Nos ned 2.12.2012 19:08
M_dipl. kaže...

Nikad nisam kužio tu fascinaciju ženama koje igraju. Vrlo često naletim na igračicu u L4D2 (jedina igra koju konstantno igram već godinama) i svaki put primijetim koliko se govor, fore i pristup ostalih u timu (muškaraca) promijeni. Neki postanu vrlo pristojni i trude se ispasti cool, neki postanu još veće seljačine pa im govore kak bi ih je_ali a najviše ih pribjegne onim bezveznim forama o tome kak su cure inferiorne u gejmingu.

 

Igračice, s druge strane, vrlo često igraju kvalitetno i ne obaziru se na provokacije.

Meni čak paše da se nekad promjeni tema, jer obično se raspravlja tko ima više skilla i čiji je veći.

UGlavnom dinamika grupa je drugačija kad su  žene u blizini.

LadyKatrin sri 3.4.2013 19:34
reezon kaže...
LadyKatrin kaže...

A kako ocekujete da se zene igraju kada im decki ili muzevi nikada ne daju pristup kompu. Otkada se ja igram, samo molim boga da decko nadje ljubavnicu da se makne od kompjutera, da bacim malo bf3.

 Ccccc.

 

Da je pravi kupija bi još jedan PC i BF3 pa da zajedno bacite partiju. Sram ga bilo

Bez brige dobila sam razerov miš, 7-1 slušalice i nežalim se {#}

niammy pon 8.4.2013 20:56

Ja uglavnom znam djevojke koje igraju Angry Birds, Doodle Jump i neke tako sitne igre, a ozbiljnije djevojke koje igraju recimo WoW, LoL, CoD uglavnom zadrzavaju to za sebe i ne zele da pricaju o tome jer za mnoge ljude je "neprirodno" da djevojke budu gamerke...

Mattix pon 8.4.2013 22:09

Ja sam poslije škole (dok smo bili 5. ili 6. razred) ili vikendom išao kod sestrične i gledao kako na kompu roka po Far Cryju, psovala je na one frajere i mutante, igrala je i stare GTA, mislim da čak nešto malo i Need for Speed. Onda je počela samo Simse a sad više ništa ne igra, valjda se uozbiljila, dok ja još uvijek igram kad stignem. Bili su to zabavni dani{#}

SR3CKO sub 18.1.2014 17:37

counter-strike i killing floor igram često sa našim curama.

ponekada je u jednom teamu csa i do 3 (od 5 igrača) cure...

 

uvijek postoje neke predrasude, naravno, no to je neprimjetno i one se zabave isto koliko i mi...

LadyShadoria pon 18.8.2014 01:23
niammy kaže...

Ja uglavnom znam djevojke koje igraju Angry Birds, Doodle Jump i neke tako sitne igre, a ozbiljnije djevojke koje igraju recimo WoW, LoL, CoD uglavnom zadrzavaju to za sebe i ne zele da pricaju o tome jer za mnoge ljude je "neprirodno" da djevojke budu gamerke...

Nas cura ima dosta al istina je da to ponekad zadrzavamo za sebe jer nikom nije ugodno kad te netko vrijedja iako znas igrati neku igru, primjerice ja igram LoL negdje vise od godinu dana ali tokom tog sitnog vremena sam upoznala nekolicinu cura koje su fakat dobre i zasluzuju titulu Gejmerice... prije, bilo je tesko igrati radi onog "Cure i zene su samo za kuhinju i poslove u kuci" ali sada nakon nekoliko kad sam upoznala nekoliko cura i decki vecinom s balkana, drukcije je jer me oni nevide kao robu nego kao igracicu jednaku njima. Vecina cura i da igra neke igre kao WoW, DotA, LoL il nes slicno drzat ce se u sjeni jer nezeli slusati uvrjede, makar je to moje misljenje, a i iskustvo. Ako vec iko ima da igraLoL slobodno me dodajte, na EUNE serveru, nick mi je: LadyShadoria ^^

FinGospodin sri 16.1.2019 13:57

Da li postoji koja djevojka koja bi samnom peglala ps4 poprilicno sam okej decko moram priznati... Ni blizu stereotipu gamera kako svi prikazuju. Ako je neka zainteresirana neka me kontaktira ovdje ili ostavi kontakt sama. 

Lp :)