Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Hexfire sub 14.9.2019 08:06
Del_Boy97 kaže...

 ja sam promjenio lokaciju na englesku preko vpna samo za registraciju, od tada uredno radi i u hr

 Skužio sam jučer da je dovoljno samo promijeniti regiju unutar Windows 10 settingsa i to je to. Nakon toga sam normalno platio paypalom. Upravo se skida Gears of war 4. Ima i Gears 5 koliko vidim, Forza Horizon 4 što me također zanima i barem još 4-5 stvarno odličnih igara koje ću sad također odigrati. Za 10 kuna kamo bolje...

 

Hvala na informaciji, nisam imao pojma da je to dostupno i nama.

 

 

 

P.S. Ovaj Microsoft Store je valjda najveće govno ikad. Samo uspjeti staviti igru da se skida je znanstvena fantastika. I onda takva firma forsira prelazak na digital only. 

Wolf88 sub 14.9.2019 19:45
Hexfire kaže...
Del_Boy97 kaže...

 ja sam promjenio lokaciju na englesku preko vpna samo za registraciju, od tada uredno radi i u hr

 Skužio sam jučer da je dovoljno samo promijeniti regiju unutar Windows 10 settingsa i to je to. Nakon toga sam normalno platio paypalom. Upravo se skida Gears of war 4. Ima i Gears 5 koliko vidim, Forza Horizon 4 što me također zanima i barem još 4-5 stvarno odličnih igara koje ću sad također odigrati. Za 10 kuna kamo bolje...

 

Hvala na informaciji, nisam imao pojma da je to dostupno i nama.

 

 

 

P.S. Ovaj Microsoft Store je valjda najveće govno ikad. Samo uspjeti staviti igru da se skida je znanstvena fantastika. I onda takva firma forsira prelazak na digital only. 

 Na koju si regiju stavio jel meni ne želi prihvatit plaćanje nit kada promjenim na USD nit na UK

Hexfire sub 14.9.2019 21:02
Wolf88 kaže...

 Na koju si regiju stavio jel meni ne želi prihvatit plaćanje nit kada promjenim na USD nit na UK

Na United Kingdom sam stavio. Unutar Region settings na Win 10. Prije plaćanja sam samo unio London kao adresu i njegov postal code. Nakon toga platio normalno paypalom. 

 

Baš skidam Gears of War 4. Solidnih 130 GB. Već vidim kako ću nakon 3 dana skidanja obrisati igru nakon pol sata... 

 

 

playjob kaže...

 

 Ne znam kako je vama, al' ja sam igru dodao u library, izbacilo mi je poruku da je dodano na Steam račun, no, ja tu igricu uopće ne vidim u library-ju. Može li se to riješit?

 Ista stvar i kod mene, nešto su zeznuli pretpostavljam. 

Čitatelj uto 17.9.2019 20:04

Prije bi si pucao u nogu nego koristio to gofno od Rockstara.

 

Zadnji put kad sam ga morao koristit da necacima instaliram GTA5,

rusio se, pa nije zelio downloadat igru, pa nije radio multiplayer,

pa onda im zakljucao account jer sam podesavao remote iz AT u HR itd.

 

Najvece smece ever. A cak i GTA5 preko Steama, u pozadini mora biti to smece.

Fuj fuj fuj.

 

Imam San Adreas vanilla, i ne treba nikakav online Rockstar shit.

ficosime čet 3.10.2019 16:09

Origin daje mjesec dana free premium članstva (to uključuje igre kao Battlefield 5, Fifa 19, Star Wars: Battlefront II itd.) - sve što se treba je uključite dvostruku verifikaciju na već postojecem Origin računu. 

 

Link na stranicu prijave i detaljnije ovdje.

 

EDIT: izgleda da ne sjedne odmah, već da se tijekom 10. mjeseca to treba napraviti, a onda od 1.11. počinje mjesec dana.

Čitatelj čet 3.10.2019 16:19

Korisnik Cansee je jucer stavio link na Zelda.Hr, gdje se moze preorderati Cyberpunk 2077 CE, pa ako nekome jos treba,

cijena je povoljnija nego u EU, i bilo gdje u HR.

 

https://www.zelda.hr/hr/Igre-u-dolasku/Bandai-Namco-Games/Cyberpunk-2077-Collector-s-Edition-PC-Prednarudzba-p5593c210.html

 

https://www.nabava.net/search.php?q=CYBERPUNK+2077+COLLECTOR

 

Cijena u EU (rasprodano), od 299€ za PC verziju i 319€ za PS4 i XBOX360.

Cijena u Zelda.Hr 1799kn = 242,45€.

Cijena u ostalim HR shopovima 1999kn = 269,41€.

 

Tako da, tko je hvatao na Amazonu DE i CO.UK, pa nije uspio, evo prilike, postene, jeftinije nego igdje u svijetu (osim Poland Landu).

Cansee čet 3.10.2019 16:51
Čitatelj kaže...

Korisnik Cansee je jucer stavio link na Zelda.Hr, gdje se moze preorderati Cyberpunk 2077 CE, pa ako nekome jos treba,

cijena je povoljnija nego u EU, i bilo gdje u HR.

 

https://www.zelda.hr/hr/Igre-u-dolasku/Bandai-Namco-Games/Cyberpunk-2077-Collector-s-Edition-PC-Prednarudzba-p5593c210.html

 

https://www.nabava.net/search.php?q=CYBERPUNK+2077+COLLECTOR

 

Cijena u EU (rasprodano), od 299€ za PC verziju i 319€ za PS4 i XBOX360.

Cijena u Zelda.Hr 1799kn = 242,45€.

Cijena u ostalim HR shopovima 1999kn = 269,41€.

 

Tako da, tko je hvatao na Amazonu DE i CO.UK, pa nije uspio, evo prilike, postene, jeftinije nego igdje u svijetu (osim Poland Landu).

 

Zašto je skuplje za konzole? jel i inače to tako ili?

Čitatelj čet 3.10.2019 16:54

Ne znam zasto je skuplje za konzole, al vjerojatno zato sto Sony i Microsoft uzimaju dio kolaca (a i mora biti fizicki DVD medij,

te njegovo certificiranje i presanje), dok PC verzija dolazi samo sa Audio CD-ima i kodom za GOG.

 

Trenutno se u AT moze nabaviti za PS4 i Xbox360 za 299€, ali napomena "uvezeno iz CH" odnosno Svicarske.

 

lange pet 4.10.2019 19:32
Wolverine kaže...

u Humble Monthly za 10. mj. headline igre su Call of duty WWII(+ Fear not pack i Bravery pack), Crash Bandicoot N.Sane trilogy i Spyro reignited trilogy

 kako dobiti cod?

tj uzeti