Dado_ZG78 pon 18.4.2016 22:23

Izgleda da nas još malo dijeli od najave Red Dead Redemptiona 2 (koji će se vjerojatno zvati Legends of the West kako tvrde razni izvori za sada..).

Ovaj bi nastavak trebao biti dostupan na svim platformama uključujući PC (napokon su došli pameti), čemu je vrlo vjerojatno pridonio ogroman uspjeh GTA V na toj platformi.

 

Za sada dostupne informacije uglavnom su skupljene sa raznih strana i treba ih uzeti sa zrnom soli dok Rockstar ne odluči službeno predstaviti naslov.

 

Procurila je i mapa koja je nekoliko puta veća od one u prvom dijelu.

 

Više...

 

Igrači na forumu:

Dado_ZG78

DeniZg

Seki001

Cansee

MasterG

 

rebelsy pon 18.4.2016 23:05

Samo naprijed, neka izade i na PC-u jer definitivno bi to puno,puno bolje izgledalo.

U ono vrijeme, kad je izasao RDR, kupio sam zbog njega xbox360 i nakon sto sam presao igru, odmah sam ga i prodao. Mislim, da to dovoljno govori o igri 

Jednostavno, nakon sati i sati odgledanih gameplay videa na youtube-u, rekao sam sam sebi, moras to iskusiti... i nisam pozalio.

Prica je bila vrh, jedna od boljih stvarno, samo mi nikako nije lezao taj controler u rukama i trebalo mi je dosta da se naviknem... ali opet, PC je PC.

 

edit: vidim da je to bilo jos "davne" 2010. (kad je izasao RDR), kako vrijeme brzo leti...

i sad se malo prisjecam igre, jedina zamjerka je bila sto je glavna prica traja prekratko, nekih 20 h igranja

Dado_ZG78 pon 18.4.2016 23:37
rebelsy kaže...

 jedina zamjerka je bila sto je glavna prica traja prekratko, nekih 20 h igranja

 Da, nadam se da će dvojka biti barem 4x toliko ;)

 Također, danas je praksa dodavanja contenta u formi raznih DLC-ova još mjesecima nakon izlaska 'osnovne verzije', a kako GTA V dan danas dobiva dodatke i to besplatno, nadam se sličnom modelu i za RDR2.

vrinho uto 19.4.2016 07:21
Dado_ZG78 kaže...

 

Ovaj bi nastavak trebao biti dostupan na svim platformama uključujući PC (napokon su došli pameti), čemu je vrlo vjerojatno pridonio ogroman uspjeh GTA V na toj platformi.

 Nisam upućen baš u ovo ali bilo bi fantastično da zbilja tako bude. Izvor?

Cansee uto 19.4.2016 10:44

a ja ko za vraga nisam prešao prvi dio, igrao sam možda 5-6 sati, spletom okolnosti nisam mogao više igrati a brat prodao sony 3 i kupio četvorku, jel se zna možda jel bi prvi RDR mogao biti remasteriran za ps4?

David87 uto 19.4.2016 11:08
Cansee kaže...

a ja ko za vraga nisam prešao prvi dio, igrao sam možda 5-6 sati, spletom okolnosti nisam mogao više igrati a brat prodao sony 3 i kupio četvorku, jel se zna možda jel bi prvi RDR mogao biti remasteriran za ps4?

 Nezna se, ali bi bilo super da naprave kao i The Last Of Us

Cansee uto 19.4.2016 11:24
David87 kaže...
Cansee kaže...

a ja ko za vraga nisam prešao prvi dio, igrao sam možda 5-6 sati, spletom okolnosti nisam mogao više igrati a brat prodao sony 3 i kupio četvorku, jel se zna možda jel bi prvi RDR mogao biti remasteriran za ps4?

 Nezna se, ali bi bilo super da naprave kao i The Last Of Us

 pa da, a idealno bi bilo da na E3 najave RDR2 i i da će RDR1 izaći remasteriran i na ps4 i na PC, sad ne znam jel postoje šanse za to

Dado_ZG78 uto 19.4.2016 18:43
vrinho kaže...
Dado_ZG78 kaže...

 

Ovaj bi nastavak trebao biti dostupan na svim platformama uključujući PC (napokon su došli pameti), čemu je vrlo vjerojatno pridonio ogroman uspjeh GTA V na toj platformi.

 Nisam upućen baš u ovo ali bilo bi fantastično da zbilja tako bude. Izvor?

 Za sada nije ništa službeno potvrđeno od Rockstara, svi nestrpljivo čekamo ;) 

 

Recimo:
 Izvor_1

 Izvor_2

 Izvor_3

Santana sub 21.5.2016 04:20
Dado_ZG78 kaže...
AngryBird kaže...

Što mislite, hoće li ovaj put bit novi Red Dead za PC ? Ja mislim da hoće, ali nikad ne znaš sa Rockstar-om.

 

 Trebao bi biti i za PC, Rockstar je naučio lekciju sa GTA V ;) 

 Kakvu lekciju ? :D


Nego RDR mi je bolja igra neg bilo koji GTA. Vise uzivam u igrama sa jacom pricom kaj RDR definitivno je.

 

E sad zasto RDR nije doso na PC ?

Odgovor na linku.

https://www.vg247.com/2015/09/28/rockstar-never-seriously-considered-a-pc-port-of-red-dead-redemption-says-former-employee/

MijoC sub 21.5.2016 08:00

Ono sto su oni uradili sa GTA5 mogu samo zidovi i nitko vise. Prvo izdas igru sa jednu generaciju konzola, igra se naravno proda ko luda jer se ljudima ne da cekati da je igraju na iducoj generaciji. Onda je izdaju za iducu generaciju konzala i dobar dio onih sto su kupili igru opet kupi igru radi grafike 1st person itd... Onda odgode PC verziju, ne zato sto je nisu mogli izdati, vec zato da vecina ljudi koja se mislila izmedju ps4 ili xone verzije i PC verzije kupi igru za ps4 ili xone. I onda opet kada izadje igra ljudi ce je kupiti za PC, naravno jer PC verzija daje najbolje GTA5 iskustvo. Genijalno, tajming izlaska, ma sve, i to nista nije slucajno, ljudi znaju kako uzeti novac. Ali sve im je oprosteno, bar dok rade vrhunske igre .

Dado_ZG78 sub 21.5.2016 08:18
Santana kaže...
Dado_ZG78 kaže...
AngryBird kaže...

Što mislite, hoće li ovaj put bit novi Red Dead za PC ? Ja mislim da hoće, ali nikad ne znaš sa Rockstar-om.

 

 Trebao bi biti i za PC, Rockstar je naučio lekciju sa GTA V ;) 

 Kakvu lekciju ? :D

 

Pa kad vide da im je na PC platformi največa zarada u buduće ju sigurno neće zaobilaziti :P 

Santana sub 21.5.2016 09:09

Kakva najveca zarada ? O cem ti ?

Od 65 milijuna 5 je prodano na PC-u

 

Nemam nist protiv PC-a niti RDR-a na PC-u no ne treba izmisljat stvari sad.

Tak je ekipa pricala za RDR pa ga na kraju nije bilo uopce.

Dado_ZG78 sub 21.5.2016 09:59
Santana kaže...

Kakva najveca zarada ? O cem ti ?

Od 65 milijuna 5 je prodano na PC-u

 

Nemam nist protiv PC-a niti RDR-a na PC-u no ne treba izmisljat stvari sad.

Tak je ekipa pricala za RDR pa ga na kraju nije bilo uopce.

 Hm, imao sam dojam da je PC kopija otišlo daleko više..  na Steamu igra stalno bude pri vrhu prodaje čim je neka akcija.
 (možda sam i malo pristran pošto sam oduvijek PC gamer i ne marim puno za konzole mada sam ih imao nekoliko doma..)

 

 Ima li neki link na prodajne rezultate po platformi? 

Santana sub 21.5.2016 10:05
Dado_ZG78 kaže...
Santana kaže...

Kakva najveca zarada ? O cem ti ?

Od 65 milijuna 5 je prodano na PC-u

 

Nemam nist protiv PC-a niti RDR-a na PC-u no ne treba izmisljat stvari sad.

Tak je ekipa pricala za RDR pa ga na kraju nije bilo uopce.

 Hm, imao sam dojam da je PC kopija otišlo daleko više..  na Steamu igra stalno bude pri vrhu prodaje čim je neka akcija.
 (možda sam i malo pristran pošto sam oduvijek PC gamer i ne marim puno za konzole mada sam ih imao nekoliko doma..)

 

 Ima li neki link na prodajne rezultate po platformi? 

 Nedavno je izjavljeno da je igra prodana u 65M,a steamspy veli da je igra na steamu prodana u oko 4,5M komada

Cansee čet 16.6.2016 09:13

bome zasad nikakvih vijesti o RDR2, a stalno su kolale glasine prije E3, na redditu sam pročitao da su u zadnji čas odustali od prikazivanja trailera, jer je trailer trebao izgledati tako da jedan tip uđe u neki saloon na divljem zapadu i pobije sve unutra, pa su mislili da je to neprimjereno s obzirom na ovaj događaj u orlandu prije koji dan, kad je tip ušao u gay klub i pobio hrpu ljudi

 

živo me zanima kad i gdje bi mogli prikazati igru sad kad nisu ovdje

Dado_ZG78 čet 16.6.2016 10:23
Cansee kaže...

bome zasad nikakvih vijesti o RDR2, a stalno su kolale glasine prije E3, na redditu sam pročitao da su u zadnji čas odustali od prikazivanja trailera, jer je trailer trebao izgledati tako da jedan tip uđe u neki saloon na divljem zapadu i pobije sve unutra, pa su mislili da je to neprimjereno s obzirom na ovaj događaj u orlandu prije koji dan, kad je tip ušao u gay klub i pobio hrpu ljudi

 

živo me zanima kad i gdje bi mogli prikazati igru sad kad nisu ovdje

 Ha možda ipak odgode malo..   glasine su bile da izlazi krajem ove godine, no sada kad još nema ni trailera onda čisto sumnjam u to 

 

 A ovakve stvari mi totalno dignu živac - kakve veze ima film, serija ili igra sa RL događajima?  Sve je puka slučajnost, a ljudi skaču na to ko da netko namjerno provocira.

Naravno da se uvijek može povući nekakva paralela i sličnost sa stvarnim osobama/događajima ali to je digitalna umjetnost i fikcija - nek fino stave disclaimer i bok.

Ray0 čet 16.6.2016 10:51

Iskreno sumnjam da je Rockstar išta planirao pokazati usprkos toj pucnjavi, nije da baš imaju povijest najavljivanja svojih igara na E3 (sa izuzetkom ili dva, npr. GTA V za PC - GTA V kad je najavljen je imao odbrojavanje do trailera). Njihove igre - njihova pravila, pa samim time i mjesto najave iste, što E3 sigurno nije.

ris čet 25.8.2016 18:14

RDR1 mi je bila super igra, igrao sam ga ljeto 2014 prešo cijelog i još igrao jednostavno sam uživao, jedva čekam da izađe dvojka, nadam se da će biti još više detalja i  da će mape biti još veće e to bi onda bilo super. Jedine dvije stvari koje su falile prvom dijelu su više detalja i više prostora :D.

No i bez te dvije stavke igra je i dalje bila vrh!