Igre - općenito

Instant Gaming - iskustva?

hahhaajaads pon 1.10.2018 21:50

Odlicna stranica, igre prodaje direkt stranica a ne ostali ljudi kao na G2A di ces ostat bez te svoje igre u slucaju ukradene kartice.

Kupio black ops 2, forzu horizon 3, bf1 i sad mi je frend preordero black ops 4 prek nje i nikad problema 

hahhaajaads uto 2.10.2018 09:33
Sale_ds kaže...
Kakve veze ima g2a s tim ako ti kupujes s ukradenom karticom?

 Ne kupujes ti sa ukradenom karticom, nego tamo se znaju nac igre koje su vise od 10% jeftinije od onih koje prodaje sam g2a. Recimo ja sam uzeo cak i 30kn jeftiniju igru (tj. dlc scandinavia za ets2) i nakon tjedan dana mi je jednostavno bio izbrisan sa steam librarya, kontaktirao sam g2a za tog prodavaca i rekli su da je blokiran te da ce mi napravit refund iako nisam imao onaj protection. Nece se svima desit, ali odsad sve sta mi treba kupujem sa Instanta.

Sale_ds uto 2.10.2018 09:41

Pa da, i trgovina odnosno posrednik ce odraditi refund. Te stranice su ko njuskalo. Kak znas da nes kupljeno prek njuske nije ukradeno?! Nikak, nemres znat, isto je i tu. Al ovi ce ti bar odradit refund, njuskalo nece...

Vrlo je jednostavno. Da je ista ilegalno u svemu tome vec bi odavno bili zatvoreni. Ilegalnih, ukradenih kljuceva ima, dapace. I to se sredi kad se sazna ko prodaje itd itd.