Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

playjob uto 18.2.2020 00:14

Faeria također besplatna na Epic-u od 20.02.


Btw, baš sam neki dan razmišljao kupit Syndicate i zaigrat ga nakon 4 godine i evo, ne moram ni kupovat.

Ove godine je EGS darovao Farming Simulator 19, Kingdom Come Deliverance i za 2 dana AC Syndicate, sve pohvale.

macgyver uto 18.2.2020 08:53

Noobovsko pitanje, ali ako uzmem taj Syndicate besplatno na Epicu, onda ga imam zauvjek, jel tako? Znaci dosta je da odem na Epic store stranicu, napravim account, uzmem Syndicate i to je to? Ne trebam ni launcher instalirati prije nego ga mislim zaigrati?

Micek sri 19.2.2020 08:01
macgyver kaže...

Noobovsko pitanje, ali ako uzmem taj Syndicate besplatno na Epicu, onda ga imam zauvjek, jel tako? Znaci dosta je da odem na Epic store stranicu, napravim account, uzmem Syndicate i to je to? Ne trebam ni launcher instalirati prije nego ga mislim zaigrati?

Za AC Syndicate ćeš morati dodatno vezati igru i uz Uplay account jer je tako sa (mislim) svim Ubisoftovim igrama (čak i onima sa Steama). Ako imaš postojeći Uplay account, kad vežeš igru za taj Uplay, moći ćeš je igrati i samo sa Uplaya, bez paljenja Epica. Ako nemaš Uplay, lako napraviš account.

Dann3R ned 23.2.2020 16:14

Kolko se sjećam GTA IV je radio očajno tada i na najjačim PC konfiguracijama,fps se kretao između 20-25.Katastrofalno neigrivo.Sad ću vidjet jel se popravilo išta.A i propali Games for Windows je tada radio probleme.

1BIT ned 23.2.2020 17:27

Pa radio stanice samo privremeno neće biti dostupne, dok multiplayer ukidaju trajno...

 

 

A što se tiće optimizacije, sa zadnjih par update-a su poprilično dobro ispeglali i igra se vrti fluidno, u doba kad je izašla sam je bez problema vrtio sa core 2 quad q6600, a danas šta god da imaš je jače od tog quad-a...

darkborg ned 23.2.2020 20:04
hahhaajaads kaže...

Maloprije sam igrao GTA 4 EFLC prek steama. Sve na very high, sve ide lijepo i fluidno bez zastajkivanja...

 Pa ipak je to igra iz 2008, bilo bi žalosno da na današnjem hardveru ne ide fluidno. Bez obzira koliko zahtjevna ili neoptimizirana tada bila. 

birra pet 28.2.2020 04:03
playjob kaže...
weevil kaže...

Na Epicu AC origins, na popustu, s kuponom, 4,99 Eur

 Odakle ti kupon?

 
Bilo je aktualno oko blek frajdeja ili bozicnih praznika, ne sjecam se tocno. Uglavnom, za kupnju igre koja košta 15+€, možeš iskoristiti 10€ popusta. 
Vrijedi za dvije kupnje i može se iskoristiti do 5. mjeseca ove godine, ako se ne varam. 

Jedino ne znam kako se AC Origins uopće može kupiti tako jer su ga stavili, kao i dosta drugih igara, na 14,99€. Što je cenat manje od postavljene margine. 
Ako je vjerovati kolegi weevil, Epic je promijenio uvjete "igre".. na bolje! :)


Eld pet 28.2.2020 06:40
birra kaže...
playjob kaže...
weevil kaže...
Jedino ne znam kako se AC Origins uopće može kupiti tako jer su ga stavili, kao i dosta drugih igara, na 14,99€. Što je cenat manje od postavljene margine.
Ako je vjerovati kolegi weevil, Epic je promijenio uvjete "igre".. na bolje! :)

 

 I mene je zanimalo odakle kupon pa sam malo proguglao. Kupon se dobijao dok je bila ta akcija za kupovine od 14,99 pa nagore a moze se iskoristiti isto tako za kupovine od 14,99 nagore. Znaci sve stima i nista nije mijenjano u uvjetima.

 

"How do I redeem my $10 Epic Coupon?
 Your $10 Epic Coupon will be automatically applied at checkout on your next Epic Game Store purchase of any qualifying game priced at $14.99 and above."