Haker_x sub 19.10.2019 19:09

Jučer ascend nakon čak 106 dana, sakupio dovoljno heavenly chips-a da kupim ostatak heavenly upgrade-a i još ostalo 87 milijardi nakon što sam sve kupio.
Svi odustali, samo ja budala igram i idem do kraja hahaha

Haker_x sub 20.6.2020 22:12

Čak 211 dana bez restarta, htio sam davno da restartujem ali sve mi bilo mrsko, treba zakucati ponovo sve upgrade-e, i sada je definitivno vrijeme za restart.
Osvojen vrijedan achievment, 500 javascript console, a drugi je došao sam po sebi.

Haker_x uto 11.8.2020 20:06

Igram više od dvije godine i tek danas vidio da i temple ima dodatne opcije. Kako sam levelovao na level 10 s kraja(Od Javascript Console do Wizard Towera) Temple mi bilo level 0 i nije mi izbacilo dodatne opcije i danas ga tek dignem i vidim da ima dodatne opcije. Da sam ranije znao mogao sam napraviti dosta veći progress. Skoro utrostručio CPS koji sam imao.
Znam da sam sa sobom pričam, sam sebi pišem, niko više ne igra ovo

Dado_ZG78 pon 2.11.2020 08:50

Da, baš me iznenadilo jučer, super je za sad...  sviđa mi se 

Jedino moram vidjeti što se sve mijenjalo kod Ascension-a i skillova - to večeras kad bude Ascension jedan.

Isto tak na mobilnoj verziji sam ulovil achievement 'Last chance to see' a na kompu nikako - to je onaj shiny wrinkler.

 

Igra je malo remek djelo 

Haker_x uto 24.11.2020 23:30

I nakon skoro 5 mjeseci(147 dana) restart. Mislio sam uduplati prestige pa restartovati(na 11 triliona), ali se nije imalo vremena(treba pokupovati sve upgrade-e nakon restarta za što bolji cps) pa je na kraju izašlo na preko 28 triliona.

Haker_x pon 11.7.2022 01:19

Nisam ulazio neko vrijeme, nemam vremena od posla. U međuvremenu je izašao novi update, dodali su novu zgradu i tonu novih upgrade-a i achievmenta, kao i čak 38 novih prestige upgrade-a.
Nisam restartovao više od godine dana, do sada čak 409 dana, a od starta 1505 dana, preko 4 godine kako sam je započeo i još je nikada nisam dovršio do kraja da imam sve upgrade-e i sve achievmente.