Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

macgyver ned 17.5.2020 23:16

Wtf? CDPR je snizio cijenu witchera 3 za 1 cent (na 14.98) da se ne moze iskoristiti kupon od 10 eura.

Edit:
Moj originalni post je bio kriv, pa da objasnim sto se ustvari dogodilo:
1. The witcher 3 je na epic store saleu za 14.99, uz kupon se moze dobiti za 4.99. Epic pokriva punu cijenu kupona, tako da CDPR za svaku prodanu igru dobije 13.50, bez obzira sto je mi platimo samo 4.99
2. Nakon tri dana salea, CDPR snizuje cijenu za 1 cent, tako da je mi vise ne mozemo kupiti za 5 eura nego moramo platiti 14.98. Oni i dalje dobiju 13.50 za svaku prodanu igru
Poanta: CDPR nista ne dobiva ni gubi, ali kupci moraju platiti 10 eura vise

LeftY_CRO čet 21.5.2020 19:35
Hexfire kaže...
Na koji način onda kupuješ s brazilskog? Recimo ja sam uredno prije par mjeseci uzeo RDR2 preko Gruzije, ali sad mi više ne dopušta kupnju jer mi je kartica registrirana u RH. Jedino da napravim novi account za svaku igru koju bih kupio?

 oprosti na neodgovaranju, nisam vidio notifikaciju.

upravo sam kupio far cry 5 gold za 31kn preko brazilskog.

 

postupak - koristio sam "free vpn" ekstenziju za chrome, stavio br i "normalno" kupovao.

NE SMIJE se gasiti vpn sve dok se igra ne kupi, u suprotnom ne da sustav i odbija.

 

uzeo sam FC5 gold za probu, 4 eura. 

mislim da cu uzeti jos AC origins gold za 6, mozda FC new dawn deluxe za 4 i zombie army 4 mi je zapeo..

 

 

ficosime čet 28.5.2020 23:30
Ivan(4) kaže...

Može li se na Epic Games Storeu sakupiti više -$10 kupona i mogu li se primeniti dva na istu kupovinu?

 Ne znam vrijedi li još uvijek ista promocija, ali do prije par dana je bilo kada potrošiš jedan na kupnju dobiš drugi odmah za sljedeću kupnju. Nije moguće iskoristiti dva za istu igru.