Igre - općenito

Battlenet - problem sa izradom novog accounta

Igzy20 ned 4.12.2016 16:13

Pozdrav!

 

Od jutra neuspješno pokušavam izraditi account na Battle.net kako bi mogao kupiti i zaigrati Diablo 2 (a kasnije i 3). Međutim, nakon što ispunim sve one podatke za novi account izbaci mi login screen i tamo kad upišem username i password izbacuje mi error da je jedno od tog dvoje neispravno.

 

Pokušao sam sa više mailova i passworda, ali niti jedan ne pali.

 

Zna li netko u čemu je problem i dal ja možda negdje griješim?

Endymon sub 3.11.2018 09:58

Pozdrav ljudi.Imam problema pri logiranju na battlenet.Znaci ovako.Skinuo sam battlenet sa neta i idem upisat svoje podatke.Sve uredno prihvati,ali trazi neki Authenticator code.On mi ljepo izbaci sta trebam upisati,ali ja nemam pojma gdje to upisati.Vidim da ima dolje za upisati authenticator security code,ali kada to upisem tamo,on jednostavno ne prihvati.I tako u krug.Mislio sam ok,trebam skinuti na mobitel app.Skinem i opet ista stvar.AUTHENTICATOR code trazi,sa time da njega kada na istu shemu pokusavam upisati u authenticator security code,ne prihvaca SLOVA.A pod kodom ima i slova.Ja neznam tko je tu lud vise.

Endymon sub 3.11.2018 11:58

A kako da ga regam,kada se nemogu logirati?Evo kako to kod mene izgleda..Svugdje me trazi taj generirani kod i gdje god da ga upisem,nece da se logira.Kako na netu,tako na battle appu ili authenticatoru na mobu.Nigdje ne sljaka.Da npr fulam mail ili pass,nebi mi dosao do ove tocke za upisivanje tog koda,nego bi mi odmah reklo da nije uredu mail ili pass...

war3_tft sub 3.11.2018 12:47

E sad ovaj kod gore je cini mi se samo sifra zahtjeva za authenticator. Otvori na mobu authenticator i slijedi korake sa stranice kako ga upariti sa svojim profilom. Iskreno prvi put ovo vidim, cesto mijenjaju te gluposti, al probaj ovo kaj sam ti rekao.

Srednji sub 3.11.2018 12:57

Tu ne upisujes nista...na mob ti treba doci u Autentikator dali dozvoljavas login....sa opcijama Aprove or Decline...ja tako imam i radi bez problema...

 

EDIT: Ako to ne dobijes na mob onda stisni Use auth.. security code i onda ti otvara prostor za upisati code...naravno app na mobu mora biti povezana sa battle.net acc...