Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Wolverine pon 7.10.2019 13:06
xDISORDERx kaže...
A nakon plaćanja može se odjaviti? Jer nemam namjeru biti dalje pretplatnik

 ja sam već dve i po godine na pretplati gdje plaćaš za svaki mjesec posebno (ostale su opcije odjednom platiti za 3, 6 i 12mj., tu dobiješ i neke dodatne popuste ali nije toliko fleksibilno), i svaki mjesec kad mi najavljene igre nisu privlačne odaberem opciju pause-a-month i onda ne plaćam. tako možeš pauzirati više mjeseci za redom, ja sam do ovog Humble Monthlyja sa Crashom i Spyrom tako pauzirao 5 mjeseci za redom.

 

dodatna pogodnost pretplate na Humble Monthly je i popust na kupovinu drugih igara, inače je bio 10% ali ovaj mjesec je 20%

plus pristup Humble Trove-u gdi možeš besplatno skinuti preko 60 DRM-free igara. Jesu obično starije igre, ali ima dobrih igara , recimo u zadnjih par mjeseci su dodani Broken Sword 1-4 i sl.

SamoPitam3 uto 8.10.2019 00:30
Del_Boy97 kaže...

 

 anthem ni godinu dana vani već je na 60%

 Taj anthem je svo vrijeme na akciji cak i kod nas. Nekih 170 kuna. Igra je takva da je niti besplatnu ne bi instalirao. Valjda je to na kraju i dobro (tko ce ga znati) da konacno prestanu izbacivati poluproizvode-.

Jarvan pon 14.10.2019 14:27
LeftY_CRO kaže...
Wolverine kaže...

na Epic Games storeu besplatan Surviving Mars 

 takodjer su neki od dlc-ova free pa nemojte zaboraviti ih uzeti

 Kaj?

Nisam primijetio ... toliko lakomo sam zgrabio da nisam uopće bacio oko.

Čitatelj pon 14.10.2019 15:07

Ne na webu nego preko sotrea mozes odmah scrollati i vidjeti besplatne DLC-e.

 

Ima ih 2-3 komada ukupno, a neki jos nisu dosli. Uglavnom ovi skuplji su free,

a ostali su snizeni na par eura komad, ako ti bas treba da mozes kupiti.

Jarvan pet 1.11.2019 12:53

Od danas navodno imamo mjesec dana đabe Origin acces koji koristimo 2step autentifikaciju računa.

Vidim da još ništa od toga, kao kroz par dana?

Onda nije kak su reklamirali mjesec dana, pošto je kalendarska akcija, a ne 30 dana, barem sam tako shvatio.

R4zOR229 pet 1.11.2019 18:35

Turn on Login Verification during the month of October 2019 for National Cybersecurity Awareness Month, and enjoy a month of Origin Access Basic for free*.

You’ll get your month of Origin Access Basic starting on or after November 1, 2019. If you don’t get your free* month right away, please wait a few days.

 

Nije ni meni jos krenulo.

 

Rakun uto 5.11.2019 17:06
MasterG kaže...
luckyluke kaže...

Stigao besplatni Origin Access na mjesec dana za one koji su napravili login verification.

 jbte moram provjerit jesma li to napravio...taman bi sjelo da završim AC:Odyssey 

 Nije ti to Uplay (Ubisoft) nego Origin (EA).

MasterG sri 6.11.2019 14:43
Rakun kaže...
MasterG kaže...
luckyluke kaže...

Stigao besplatni Origin Access na mjesec dana za one koji su napravili login verification.

 jbte moram provjerit jesma li to napravio...taman bi sjelo da završim AC:Odyssey 

 Nije ti to Uplay (Ubisoft) nego Origin (EA).

 hahah ajme debila ...još gledam na Uplay kao , nešto mi čudno 

zanemarite me...preumoran sam, mali slomio ključnu kost i ubija me

CyberDemonVZ sri 6.11.2019 15:07
MasterG kaže...
Rakun kaže...
MasterG kaže...
luckyluke kaže...

Stigao besplatni Origin Access na mjesec dana za one koji su napravili login verification.

 jbte moram provjerit jesma li to napravio...taman bi sjelo da završim AC:Odyssey 

 Nije ti to Uplay (Ubisoft) nego Origin (EA).

 hahah ajme debila ...još gledam na Uplay kao , nešto mi čudno 

zanemarite me...preumoran sam, mali slomio ključnu kost i ubija me

 Uf, drugi put ciljaj na neku sporednu, a ne ključnu.

 

Al ozbiljno, sretan oporavak.