Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Promster sub 24.8.2019 18:25

Jel tko kupovao u zadnje vrijeme preko VPN-a na Battle.net? Ja sam prije 3 godine uzeo Overwatch 'iz Argentine' za dosta manje novaca, i sve super radi. Sad ako se novi CoD pokaže dobrim tamo stoji 240kn, no ne znam dal to još uvijek prolazi (nekažnjeno).

CyberDemonVZ sub 24.8.2019 18:32
Promster kaže...

Jel tko kupovao u zadnje vrijeme preko VPN-a na Battle.net? Ja sam prije 3 godine uzeo Overwatch 'iz Argentine' za dosta manje novaca, i sve super radi. Sad ako se novi CoD pokaže dobrim tamo stoji 240kn, no ne znam dal to još uvijek prolazi (nekažnjeno).

 Probaj pa nam javi 

Promster sub 24.8.2019 18:47
CyberDemonVZ kaže...
Promster kaže...

Jel tko kupovao u zadnje vrijeme preko VPN-a na Battle.net? Ja sam prije 3 godine uzeo Overwatch 'iz Argentine' za dosta manje novaca, i sve super radi. Sad ako se novi CoD pokaže dobrim tamo stoji 240kn, no ne znam dal to još uvijek prolazi (nekažnjeno).

 Probaj pa nam javi 

Lako je tuđim kur*em koprive mlatit.

Del_Boy97 sub 24.8.2019 19:08
Promster kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Promster kaže...

Jel tko kupovao u zadnje vrijeme preko VPN-a na Battle.net? Ja sam prije 3 godine uzeo Overwatch 'iz Argentine' za dosta manje novaca, i sve super radi. Sad ako se novi CoD pokaže dobrim tamo stoji 240kn, no ne znam dal to još uvijek prolazi (nekažnjeno).

 Probaj pa nam javi 

Lako je tuđim kur*em koprive mlatit.

 navodno je netko iz cod teme prosle godine tako preko rusa uzeo samo mp i sve mu radi okej

Promster sub 24.8.2019 22:13

U Rusiji je još jeftinije (200kn), no moj acc. je postavljen na Argentinu i to se nemre mijenjati, sad ne znam dal bi bilo kakvih sranja da kupim kod Rusa, a navodno sam Argentinac...Naravno može se raditi novi account, no zbog 40kn mi je to nezamisliva prepreka.

Flux_Pavilion čet 12.9.2019 21:09

Nadam se da nije offtopic, jer svi tražite dobre ponude za igre pa evo jedne:

 

Zanima me gdje mogu prodati steam account sigurno a da izvučem neki okej $$ od istog?

Prodajem svoj steam account sa brdo igara, neke od njih novije kao što su:

 

Hitman 2 GOLD EDITION

SCUM

PUBG

Warhammer 40 000: Dawn Of War III

Life is Strange™

 

i more starijih, kvalitetnih igri, imate u slikama cijelu listu.

 

Bio bih zadovoljan da izvučem nekih 80-90$ od accounta, samo što ne znam gdje bih mogao to uraditi.

Del_Boy97 pet 13.9.2019 16:04
bruslii kaže...

Gdje mogu jeftino kupiti Forza Horizon 4 Ultimate Edition. Igra je iz 2018 godine a na windows storeu je 110€što je previše precjenjeno?

 radije si uzmi xbox game pass onda i izigraj kolko hoces za male pare

Ivan(4) pet 13.9.2019 16:51

Koristi li neko besplatni Uplay+ do kraja meseca? Rešio sam da je isprobam i da besplatno odigram AC:Odyssey, no u ponudi je veliki broj naslova.

BTW, tek sam na početku, ali mislim da su svi DLC-ovi uključeni.

Hexfire pet 13.9.2019 17:13
Del_Boy97 kaže...
bruslii kaže...

Gdje mogu jeftino kupiti Forza Horizon 4 Ultimate Edition. Igra je iz 2018 godine a na windows storeu je 110€što je previše precjenjeno?

 radije si uzmi xbox game pass onda i izigraj kolko hoces za male pare

 Servis radi u Hrvatskoj ako imam samo PC ili trebam nešto kemijati?

bruslii pet 13.9.2019 19:51
Hexfire kaže...
Del_Boy97 kaže...
bruslii kaže...

Gdje mogu jeftino kupiti Forza Horizon 4 Ultimate Edition. Igra je iz 2018 godine a na windows storeu je 110€što je previše precjenjeno?

 radije si uzmi xbox game pass onda i izigraj kolko hoces za male pare

 Servis radi u Hrvatskoj ako imam samo PC ili trebam nešto kemijati?

 Probo sam igru na torentu i pravo mi se svidila i hoću je kupiti i kupio sam danas za 70€. Game pass ne namjeravam imati duže vrijeme a i u njemu samo može da se igra standard edition od forze. Tako da sam fino kupio igru.

Del_Boy97 pet 13.9.2019 22:05
Hexfire kaže...
Del_Boy97 kaže...
bruslii kaže...

Gdje mogu jeftino kupiti Forza Horizon 4 Ultimate Edition. Igra je iz 2018 godine a na windows storeu je 110€što je previše precjenjeno?

 radije si uzmi xbox game pass onda i izigraj kolko hoces za male pare

 Servis radi u Hrvatskoj ako imam samo PC ili trebam nešto kemijati?

 ja sam promjenio lokaciju na englesku preko vpna samo za registraciju, od tada uredno radi i u hr