Danny_HR sri 20.1.2010 17:34

Eto po uzoru na kolegu APazinjan čiji ću i tekst kopirati...

 

 

Pravila teme

1.) Glavno pravilo: Nema prodaje igara. Ovo NIJE tema za to, prodajite igre u oglasniku. Svaki pokušaj prodaje igara biti će sankcioniran od strane moderatora !!!

2.) Dozvoljeno je u ponudu stavljati samo igre za Xbox360.

3.) Post bi trebao izgledati slično kao i u razmjeni pozivnica za privatne trackere (torrente) znači OVAKO:

 

Nudim :

Tražim :

Uvjet :

 

npr.

 

Nudim : Fable 2, UFC 2009

Tražim : BF Bad Company

Uvjet : Dajem jednu od gornjih igara u zamjenu za traženu igru uz uvjet da si igre vratimo nakon prelaska (možete igre mijenjati i za stalno ako vam se npr. igra ne sviđa)...

 

5.) U post nije dozvoljeno stavljati privatne podatke kao što su mail adresa, broju telefona, kućna adresa. Ako ste zainteresirani za nečiju ponudu, poslužite se privatnom porukom!

6.) Bilo bi lijepo sa strane korisnika da uređuju svoje poruke tj. da ako više ne posjeduju ponuđenu igru da je maknu sa popisa.

 

To je to, nadam se da ćete ovu temu pronaći korisnom i da ćemo surađivati jer su igre stvarno preskupe.Smijeh

 

Tekst je posuđen iz teme za PS3 od kolege APazinjan ali sve isto vrijedi i ovdje za xbox 360.

babaq ned 7.2.2010 01:28

Odlična ideja.

Nudim: Gears of War 1 i 2, Prince of Persia, Death Space, Fable 2, Comand & Conquer 3: Tiberium Wars, Infinite Undiscavery, Tomb Raider Underworld, FarCry 2

             Eternal Sonata, Viva Pinata, Lord of the Rings:Conquest, Sega Superstar Tennis, Resident Evil 5, Halo 3, The Darkness

 

 

 

Tražim: Assasins Creed 1 i 2, Batman: Arkham Asylum, Prototype itd.

 

 

Uvjet: Razmjena(posudba)

Cohiba pet 28.5.2010 15:27

Bok svima!

 

Evo zbog ove teme sam se regao na Bug forum (povremeno sam čitao dosad)

 

Ugl. nudim:

 

Crackdown
Dead Space
Fight Night Round 4
Final Fantasy XIII
Forza Motorsport 2
Halo 3
Pro Evolution Soccer 6
Viva Pinata
Super Street Fighter IV

Table Tennis

 

Interesira me:

Red Dead Redemption

(ukoliko je netko voljan posuditi RDR na samo 2 dana, poklanjam mu neku igru)

Lost Odyssey

GTA IV

Splinter Cell: Conviction

Just Cause 2

Batman Arkham Asylum

Tekken 6

UFC 2009/2010

Fifa 2010

Ninja Gaiden 2

Mass Effect

Mirror's Edge

Top Spin 3

Kameo

(i još dosta toga, ponudite nešto pa ćemo se dogovoriti)

branezg pet 22.10.2010 22:40

Trazim- Bilo koje igre za xbox360. Preferiram hokej i akcijske.

 

Nudim- Operation Flashpoint-Dragon Rising

          - Resident Evil 5

 

Uvjet- Kupci iz Zagreba, ne posudba nego za stalno,  ponude u PM!

 

 

macan321 uto 7.6.2011 20:44

Nudim: Prototype



Trazim: GTA IV ili nešt drugo



Uvjet: zamjena dok se ne pređu igre a ako se meni i tebi svidi igra moze i trajna zamjena i morate biti iz okolice varaždina (ili vž) da se nađemo u Ivancu...

Ninou4you pon 1.8.2011 01:46

Bok, nedavno sam kupio Xbox 360 (1.615,00 Kn - jeftino u SHOPOSlab) i nemam ni jednu igru za Xbox :( pa me zanima ako bi mi itko od vas moga prodati koju igricu ili makr PREPORUČITI neku koju je prešao i koja je odlična da je kupim

 

tnx {#}

Rei Ayanami pon 5.12.2011 11:44

Nudim : Mass Effect i Mass Effect 2 
Tražim :Gears of War i Gears of War2 (ili ponudite nesto pa cemo vidjet =) ) razmjena bi bila za stalno
Uvjet:Savrseno bi bila razmjena Osijek/okolica ako ne moze i postom ili nesto

Red Devill ned 13.5.2012 10:51

TražIm: COD WAW, COD Black Ops, Fifa 12, Battlefield 3,ili neke ostale dobre ratne igrice

Nudim.Forza 3,Slušalice,i 3 mj golden membershipa online,i nadoplata još novcima

Uvjet:DA je igrica dobro očuvan i da odlično radi bez nekakvih štekanja