Igre - općenito

Ne možete se sjetiti naziva igre?

_itsmoriarty ned 2.6.2019 13:10
mind_challenge kaže...
_itsmoriarty kaže...
ma no, nije junglebook, znam sto je to. Hehe. Djecak je bio obucen, kratka kosa i tako.

 Bud Redhead? On je po sumama skakao i skupljao voce. Vrlo lako moguce da je bila na nekom od CD-a jer je hrvatska igra.

 daaaaa *ebo te! bravo! 

andre_delambre pon 1.7.2019 14:08
Hexfire kaže...
andre_delambre kaže...
Life's Good kaže...

Pozdrav,

 

ne mogu se sjetiti naziva igre za PC, oko 2000. godina. Igra se u 3. licu kao redovnik koji se bori sa raznim demonima.

 Možda ovo?

https://en.wikipedia.org/wiki/Nocturne_(video_game)

 

Treće lice, demona i inih ima, a i godište je slično

 Kladimo se u pivu da je "The Guardian of Darkness".

 

Piva je tvoja. Za ovaj naslov nikad nisam, a malo što sam bacio oko i vidim zašto nisam :)

T700 pet 5.7.2019 15:33

Jeste li vi igrali Urbana terror i deathrun servere ?

Dok je bila verzija 4.1 bilo je nekoliko deatrun servera a sad kada je 4.3 nema nijednog ?

 

Postoji li kakva alternativa ili kako osposobiti da opet mogu igrati Deatrun servere ?

 

Mozda vam je nepoznato o čemu se radi, no meni je bilo jedno vrijeme to zabavno.

Postoje dva tima, crveni i plavi.

Crveni idu po raznim preprekama a plavi stiskaju gumbiče da otežaju crvenim. Obično crveni padnu i poginu itd.

No kad crveni dođu do kraja onda dobe oružje, prijeđu na drugu stranu  i počnu gađati plave, plavi imaju samo nož, ali mogu oteti crvenom oruzje ako su dovoljno vješti.

 

Zabavna je zbog kaskaderskih vještina, evo kako izgleda to na youtubeu

 

https://www.youtube.com/watch?v=LSMCg2aWjho

blazeraze pet 23.8.2019 16:04

Pozdrav svima. Ima jedna igra koju sam igrao prije 10-15 godina. Uglavnom radi se o tome da imaš koloniju mrava ili buba. Nisam baš siguran ali pravio bi coloniju i upgradeo tako da mozes napasti druge kolonije. Igra je strategija. Probao sam je naci ali nigdje ni traga.

Croatinator čet 5.9.2019 22:06

Pozdrav, sve sam pretražio, ne mogu naći jednu prastaru igru. Molim bilo kakvu pomoć.
Evo ovako, igrao sam ju negdje između 1997. i 2004. na PC-u.
Igra je 3D FPS, futuristička. Otvorena je karta (outdoors).
Prvi level je bio u nekim zelenim brdima valjda (mislim da u tom levelu neke puške možeš pokupiti.
Level završava kad dođeš do neke maglice male na levelu.
Drugi level je bio u nekom krateru crvenom, nešto tipa kao na Marsu. Znam da si mogao proviriti preko ruba kratera i valjda bi vidio neprijatelje ili turrete nekakve.

Znam da nema puno detalja i informacija, al stvarno se ne mogu sjetiti.
Molim da postate odgovore, čak i ako neki detalji iz mog opisa ne odgovaraju, valjda se ja loše sjećam nečega.
Hvala puno.

Nemanja2408 pet 6.9.2019 19:24

Zdravo ljudi, vec duze vreme mi je u glavi igrica koju sam igrao pre nekih 15-tak godina i nikako ne mogu sada da je nadjem. Arkadna igrica je u pitanju, papirna lopta ide po nekim sinama, kad stane na ventilator, podigne je gore, rusi nesto, posle ona postaje drvena, pa kamena lopta. Ako neko zna koja je igrica u pitanju, bio bih mu veoma zahvalan. Unaprad hvala ! 

tomislavivic pon 16.9.2019 21:43

ovako znaci zanimaju me dvije igre jedna i nije bas da se ne mogu sjetiti naziva vec ih se sjecam samo iz djetinjstva iz igraonica(oko 2005) uglavnom jedna je bila nekakvi jako popularni tenkovi strateska igra uglavnom panzer ili tako nesto ja msm ali nisam uspio naci na netu tocno :(

e a druga je bila igra pandan diablu ali se moglo koristiti vise likova pa sad nezz imate li kakve ideje pa da si popunim malo slobodno vrijeme..:D

 

btw znam da nisam bas dao puno za sjetit se ali bio sam limač pa se i ne sjećam najbolje..:O

tomislavivic uto 17.9.2019 13:29

znaci moglo se koristiti istovremeno vise njih kao diablo samo ovdje bi svi bili kontrolirani od strane igraca i tipa jedan je bio wizard drugi barbarian itd (samo primjeri mozda nije bas tak bilo ali svaki je imao svoje prednosti i kombinacijom se trebalo postići najjaci mix)?

LeftY_CRO uto 17.9.2019 17:55
tomislavivic kaže...

znaci moglo se koristiti istovremeno vise njih kao diablo samo ovdje bi svi bili kontrolirani od strane igraca i tipa jedan je bio wizard drugi barbarian itd (samo primjeri mozda nije bas tak bilo ali svaki je imao svoje prednosti i kombinacijom se trebalo postići najjaci mix)?

 trine?

jozo123 sri 18.9.2019 12:02

Pozdrav ljudi ne mogu se sjetiti ime jedne pucačine

 

Imao si 4 - 5 vojnika i s svakim si mogao posebno upravljati

 

Znaći gdje ostaviš vojnika tu i stoji dok se ponovno ne brebaciš na njega

 

sječam se da si mogao postavljati nagazne mine

 

demo igra sa enter cd-a negdje između 2006 - 2009 mislim

 

sječam se prve misije trebalo je proći preko željezničkog mosta

 

jbga ne mogu se sjetit svih detalja

 

Ako itko zna molim vas odgovorite. Hvala

Jarvan sri 18.9.2019 13:14
tomislavivic kaže...

ovako znaci zanimaju me dvije igre jedna i nije bas da se ne mogu sjetiti naziva vec ih se sjecam samo iz djetinjstva iz igraonica(oko 2005) uglavnom jedna je bila nekakvi jako popularni tenkovi strateska igra uglavnom panzer ili tako nesto ja msm ali nisam uspio naci na netu tocno :(

e a druga je bila igra pandan diablu ali se moglo koristiti vise likova pa sad nezz imate li kakve ideje pa da si popunim malo slobodno vrijeme..:D

 

btw znam da nisam bas dao puno za sjetit se ali bio sam limač pa se i ne sjećam najbolje..:O

 Codename panzers i Dungeon Siege 1 ili 2.

UserST sri 18.9.2019 14:20
jozo123 kaže...

Pozdrav ljudi ne mogu se sjetiti ime jedne pucačine

 

Imao si 4 - 5 vojnika i s svakim si mogao posebno upravljati

 

Znaći gdje ostaviš vojnika tu i stoji dok se ponovno ne brebaciš na njega

 

sječam se da si mogao postavljati nagazne mine

 

demo igra sa enter cd-a negdje između 2006 - 2009 mislim

 

sječam se prve misije trebalo je proći preko željezničkog mosta

 

jbga ne mogu se sjetit svih detalja

 

Ako itko zna molim vas odgovorite. Hvala

Hidden & Dangerous 1 

https://www.youtube.com/watch?v=rxvy6eRm7Ds

Hexfire sri 18.9.2019 16:48
jozo123 kaže...

Pozdrav ljudi ne mogu se sjetiti ime jedne pucačine

 

Imao si 4 - 5 vojnika i s svakim si mogao posebno upravljati

 

Znaći gdje ostaviš vojnika tu i stoji dok se ponovno ne brebaciš na njega

 

sječam se da si mogao postavljati nagazne mine

 

demo igra sa enter cd-a negdje između 2006 - 2009 mislim

 

sječam se prve misije trebalo je proći preko željezničkog mosta

 

jbga ne mogu se sjetit svih detalja

 

Ako itko zna molim vas odgovorite. Hvala

 "Commandos 3 Destination Berlin" ako nije ovo od kolege u postu iznad?

prorok pet 27.9.2019 11:53

Puzzle platformer gdje je cilj sve plave blokove (kocke) pretvorit u zelene tako da hodaš preko njih. Glavni lik je neki ko supermen (mislim). Bilo je na enter cd-u ranih 2000. bih rekao, ali nisam siguran.

 

Mislim da ima 'man' u imenu, kao neko superhero ime.

morbida sub 28.9.2019 21:44

Pozdrav tražim jednu igricu koju sam igrao na mobitelu prije jedno 5 godina, uglavnom radiš svoju vojsku koja je crvene boje ako se dobro sjećam(mačevalce i strijelce) i onda se vojska kreće po mapi i bori se sa plavom vojskom i onda kad uništiš neprijateljski dvorac ideš u idući level .

Swipsich pon 7.10.2019 19:40

Pozdrav, tražim igricu koju sam igrao kao mali, prije nekih 15-ak godina, moguće čak na Windows 98. Igrica je 2D platformer, a igra se u ulozi maloga soba koji sakuplja neku vrstu ukrasa/slatkiša/dragulja kližući se po nivoima. U pozadini svira lagana božićna glazba, zapravo je sve u božićnom ugođaju. Unaprijed hvala na pomoći.