Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ED63 pet 8.11.2019 21:29

pozz decki imam pitanje za iskusnije koji prate trziste

zanima me igra Escape from tarkov

kolko sam vidio da je prosle godine bilo nekih 30% popusta za black friday

i vidim da je najbolje kupovat direktno jer se na nekim sajtovima "prodaje jeftinije" a dobis trial key

zanima me jel neko to tak kupoval direktno i kak to ide s popustom za crni petak koji ce tek doci

isto sam vidio da se moze platit sa PaySafe Card, al me zanima kolko ti jos "dignu" cijenu na osnovnu za razne transakcije i vjerojatno se i neki porez plati

ak neko zna vise, bio bi zahvalan za info

 

P.S. posto imam nekih 200 € u paysafe-u zanima me kaj se sve moze s tim kupit (osim tenkova u wot-u i wt-u, to vec jesam )

di se sve mogu igre / softver kupit?

thx

1BIT sub 9.11.2019 21:23

Activision slavi 40 godišnjicu sa popustima na steam-u:

 
Razmišljam dat 10 eurića za world at war, nakon cod2ce, to mi je omiljeni cod, ovi moderni me ne zanimaju, a ww II mi je li la, rekao bi preskup s obzirom da nudi dodatne pack-ove za kupit...
Samo ne znam dal ima živih u multyplayeru world at war-a...nema više legendarnog xfire-a di bi mogao provjerit popis i popunjenost servera
 

lange ned 10.11.2019 09:36
1BIT kaže...

Activision slavi 40 godišnjicu sa popustima na steam-u:

 
Razmišljam dat 10 eurića za world at war, nakon cod2ce, to mi je omiljeni cod, ovi moderni me ne zanimaju, a ww II mi je li la, rekao bi preskup s obzirom da nudi dodatne pack-ove za kupit...
Samo ne znam dal ima živih u multyplayeru world at war-a...nema više legendarnog xfire-a di bi mogao provjerit popis i popunjenost servera
 

 bas im cijene i nisu nesto popularne za igrice stare x godina!

 

R4zOR229 ned 10.11.2019 10:56
Bilal kaže...
luckyluke kaže...

Stigao besplatni Origin Access na mjesec dana za one koji su napravili login verification.

 Jeli svima stigao koji su ovo uradili? Kod mene još ništa...

 Jesi to napravio tijekom 10og mjeseca, ako si u 11 onda nista neces dobit

1BIT ned 10.11.2019 11:36
lange kaže...

 bas im cijene i nisu nesto popularne za igrice stare x godina!

 

 Slažem se, cod iz nekog razloga drži cijenu, baš sam i u komentarima na steam-u čitao 20€ (što je full cijena) za cod2 je puno previše, moraš bit lud tolko platit za igru 13 godina staru...
Mada ne znam ima li drugog izbora, ili ćešpreplatit ili nećeš kupit niti igrat...
Ja nisam kupio niti jedan cod, a stari cod-ovi su mi baš dragi, pa si razmišljam kupit ih, mada mi se čini da je njihovo vrijeme otišlo sa nedostatkom aktivnih igrača što me opet odvlači od kupnje...
 

 

A baš sam gledao i usporedbu cod wwII i cod waw, waw je u kraćem vremenu napravljem detaljnije i realnije nego wwII, wwII je čisti dokaz lijenosti developera što me opet odvlači od kupnje "novoga" cod-a koji na popustu dođe 24€ (cca 182Kn), a zaboravio sam da je wwII 2017 izašao, ko da je jučer bilo
video

 

No dosta off topica...

Ivan(4) ned 10.11.2019 12:11
1BIT kaže...
lange kaže...

 bas im cijene i nisu nesto popularne za igrice stare x godina!

 

 Slažem se, cod iz nekog razloga drži cijenu, baš sam i u komentarima na steam-u čitao 20€ (što je full cijena) za cod2 je puno previše, moraš bit lud tolko platit za igru 13 godina staru...
Mada ne znam ima li drugog izbora, ili ćešpreplatit ili nećeš kupit niti igrat...
Ja nisam kupio niti jedan cod, a stari cod-ovi su mi baš dragi, pa si razmišljam kupit ih, mada mi se čini da je njihovo vrijeme otišlo sa nedostatkom aktivnih igrača što me opet odvlači od kupnje...

 Paralelno ovim našim komentarima, u Activision HQ-u, Bobby Kotick gleda ove cene ozbiljna izraza lica i premišlja da li je dobra ideja da toliko snižavaju cene svog IP-ja...

Asterix ned 10.11.2019 12:43
1BIT kaže...
lange kaže...

 bas im cijene i nisu nesto popularne za igrice stare x godina!

 

 Slažem se, cod iz nekog razloga drži cijenu, baš sam i u komentarima na steam-u čitao 20€ (što je full cijena) za cod2 je puno previše, moraš bit lud tolko platit za igru 13 godina staru...
Mada ne znam ima li drugog izbora, ili ćešpreplatit ili nećeš kupit niti igrat...
Ja nisam kupio niti jedan cod, a stari cod-ovi su mi baš dragi, pa si razmišljam kupit ih, mada mi se čini da je njihovo vrijeme otišlo sa nedostatkom aktivnih igrača što me opet odvlači od kupnje...
 

 

A baš sam gledao i usporedbu cod wwII i cod waw, waw je u kraćem vremenu napravljem detaljnije i realnije nego wwII, wwII je čisti dokaz lijenosti developera što me opet odvlači od kupnje "novoga" cod-a koji na popustu dođe 24€ (cca 182Kn), a zaboravio sam da je wwII 2017 izašao, ko da je jučer bilo
video

 

No dosta off topica...

 Evo sada uspoređujem cijene COD-ova na Kinguin-u i na Steamu pored ovog Activision-ovog sniženja neke verzije ispadnu opet jeftinije na Kinguin-u.

error_666 ned 10.11.2019 21:20
R4zOR229 kaže...
Bilal kaže...
luckyluke kaže...

Stigao besplatni Origin Access na mjesec dana za one koji su napravili login verification.

 Jeli svima stigao koji su ovo uradili? Kod mene još ništa...

 Jesi to napravio tijekom 10og mjeseca, ako si u 11 onda nista neces dobit

 napravio ima 4 godine , ali nista od accessa . Eno ih masu na ea forumu nije dobilo ,  a ea i dalje salje genericke odgovore , bit ce , saljemo u fazama blabla.Ne mogu vjerovat koji futavci . 

andi.bandi uto 12.11.2019 14:20

Pozdrav,

 

je li netko čuo za stranicu gamework.in. Kolega kaže da je preko nje uzeo Sea of thieves prije 3 tjedna za 2$ i da mu sve radi, ali meni je to dosta sumnjivo. Šta mislite je li scam? 


Potražio sam po netu koliko sam mogao i nisam našao ništa loše u vezi te stranice pa sad stvarno ne znam. Cijene su stvarno apsurdne.

 

 

sudy_freak uto 12.11.2019 14:26
andi.bandi kaže...

Pozdrav,

 

je li netko čuo za stranicu gamework.in. Kolega kaže da je preko nje uzeo Sea of thieves prije 3 tjedna za 2$ i da mu sve radi, ali meni je to dosta sumnjivo. Šta mislite je li scam? 


Potražio sam po netu koliko sam mogao i nisam našao ništa loše u vezi te stranice pa sad stvarno ne znam. Cijene su stvarno apsurdne.

Kakav ti je to onda kolega ako mu ne vjeruješ 

playjob uto 12.11.2019 14:34
andi.bandi kaže...

Pozdrav,

 

je li netko čuo za stranicu gamework.in. Kolega kaže da je preko nje uzeo Sea of thieves prije 3 tjedna za 2$ i da mu sve radi, ali meni je to dosta sumnjivo. Šta mislite je li scam? 


Potražio sam po netu koliko sam mogao i nisam našao ništa loše u vezi te stranice pa sad stvarno ne znam. Cijene su stvarno apsurdne.

 

 

 Presumnjiva stranica. Za $2 se može kupit AC Odyssey. Ne bih se čudio da se može igrat koji dan pa ti blokiraju račun na Uplay-ju. 

TibzzX uto 12.11.2019 14:37
andi.bandi kaže...

Pozdrav,

 

je li netko čuo za stranicu gamework.in. Kolega kaže da je preko nje uzeo Sea of thieves prije 3 tjedna za 2$ i da mu sve radi, ali meni je to dosta sumnjivo. Šta mislite je li scam? 


Potražio sam po netu koliko sam mogao i nisam našao ništa loše u vezi te stranice pa sad stvarno ne znam. Cijene su stvarno apsurdne.

 Vjerojatno nije scam ALI to je stranica za kupnju accountova, a ne keyeva. Ako account bude bannan seller ti može dati drugi ali time odmah gubiš progress u većini igara.

 

Stranica za koju mogu reći da je provjerena je plati.ru, možeš kod njih kupovati accountove ili keyeve. Ja sam uzeo Forzu Horizon 3 kad je izašla za 5$ i seller je fakat bio ok, ako bi bilo kakvih problema s loginom samo bi se dogovorili da se spoji preko teamviewera i brzo bi sredio situaciju.

andi.bandi uto 12.11.2019 15:58

Tu uopće nije u pitanju moj kolega i vjerujem li mu ja ili ne. Uostalom nije mi ni kolega nego bratićev bratić, ali koga briga šta mi je i vjerujem li mu ja.

 

Naravno da vjerujem liku ako kaže da već 3 tjedna igra igru bez problema. Možda sam se krivo izrazio pa ispada da sumnjam u njega, a ne u legimitet stranice.

 

Ostalima zahvaljujem na konstruktivnim komentarima, a tebi ako je toliko dosadno, traži dlaku u jajetu negdje drugdje. 

 

 

David87 uto 12.11.2019 16:04
TibzzX kaže...

 

Stranica za koju mogu reći da je provjerena je plati.ru, možeš kod njih kupovati accountove ili keyeve. Ja sam uzeo Forzu Horizon 3 kad je izašla za 5$ i seller je fakat bio ok, ako bi bilo kakvih problema s loginom samo bi se dogovorili da se spoji preko teamviewera i brzo bi sredio situaciju.

 Tu sam našao RDR2 za 4.5$ (LINK) no malo mi je način plaćanja loš. Koji bi bio najbolji od ovih ponuđenih? Najbolje da ima PayPal ili ako postoji neka slična stranica koja nudi takvo plaćanje.

weevil uto 12.11.2019 16:06

gamework.in

 

Kupio sam key za outer worlds za win10 ali sam odustao od aktivacije. Praktički traži sve podatke od ms accounta i koristi posebnu exe aplikaciju. 

 

Ne dobije se key za store, već za njihovu aplikacija koja traži max ovlasti, tako da je ovo maximalno sumnjivo. Izbjeći.

playjob uto 12.11.2019 16:37

Plati.ru

Kako aktivirat neku igricu na Steamu? Čitao sam da se za aktiviranje igrica na Origin-u ili Rockstar Games Launcher-u treba koristit VPN u Rusiji. Kako to ide sa Steamom, isto ili? Čitao sam ranije već negdje da je Steam rigorozan po tom pitanju.

sudy_freak uto 12.11.2019 16:44
andi.bandi kaže...

Tu uopće nije u pitanju moj kolega i vjerujem li mu ja ili ne. Uostalom nije mi ni kolega nego bratićev bratić, ali koga briga šta mi je i vjerujem li mu ja.

 

Naravno da vjerujem liku ako kaže da već 3 tjedna igra igru bez problema. Možda sam se krivo izrazio pa ispada da sumnjam u njega, a ne u legimitet stranice.

 

Ostalima zahvaljujem na konstruktivnim komentarima, a tebi ako je toliko dosadno, traži dlaku u jajetu negdje drugdje. 

Salty 

VandaL.pr! uto 12.11.2019 17:15
weevil kaže...

gamework.in

 

Kupio sam key za outer worlds za win10 ali sam odustao od aktivacije. Praktički traži sve podatke od ms accounta i koristi posebnu exe aplikaciju. 

 

Ne dobije se key za store, već za njihovu aplikacija koja traži max ovlasti, tako da je ovo maximalno sumnjivo. Izbjeći.

 Cim je indijska domena je prevara 100%

 

Mozda i dobijete key koji je kupljen ukradenom karticom i raditi ce ali ce i netko drugi dobiti key kupljen vašom katicom.

Festus sri 13.11.2019 16:10

Pa se ljudi čude kad im netko isprazni bankovni račun, kompromitira mail i druge servise, mazne identitet i šta sve ne. Nije stvar u tome dali ćete dobit ključ za 2$ i oće li eventualno bit blokiran, nego u tome koliko ste se izložili i ugrozili. Svi ti ekstremni izvori su jeftini s razlogom. Stoga se nemojte zavaravat, sve to ima svoju cijenu.