sstrmi sub 23.5.2015 11:36
Stjepanj kaže...

trailer je kratak ali nabrijava atmosferu! prvi nastavak da mu se veselim nakon undergrounda2!

 također , jer je most wanted nastavak bio totalno glup.Zato se nadam da će ovo na kraju ispasti dobro

SR3CKO pon 25.5.2015 20:34
sstrmi kaže...
Stjepanj kaže...

trailer je kratak ali nabrijava atmosferu! prvi nastavak da mu se veselim nakon undergrounda2!

 također , jer je most wanted nastavak bio totalno glup.Zato se nadam da će ovo na kraju ispasti dobro

 ne bude li dobar nastavak, EA je onda u ku*** i nema budućnosti sa NFS.

realno ovo je zadnja šansa da odrade posao kako su ranije znali...

možda se isplatilo čekati punih 10 godina na naslov koji će nadmašiti MW? :)

obzirom da je svaki naslov nakon MW padao i padao (moje mišljenje).

vrinho pet 29.5.2015 23:28
ApretaH kaže...

Ovo smeće je upravo postalo još veće smeće.Naime novi NFS će zahtjevat konstantnu internet vezu kao The CREW te neće biti danjeg svjetla već samo tama i mrak.Još jedan ispljuvak iz EA radionice.

http://www.pcgamer.com/eas-new-need-for-speed-will-require-an-internet-connection-to-play/

Piše samo da neće biti cockpit pogleda. Gdje piše da će biti samo noć? Ako ne bude dana onda ovo bude definitivno NFS Underground 3, ili bolje rečeno 2.5

SR3CKO pet 29.5.2015 23:54

ovo je gotovo sigurno underground 3 ili se meni čini?

a i ovo connection shit... nekako mi je nedorečeno kada ovako napišu?

"We can confirm that, yes, a connection will be needed to play the game," EA revealed. "To deliver the best experience possible and make playing with friends more rewarding, an online connection will be required."

biti će potrebna, al' ne i konstatno... valjda... nema smisla da je za sp potrebno? --'

 

pretpostavljam da će biti konstatno noćka, a realno to nije nikoga smetalo u underground 1/2? :)

i slučajno primjetio, na kraju ovog gore teasera piše "all footage captured in-game"?!

nije mi jasno, ozbiljno će tako ingame izgledati ili se to odnosi na nešto drugo?

vrinho uto 16.6.2015 00:31

Jaaaako puno ljudi je tražilo nastavak Undergrounda a očito je da će ga dobiti. Meni je pomalo drago da se vraćaju u prošlost i rade očito reboot jer na kraju sigurno ne može biti lošije od ovih zadnjih nastavaka, samo bolje.

Abomb uto 16.6.2015 13:26
weedeveryday420 kaže...

Ja se samo nadam da se kamera nece ovako ponasati u zavojima.

 akcijska kamera. moze se iskljuciti/promjeniti

 

mene vise zanima ovaj trenutak oko 2:25 kada bez kocenja sa 240 udje u zavoj...

al da toga nema nebi bio Need for Speed..

vrinho uto 16.6.2015 14:42
ApretaH kaže...
Koji loši?to šta nema mraka i šta je danje svjetlo?te šta nije bilo neonskog blještavila u gradovima?Meni to niti malo nije nedostajalo.Dapače to mi smeta.

 No, nećeš igrati ako ti se ne sviđa kao ni ostali takvi i doviđenja. Što bih ja sad trebao otpisati igru jer se TEBI ne sviđa.