih odigranih igara.

Nevjerojatno je što mogu napraviti nepoznati developeri.

 

bugonja sri 4.8.2010 17:07
xnight_hunterx kaže...
Captain.Price kaže...

30fps ,da li je normalno za normalno igranje?

nije bas nesto ali ne steka ako imas 11 god neces ni primjetit tebi ce to ispast super

 

 

  epic post :D