Igre - općenito

Origin - pitanja i odgovori

-zip- ned 4.11.2018 14:53

Pozdrav ekipa,

Da li itko zna kako funkcionira ova pretplata na originu (Origin access) kada je u pitanju ova situacija:

- platim pretplatu, igram određenu igru za vrijeme pretplate i nakon toga kupim baš igru, da li u tom slučaju nakon kupnje igre (i isteka jednomjesečne pretplate) ostaje progress u toj igri (multiplayer/singleplayer)?

 

CyberDemonVZ ned 4.11.2018 20:22
-zip- kaže...

Pozdrav ekipa,

Da li itko zna kako funkcionira ova pretplata na originu (Origin access) kada je u pitanju ova situacija:

- platim pretplatu, igram određenu igru za vrijeme pretplate i nakon toga kupim baš igru, da li u tom slučaju nakon kupnje igre (i isteka jednomjesečne pretplate) ostaje progress u toj igri (multiplayer/singleplayer)?

 Ovisi o igri, obično piše u opisu.

Sve slučajevi koje sam probao, progres se nastavljao.

Dr. Vicko sub 24.11.2018 14:59

Pozdrav ekipa.

 

Imam pitanje vezano za Origin account. 

Znaci ako uzmem npr ovu premium pretplatu od 15 eura, je li ja mogu instalirati i igrati sve igre koje su podrzane u tom premium vaultu??

Isto tako koja je razlika izmedju premium i basic pretplate u smislu igara koje se nalaze i u jednom i u drugom vaultu. Skuzio sam da se najnoviji naslovi ne nalaze bas u basic pretplati, vec se vremenom ubacuju, nakon sto vise ne budu ono bas najnoviji naslov ali ima li nekih razlika u npr. Battlefieldu 1 sa basic i premium accountom??

 

Konkretno vise bih volio uzeti basic account da vidim hoce li mi se uopce svidjeti neke igre koje planiram igrati ali opet trenutno me najvise privlaci Star Wars Battlefront 2 za kojega vidim da se jedino moze igrati sa premium accountom kao i Battlefield V.

error_666 sub 24.11.2018 20:49

Da , mozes u premiumu sve igrat sto je u vaultu (ovih novih par i sve iz basic vaulta ) .Razlika je jos  u broju igara (159 naspram 165)  i sto je na basic ograniceno na  10h za  probne verzije igara , dok je u premium full neograniceno .

Dr. Vicko sub 24.11.2018 22:43
error_666 kaže...

Da , mozes u premiumu sve igrat sto je u vaultu (ovih novih par i sve iz basic vaulta ) .Razlika je jos  u broju igara (159 naspram 165)  i sto je na basic ograniceno na  10h za  probne verzije igara , dok je u premium full neograniceno .

 Ako uzmemo hipoteticki da uplatim basic acc i da uzmem da igram npr battlefield 1 igru, da li tu ima nekih razlika u vidu same igrivosti, dostupnosti sadrzaja, ogranicenosti nekih naspram premium acc-a. 

Jer ono sto mene zanima, izuzev Star Wars Battlefronta 2, se nalazi i u basicu, za Star Wars i Battlefield V mogu malo i pricekati, ubacit ce i njih garant uskoro. 

NiramX pon 28.1.2019 21:42
El Munjoko kaže...

Ima netko problema sa Origin-om?

Pokušavam već 3 mape odigrati na BF1, i na kraju svake mape me disconnect-a.

I ping nije uobičajen, inače mi je oko 50, sada je oko 180. Ne radi ništa u pozadini.

 

Nedavno sam imao sličnu situaciju. Nije neobično da imaju probleme.

El Munjoko pon 28.1.2019 21:45
NiramX kaže...

 

Nedavno sam imao sličnu situaciju. Nije neobično da imaju probleme.

Kako si ga riješio? Inače u zadnje vrijeme imam često problema sa Origin-om, ali to je uglavnom do aplikacije. Danas nisam siguran.

Sutradan će vjerojatno sve biti u normali. Ali ja bih sda igrao... :)

NiramX pon 28.1.2019 21:46
El Munjoko kaže...
NiramX kaže...

 

Nedavno sam imao sličnu situaciju. Nije neobično da imaju probleme.

Kako si ga riješio? Inače u zadnje vrijeme imam često problema sa Origin-om, ali to je uglavnom do aplikacije. Danas nisam siguran.

Sutradan će vjerojatno sve biti u normali. Ali ja bih sda igrao... :)

 

Nisam. Problem je s njihove strane.

hahhaajaads čet 12.12.2019 13:16

Jel se nekom desava da mu se Origin automatski pali svakih par sati ? Znaci imam ga pod startup programima na disable (da se ne pali kad upalim komp), i svakih par sati (bilo da sam u igri ili na desktopu) mi se upali i stvarno ponekad zivcira.. Malo sam pretrazivao po forumima i nisam vidjao nikakve probleme sa automatskim paljenjem. Radio sam reinstall cijelog origina no nista, opet ne zelim ga obrisat jer se opet vracam na bf4...

x18x05x ned 31.5.2020 23:07

Kako riješit ovu glupost? Kolega ima problem, zaključili smo da je do kompa, sad šta napraviti?


"We're sorry, but we're having some technical difficulties. Please try again later." Nikako se logirat.

CyberDemonVZ pon 1.6.2020 10:36
x18x05x kaže...

Kako riješit ovu glupost? Kolega ima problem, zaključili smo da je do kompa, sad šta napraviti?


"We're sorry, but we're having some technical difficulties. Please try again later." Nikako se logirat.

 Probati preko aplikacije, probati drugi browser, probati drugo računalo.

Izbrisati aplikaciju i ponovno snimiti, obirasti kolačiče.

Javiti se službi za korisnike kad se sve ovo gore proba.

x18x05x pon 1.6.2020 10:46
CyberDemonVZ kaže...
x18x05x kaže...

Kako riješit ovu glupost? Kolega ima problem, zaključili smo da je do kompa, sad šta napraviti?


"We're sorry, but we're having some technical difficulties. Please try again later." Nikako se logirat.

 Probati preko aplikacije, probati drugi browser, probati drugo računalo.

Izbrisati aplikaciju i ponovno snimiti, obirasti kolačiče.

Javiti se službi za korisnike kad se sve ovo gore proba.

 Novi Win je riješio problem.

nedac96 sub 12.9.2020 22:33

Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi EA PLAY PRO. Ja zivim u Bosni, a brat u Njemackoj, on ima kupljenu pretplatu godisnju na EA PLAY PRO, zanima me da li se i ja mogu na svom racunaru prijaviti na njegov account i instalirati odredjene igre te ih igrati, ili se account veze samo za 1 racunar? lp

nicky.sl sub 12.9.2020 23:53
nedac96 kaže...

Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi EA PLAY PRO. Ja zivim u Bosni, a brat u Njemackoj, on ima kupljenu pretplatu godisnju na EA PLAY PRO, zanima me da li se i ja mogu na svom racunaru prijaviti na njegov account i instalirati odredjene igre te ih igrati, ili se account veze samo za 1 racunar? lp

 Možeš ali samo dok je on off line

CyberDemonVZ uto 26.10.2021 09:25
Brki1994 kaže...

Origin napokon dobiva zamjenu!

 

EA App

 

Trenutno je u fazi bete, ali je puno preglednije i generalno bolje od Origina 

 Ako se ne varam, to čudo postoji već više od godinu dana.

Na kratko isprobao. Ne podržava bar pola igara koje imam.

Kod downloada igara je nekoliko puta stao download, app je crko kod pokušaja upgradea...

Tako da ću radije pričekat kad više neće biti u beti :)

 

P.S. na netu piše da je to u biti potpuno ista aplikacija, s nešto manje mogućnosti trenutno, i drugačijim dizajnom.

bertRo92 pon 13.12.2021 16:38

Imam par pitanja u vezi nove konfe i origina..kad sam ju kupio bio je instaliran windows 10 samo sa  local disc C, da sam imao više strpljenja i pricekao par dana dok to uspijem slozit i stavit bar jos disc D, ja sam odmah instalirao origin i bf4 na disc C...pa nedugo zatim i bf bc2, pa onda bf 2042 trial, i evo sad skidam bf 5...prvo pitanje je hoče li mi PC biti sporiji zato jer imam više igra na tom jednom discu ??? U pitanju je ssd 1tb...drugo pitanje ako sad izbrišem taj bf2042 a nisam iskoristio cijelih 10 h jer mi se nije dopalo,hocu li kasnije opet moči skinuti i dovrsiti tih 10 h trial? Ipak bi igri dao još jednu šansu kroz neko vrijeme... hoče li biti problem tih par igra na jednom discu i hoče li to utjecati na performanse pc-a (paljenje ili što god več)??