Haker_x čet 3.10.2013 14:46

U mene se nesto prije 4h zafrkalo, Mozilla me zafrkala, izasao iz Mozille da igram igrica i nakon 20 minuta udjem, sve mi nulirano, odlogovalo me sa svih stranica gdje sam bio logovan, i morao ispocetka, aaah, ali opet napredujem, za 4h sam dostigao preko 2,5 miliona kolacica u sekundi

sirka666 čet 3.10.2013 14:49
Haker_x kaže...

U mene se nesto prije 4h zafrkalo, Mozilla me zafrkala, izasao iz Mozille da igram igrica i nakon 20 minuta udjem, sve mi nulirano, odlogovalo me sa svih stranica gdje sam bio logovan, i morao ispocetka, aaah, ali opet napredujem, za 4h sam dostigao preko 2,5 miliona kolacica u sekundi

Imaš opciju export save.

Haker_x čet 3.10.2013 15:09
sirka666 kaže...

Imaš opciju export save.

Znam za to, uradio sam ja export ali ispocetka, nakon par sati igranja, sve poslije sto sam igrao nije ostalo u save-u, i onda mi je bolje da krenem ispocetka...

Nisam ja mogao predvidjeti da ce mi Mozilla ovo uraditi...

Keops čet 3.10.2013 15:19

Kako bi trebalo funkcionirati saveanje kad gasim browser. Nije mi jasno, kad završi, stisnem export save, spremim onaj kod, i kad ponovno idem stisnem na import save te pasteam kod, ali mi ne vrati nego mogu jedino ispočetka. Što radim krivo?

Haker_x pet 4.10.2013 00:00
power_user kaže...

n00bovi

 

Počeo sam igrati pred 28 dana, ali zadnjih 10ak se samo stalno vrti u pozadini, tako da se ne mičem daleko s ovoga.

Ja cu u roku 10 dana napraviti vise nego sto si ti u 18 :D

Damir1908 sub 5.10.2013 01:38

Navuko sam se na ovu glupost ko epilepticar na hebeni heroin ... stvarno covjek se obogati na "gluposti" fakticki ..onome koga zanima kraj ili zeli biti na kraju.. ima export save jedan tip stavio ima sve po 250 komada tako nesto ali necu stavljat jer ce bit ovdje sabana koji su ko djecurlije pa cu bit kriv za to... ugl evo slike od mene 

 

EDIT: fulao sam sliku evo di sam ja sad tek :S 

cod4gamer ned 6.10.2013 10:00

ljudi pomagajte sinoc sam proizvodio oko 60 milijuna kolacica u sekundi i sve uredno sejvao a sad kad sam isao na import save sve mi se ponistilo (skoro) i proizvodim 9000 kolacica u sekundi....znate li kako da to popravim jer sam se jucer cijeli dan mucio da dodjem do 60 miliona kolacica

grgaRi ned 6.10.2013 10:04

Ja sam igru pokrenuo u Chromu, nemam nikakvih problema sa sejvanjem, uključim komp, Chrome, i proizvodnja samo teče dalje od posljednjeg auto-save-a u igrici.   U Operi, igricu niti ne mogu pokrenut ...

cod4gamer ned 6.10.2013 10:06
grgaRi kaže...

Ja sam igru pokrenuo u Chromu, nemam nikakvih problema sa sejvanjem, uključim komp, Chrome, i proizvodnja samo teče dalje od posljednjeg auto-save-a u igrici.   U Operi, igrici niti ne mogu pokrenut ...

sad bi naradje razbio kompjuter od zivaca...a nista morat cu je igrat u mozilli firefox

edit:ista stvar i u mozilli

Haker_x ned 6.10.2013 10:32
cod4gamer kaže...

ljudi pomagajte sinoc sam proizvodio oko 60 milijuna kolacica u sekundi i sve uredno sejvao a sad kad sam isao na import save sve mi se ponistilo (skoro) i proizvodim 9000 kolacica u sekundi....znate li kako da to popravim jer sam se jucer cijeli dan mucio da dodjem do 60 miliona kolacica

I meni je Mozilla restartovala sve na 0, samo vrijeme igranja ostalo isto i morao sam ispocetka, a do sada bi osvojio sve achievmente i kupio sve upgradeove...

Napredujem opet, evo sta sam napravio za 3-4 dana

cod4gamer ned 6.10.2013 11:53
Haker_x kaže...

I meni je Mozilla restartovala sve na 0, samo vrijeme igranja ostalo isto i morao sam ispocetka, a do sada bi osvojio sve achievmente i kupio sve upgradeove...

Napredujem opet, evo sta sam napravio za 3-4 dana

svaka cast...nekako izgubis volju za igrom kad ti se sve resetira