Igre - općenito

Najbolji screenshotovi iz igara

Dupein ned 20.5.2018 16:00

Far Cry 5 - više se divim krajolicima pa okinem pokoji screenshot nego rješavam misije

 

Ovaj redneck Hurk na prvoj slici me podsjeća na Kenny Powersa iz istoimene serije kojeg tumači Danny McBride.

Na četvrtoj slici nisam ja kriv

Dupein sub 26.5.2018 14:37

Ovo su moji 'best of' screensi koje sam redovito plasirao na FB grupu FH3 Car Meets

 

Ova s Centenariom ispod ulaza Surfer's Paradise bila je proglašena slikom tjedna na tjednom izboru, trebalo je sliku uploadati s određenim hashtagom pa da uđe u izbor

big_guy sri 27.6.2018 22:42
Dupein kaže...

Ovo su moji 'best of' screensi koje sam redovito plasirao na FB grupu FH3 Car Meets

 

Ova s Centenariom ispod ulaza Surfer's Paradise bila je proglašena slikom tjedna na tjednom izboru, trebalo je sliku uploadati s određenim hashtagom pa da uđe u izbor

 Jel to stvarno tako dobra grafika,odn. da preformuliram pitanje;te slike su bas SS iz gameplaya ili je to neki editor/filtar?

Pc ili xbox?

Dupein ned 1.7.2018 19:07
big_guy kaže...
Dupein kaže...

Ovo su moji 'best of' screensi koje sam redovito plasirao na FB grupu FH3 Car Meets

 

Ova s Centenariom ispod ulaza Surfer's Paradise bila je proglašena slikom tjedna na tjednom izboru, trebalo je sliku uploadati s određenim hashtagom pa da uđe u izbor

 Jel to stvarno tako dobra grafika,odn. da preformuliram pitanje;te slike su bas SS iz gameplaya ili je to neki editor/filtar?

Pc ili xbox?

 Da, slike su iz igre, nisu vanjski obrađene, i igra zbilja izgleda tako na PC-ju. Malo eksperimentiraš s depth of fieldom, fokusom i dobiješ sjajne rezultate