andi.cro pet 25.1.2019 17:11
error_666 kaže...
Sljakalo je i meni na 360 zicnom kao i na X1 preko kabela , ali igra ima problem s bezicnim. Ne znam zasto

 Meni nema problema, imam 360 wireles i sve uredno šljaka!

 

Evo baš ovakav imam i sve šljaka bez problema na Win.10 x64 v.1809

 

Možda ti trebaju driveri, evo ti link za download, nema posebno za win 10 nego je win 7 zadnji šta imaju ali bitno je samo da izabereš ispravnu verziju za svoj OS, ili x32 ili x64

 

Xbox 360 Wireless Controller for Windows

error_666 pet 25.1.2019 19:11
andi.cro kaže...
error_666 kaže...
Sljakalo je i meni na 360 zicnom kao i na X1 preko kabela , ali igra ima problem s bezicnim. Ne znam zasto

 Meni nema problema, imam 360 wireles i sve uredno šljaka!

 

Evo baš ovakav imam i sve šljaka bez problema na Win.10 x64 v.1809

 

Možda ti trebaju driveri, evo ti link za download, nema posebno za win 10 nego je win 7 zadnji šta imaju ali bitno je samo da izabereš ispravnu verziju za svoj OS, ili x32 ili x64

 

Xbox 360 Wireless Controller for Windows

tnx na trudu i savjetima  ,ali nije do drivera i sve je instalirano kako treba  .

nisam ni ja imao problema sa x360 controllerima dok sam ih imao  ,  nego sa xbox one S controllerom kojeg sad koristim  . Nesto su ujebali gadno , ne mogu se kontrole ustimati kad je u wireless modu i to samo u ovoj igri  , dok prek kabela fercera uredno . 

https://www.reddit.com/r/needforspeed/comments/5vc2jq/nfs2015_literally_unplayable_with_a_controller/

andi.cro pet 18.10.2019 06:40

Još malo pa će izači novi NFS Heat ali mislim da ću se zadržati još podosta vramena na ovom NFS-u.

 

Da ima mana...ima,  da ima nekih bugova...ima, ali kad neku igru igraš neko vrijeme i postaneš dobar u njoj te ak se i ekipa tu uključi i voziš se sa njima skoro svaki dan i upoznaš ih već dobro da bi se čak mogli nači i na pivi ko sa pravim frendovima...onda se ne odustaje od takve igrice... žao mi je samo da nema više "Balkanaca" 😁

andi.cro pon 21.10.2019 09:11

Dosta ljudi preferira TC1 umjesto TC2

Evo zašto:

I can't be the only one who thinks that, compared to TC1, TC2 was just a lazy cash grab. Only thing that improved was; The ability to create your own wraps, cars sounded like the actual cars, and car graphics looked better. Overall, I feel like that's the only part they put effort into. The open world is boring and empty, the races and culture surrounding them are cringey and mediocre at best, with the whole "Bro Dude" attitude permiating the entire game.

The driving, at best, is tolerable, the AI traffic is abysmal. I can't tell you how many times I've had a box truck spawn literally right in front of me while going over 230mph.

The world itself, actually looks worse than the first game, with the only noticable improvements being the water, and on occasion, the clouds.

The map size I feel could've been upscaled, adding room for longer stretches of road and highway, as well as fitting in more cities and larger portions of states.

Overall, I played TC1 for at least 2 years total, and frankly always enjoyed it. I finished TC2 after about 2 weeks of combined gameplay, after that. I played probably another 2 weeks before the game's lacking and overall drab atmosphere pulled me away.

In conclusion, I feel like TC2 is just a lazy, half baked rehash of the first, without the engaging story and overall "good-lookiness" of the first. In beta, I thought TC2 looked better than TC1. My opinion has changed, drastically.

andi.cro pon 24.7.2023 13:29

Ponovno igram ovu igru pa ako neko želi Battle Royall  nek me potraži na EA App pod imenom  Andi_x_HR

 

Ah... niš od tog, nema tu više nikoga... tu i tamo koji kompetitivni vozač 

 

Mah... deinstall i nek se bubnem po glavi koji klinac mi je došo da ju ponovno instaliram !!!