Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Wolverine pet 3.1.2020 19:35

Igre na izboru u Humble Choice za siječanj su:

Grip combat racing

Street Fighter V

Dirt Rally 2.0

Middle-earth: Shadow of War

Graveyard Keeper

Two point Hospital

Bad North Jotunn Edition

Trailmakers

Whispers of Machine

Mages of Mystralia

Them's Fightin' Herds

Unrailed

Del_Boy97 sub 11.1.2020 12:05
FileFicho kaže...

Jel ima možda neka caka sa VPNom za Forzu Horizon 4? Pratim je već par tjedana, i cijena je oko 25€...to mi je nekako previše za igru staru 2g.

 imas xbox game pass za dolar prvi mjesec, kasnije 5 dolara. Ali registracija mora ići preko VB adrese.

Hexfire sub 11.1.2020 12:43
FileFicho kaže...
Ima li neki tutorial za VB racun i xbox game pass za $1?

 Koliko se sjećam, ne treba ništa posebno. U microsoft accountu sam samo stavio da sam iz Austrije i nađeš gdje ti nudi game pass trial. Platio paypalom jedan euro tih mjesec dana. Odigrao Outer Worlds za đabe praktički.

FileFicho sub 11.1.2020 13:00
Hexfire kaže...
FileFicho kaže...
Ima li neki tutorial za VB racun i xbox game pass za $1?

 Koliko se sjećam, ne treba ništa posebno. U microsoft accountu sam samo stavio da sam iz Austrije i nađeš gdje ti nudi game pass trial. Platio paypalom jedan euro tih mjesec dana. Odigrao Outer Worlds za đabe praktički.

 Očito se ne može više...

Kada klikem na "kupi" ovo otvori

ansha sub 11.1.2020 13:05
FileFicho kaže...

Jel ima možda neka caka sa VPNom za Forzu Horizon 4? Pratim je već par tjedana, i cijena je oko 25€...to mi je nekako previše za igru staru 2g.

Vjeruj mi vrijedi 25€.. Igra je super zabavna i ima hrpu sadrzaja plus konstantno dobiva novi...

Del_Boy97 sub 11.1.2020 15:44
FileFicho kaže...
Hexfire kaže...
FileFicho kaže...
Ima li neki tutorial za VB racun i xbox game pass za $1?

 Koliko se sjećam, ne treba ništa posebno. U microsoft accountu sam samo stavio da sam iz Austrije i nađeš gdje ti nudi game pass trial. Platio paypalom jedan euro tih mjesec dana. Odigrao Outer Worlds za đabe praktički.

 Očito se ne može više...

Kada klikem na "kupi" ovo otvori

 trebalo bi radit, samo nadjes neku adresu iz generatora za VB i to je to

mack83 uto 14.1.2020 11:11

Pozdrav,

 

Jel moze neko napisati par dobih, sigurnih stranica preko kojih se mogu naruciti PS4 igre (fizicki mediji, ne digitalne) a koje salju i u BIH? Ja jedino znam za base.com :/

 

Hvala unaprijed.

TibzzX uto 14.1.2020 11:37

Game.co.uk i Zavvi.com

 

Kupovao sam u oba shopa i nemam osobitih zamjerki. Jedino pazi ako uzimaš rabljene igre na Gameu i dođe ti oštećena vjerojatno će te tražiti da šalješ nazad o vlastitom trošku.