scOOby čet 24.5.2012 15:20

evo malo sam tražio i nisam uspio nači temu sličnu ovoj, ako ima več takva nek neko da link pa se zatvori ova...

 

Uglavnom me interesira dali ima i di su te sve Gamer cure...ja nisam u životu upozno Gamer curu a imam 24 :S... onak malo gledam Youtube i ima stvarno stvarno zgodnih cura koje igraju sve i svašta od LoL-a pa do COD-a ili BF-a pa sve do Sims-a i WoW-a itd.

 

Ovu temu sam napravio u jednu ruku da vidimo koje su to naše domače Gamer cure pa neka se jave u temu ovdje...baš bi mi bilo drago upoznat neku "gejmerku"... mislim da sam par puta vidio jednu curu koja je pisala po temama ali se ne sječam koji joj je nick na forumu tak da znači da ih ima...pa ako netko zna koje su to cure pa da ih navede ili dapače pa da se jave ovdje ili napišu malo o sebi, šta vole igrat, na čemu i slično...

 

nadam se da imamo i mi u HR pravih gejmerici...

scOOby pon 28.5.2012 16:36
ivkaaa kaže...

Ma kako nema! Evo jedne :D

evo, baš mi drago da si se javila...ja več reko da pričamo o nekom mitu...ako nije bed reci nam šta voliš igrat i koliko dugo si več u tome...ako ti je bed netrebaš odgovorit...al ono svi smo tu gameri pa nebi trebo bit problem... ;)

Electricman :) pon 28.5.2012 16:40
scOOby kaže...
ivkaaa kaže...

Ma kako nema! Evo jedne :D

evo, baš mi drago da si se javila...ja več reko da pričamo o nekom mitu...ako nije bed reci nam šta voliš igrat i koliko dugo si več u tome...ako ti je bed netrebaš odgovorit...al ono svi smo tu gameri pa nebi trebo bit problem... ;)

  Forgot,vidis da prati jednog lika...

fromcelltohell pon 28.5.2012 16:55

ma,kakko ne bi bilo.ima tu na forumu gamerica podosta. čak koje igraju i ozbiljnije igre od simsa.

 

recimo,kolegica ukulele koja je veliki Diablo fan,rastura novog Diabla sve u 16:)

 

samo,savjet pokretaču teme,prste k sebi,ima dečka (s kojim i igra D3){#}

Mitsuoka pon 28.5.2012 16:58
Electricman :) kaže...
scOOby kaže...
ivkaaa kaže...

Ma kako nema! Evo jedne :D

evo, baš mi drago da si se javila...ja več reko da pričamo o nekom mitu...ako nije bed reci nam šta voliš igrat i koliko dugo si več u tome...ako ti je bed netrebaš odgovorit...al ono svi smo tu gameri pa nebi trebo bit problem... ;)

  Fprgot,vidis da prati jednog lika...

Pa to je samo dokaz da je zainteresirana za igre kad prati osobu koja radi igre {#}

 

A možda je i on navuka na igre {#}

Electricman :) pon 28.5.2012 17:56
Mitsuoka kaže...
Electricman :) kaže...
scOOby kaže...
ivkaaa kaže...

Ma kako nema! Evo jedne :D

evo, baš mi drago da si se javila...ja več reko da pričamo o nekom mitu...ako nije bed reci nam šta voliš igrat i koliko dugo si več u tome...ako ti je bed netrebaš odgovorit...al ono svi smo tu gameri pa nebi trebo bit problem... ;)

  Fprgot,vidis da prati jednog lika...

Pa to je samo dokaz da je zainteresirana za igre kad prati osobu koja radi igre  {#}

 

A možda je i on navuka na igre  {#}

  Od svega sto si napisa,ja samo razumio  navuka :DDD

Ukulele pon 28.5.2012 19:30
fromcelltohell kaže...

 

recimo,kolegica ukulele koja je veliki Diablo fan,rastura novog Diabla sve u 16:)

 

 

Molim da ovaj dio uđe u zapisnik.

 

btw cell mislim da ću ja onog pivkana trebat tebi platit kolko mi dižeš rejting po forumu {#}

fromcelltohell pon 28.5.2012 19:50
Ukulele kaže...

Molim da ovaj dio uđe u zapisnik.

 

btw cell mislim da ću ja onog pivkana trebat tebi platit kolko mi dižeš rejting po forumu {#}

 

 

FCTH kaže: Nema frke,pivkana nikad ne odbijam.A i moja ponuda tvojem dragom i tebi za pivkana....još stoji {#}

Ukulele pon 28.5.2012 19:54
fromcelltohell kaže...

FCTH kaže: Nema frke,pivkana nikad ne odbijam.A i moja ponuda tvojem dragom i tebi za pivkana....još stoji {#}

Onda nam niš drugo ne preostaje nego da ih krknemo par, al onak, kak spada {#}

Ukulele pon 28.5.2012 20:14
=xfact= kaže...

jel picis b3?imas orginal?

Ak ovo ide mene - pičim po bf3 kampanji, i kampanji jedino. Moj jednokratni izlet u pvp je bio krajnje traumatičan i ne bum ga ponovila tak skoro.{#}

 

Ma kupila sam ga nedavno i sad čekam da me Diablo pusti pa ću se bacit na poso.

Ali s obzirom da u životu nisam pipnula pucačinu ne bum se tak brzo proslavila.

ivkaaa pon 28.5.2012 21:16
scOOby kaže...
ivkaaa kaže...

Ma kako nema! Evo jedne :D

evo, baš mi drago da si se javila...ja več reko da pričamo o nekom mitu...ako nije bed reci nam šta voliš igrat i koliko dugo si več u tome...ako ti je bed netrebaš odgovorit...al ono svi smo tu gameri pa nebi trebo bit problem... ;)

Ma nije bed : ) Makar mi je ovo drugi post u zivotu valjda :D

Volim svasta igrati najvise, ali trenutno najvise igram BF3, Skyrim i GasGuzzlerse :P . Pocela sam i Deus ex pa me Skyrim prekinuo, pa i Painkillera pa me BF3 prekinuo :D Odigrala sam i cod4, 5 single player kampanje, presla Oblivion, i tak. Jedno vrijeme sam jako puno igrala NFS Underground2 i Most Wanted i sve slicne vozacke igre ;) Na pc-u sam se pocela igrati sa wormsima i simsima :P vidjela sam da je tu netko spomenuo da zene samo to igraju, ali eto moraju i one poceti nekako :P Ozbiljnije igre igram zadnjih 4 godine.

 

 

scOOby uto 29.5.2012 02:42

evo baš mi drago da se tema malo pokrenula...

 

kaj se tiče ukulele...e nju sam vidio par puta da je post-ala na forumu...ako ne pitaš, nikad nebudeš znal dali je slobodna ili zauzeta...nikome ne piše na čelu XD hehe...

 

evo baš super da su se cure ovdje pohvalile da su ozbiljnije gamerice...al to su samo dvije...ok, možda ih nema na forumu, al ja još uvijek moram priznat da nisam naletio na curu pa taman simse da igrala, a fejstkuk ne ubrajam u igre jer ono je više ovisnost nego igra...

 

iskreno bilo bi mi drago imat curu koja ima iste interese...al kod nas HC gamera je to malo teže...ipak smo u večini za razliku od cura, NHF...

 

ja sam reko, ako upoznam HC gejmericu, ima cugu u mom bircu, mat're mi ako lažem XD XD XD...

 

aj ako imate još koju curu a da je tu na forumu uputite ju u ovu temu...u ovoj temi su "gejmerice" glavne...da i njih malo čujemo i vidimo njihovo gledište u svezi igara...

 

evo ivkaaa je baš ljepo se predstavila i objasnila, baš super...ako bog da budemo skupa halali u TES:Online-u   ;)

ivkaaa uto 29.5.2012 08:00
Mitsuoka kaže...
Electricman :) kaže...
scOOby kaže...
ivkaaa kaže...

Ma kako nema! Evo jedne :D

evo, baš mi drago da si se javila...ja več reko da pričamo o nekom mitu...ako nije bed reci nam šta voliš igrat i koliko dugo si več u tome...ako ti je bed netrebaš odgovorit...al ono svi smo tu gameri pa nebi trebo bit problem... ;)

  Fprgot,vidis da prati jednog lika...

Pa to je samo dokaz da je zainteresirana za igre kad prati osobu koja radi igre {#}

 

A možda je i on navuka na igre {#}

Moglo bi se reci da mi je otvorio oci {#}

Arxi uto 29.5.2012 08:10

Sjecam se kad je guildu jednog dana bilo vise online cura nego momaka. Morao sam se izlogovati sa ventrilla jer nisam mogao da podensem toliku razinu kokodakanja dok tenkam bossa.

 

P.S. Predvidjam da ce nam Don Kihoty uskoro pojasniti nesto o zenama.

Leryan uto 29.5.2012 08:34

Hehe, mi smo u WoW-u imali zenskog tanka (muski char je imala). Tek smo ju skuzili nakon sto smo digli Ventrillo serv. Da vidis koji muk nakon sto se javila nasa tenkica da nas rasporedi prije bossa... Samo: "Uhhhm, who the fuck is that?" A najbolji i najopremljeniji tank na serveru pa zena. :)

 

Sa time da je pala najjaca izjava na pitanje:

Why do you play a tank?

 

Kuniva: "Because I like to get hit on." 

 

 

:)

ivkaaa uto 29.5.2012 08:39
scOOby kaže...
...

 

iskreno bilo bi mi drago imat curu koja ima iste interese...al kod nas HC gamera je to malo teže...ipak smo u večini za razliku od cura, NHF...

 

ja sam reko, ako upoznam HC gejmericu, ima cugu u mom bircu, mat're mi ako lažem XD XD XD...

 

aj ako imate još koju curu a da je tu na forumu uputite ju u ovu temu...u ovoj temi su "gejmerice" glavne...da i njih malo čujemo i vidimo njihovo gledište u svezi igara...

 

evo ivkaaa je baš ljepo se predstavila i objasnila, baš super...ako bog da budemo skupa halali u TES:Online-u   ;)

Mislis na ovako nesto? :D

Ukulele uto 29.5.2012 09:44

Bil' neko bio dobar pa mi pojasnio kaj je tak napeto u takvim curkama?

 

Smrdimo pred ekranom satima ko i vi, kočijaški opsujemo tu i tam, i mučki vas prikoljemo kad to najmanje očekujete.

 

Ili su mene u životu krivo učili o tome kaj priliči damama ili ovo spada pod neki kinki fetiš. {#}

Danny_HR uto 29.5.2012 09:49

Gle, većina nas gejmera ženu nismo vidjeli u životu, kako i bi kad smo u podrumu roditeljske kuće bez prozora. Vrhunac interakcije sa ženskim bićima/stvarima/pojavama nam je "tipkovnica", pa je logično da ćemo na sam zvuk ženskog glasa (može i muški ako je dovoljno ženskast pa fol ne znamo tko je) reagirati kao da smo sletjeli na otok prepun amazonki spremnih da udovolje svim našim željama.

 

Iako u stvarnosti ne bi znali što ćemo s njima.

Leryan uto 29.5.2012 09:49

Za mene osobno je čar u tome što kada se sjednem pred ekran sa svojom ženom (nakon što potomak utone u san nakon 3 sata drmanja krevetića) nema više muci muci i takva sr***a. Poderem ju sa crvenom kornjačom u zadnjem zavoju pred ciljem uz pozadinski zločesti smijeh Waria promiješan sa plačem njezinog "Gljivana". Nakon toga dobijem lakat u rebra i: "A nisi me mogao pustiti ovaj put?"

 

Buahahahaahaha!