APazinjan sri 20.1.2010 16:14

Razlog otvaranja ove teme su previsoke cijene igara u HrvatskojViče dok se iste igre u inozemstvu prodaju za duplo manje.

Namjena teme je da si korisnici ovoga foruma međusobno posuđuju ili mijenjaju svoje igre jer se time ušteđuju velike količine novaca.

 

Pravila teme

1.) Glavno pravilo: Nema prodaje igara. Ovo NIJE tema za to, prodajite igre u oglasniku. Svaki pokušaj prodaje igara biti će sankcioniran od strane moderatora !!!

2.) Dozvoljeno je u ponudu stavljati samo igre za PS3.

3.) Post bi trebao izgledati slično kao i u razmjeni pozivnica za privatne trackere (torrente) znači OVAKO:

 

Nudim :

Tražim :

Uvjet :

 

npr.

 

Nudim : Killzone 2, Motorstorm Pacific Rift

Tražim : Little Big Planet

Uvjet : Dajem jednu od gornjih igara u zamjenu za traženu igru uz uvjet da si igre vratimo nakon prelaska (možete igre mijenjati i za stalno ako vam se npr. igra ne sviđa)...

 

5.) U post nije dozvoljeno stavljati privatne podatke kao što su mail adresa, broju telefona, kućna adresa. Ako ste zainteresirani za nećiju ponudu, poslužite se privatnom porukom!

6.) Bilo bi lijepo sa strane korisnika da uređuju svoje poruke tj. da ako više ne posjeduju ponuđenu igru da je maknu sa popisa.

 

To je to, nadam se da čete ovu temu pronaći korisnom i da čemo surađivati jer su igre stvarno preskupe.Smijeh

 

Na prijedlog korisnika Armor molim sve korisnike koji se mjenjaju za igre, da kada razmjena završi da mi na privatnu poruku pošalju "izvještaj" kakva je razmjena bila to jest s kim su se mijenjali i je li bilo kakvih problema. Hvala.

 

Armor sri 20.1.2010 20:39

Apsolutno podržavam temu.

Nadam se da se budem što prije našel u njoj...aktivno!

 

Jedan prijedlog: U prvom postu mogel bi i voditi evidenciju o dobrim, eventualno lošim "đoranjima" - znači ak neko ne vraća igre ili ih vraća neupotrebljive.

Na taj način znalo se bi ko su odgovorni, a ko neodgovorni (ak ih bi bilo) "partneri".

 

GG za temu

Armor pet 23.4.2010 08:54

Tražim: FF 13, Heavy Rain, GoW 3, GT 5 P

 

Uglavnom, ak neko ima igre koje trenutno ne igra sve bi bilo ok...

Htjel bi proći ovaj Killzone 2 (jedino njega imam :D) al ne privlači me nekaj pa bi mogla pasti i trajna zamjena.

 

U samom sam početku tak da nemam toga za neke zamjene, imam samo taj Killzone 2

Gman pet 23.4.2010 09:38
Armor kaže...

Tražim: FF 13, Heavy Rain, GoW 3, GT 5 P

 

Uglavnom, ak neko ima igre koje trenutno ne igra sve bi bilo ok...

Htjel bi proći ovaj Killzone 2 (jedino njega imam :D) al ne privlači me nekaj pa bi mogla pasti i trajna zamjena.

 

U samom sam početku tak da nemam toga za neke zamjene, imam samo taj Killzone 2

Imam ti ja GT5,ako hoces mijenjati za Killzone 2?

inhumanform čet 25.11.2010 15:24

Pozdrav...

 

Ponuda:  PES 2011 (odigrano maximum deset utakmica, disc i kutija u izvrsnom stanju bez ijedne ogrebotine), 

         UFC 2010 Undisputed (mjesec dana igranja, disc i kutija također u izvrsnom stanju bez ijedne ogrebotine)

 

Tražim: Javite šta imate pa ćemo vidit

 

U obzir dolaze posudbe ali i trajne zamjene

Crotiger čet 25.11.2010 17:33

NUDIM :

 

Resistance:Fall of man

BF - Bad Company

Metal Gear Solid 4

Call of Duty 3

Uncharted : Drake s fortune

 

 

Svi DvD ovi su kao novi, i kutije također.

 

MIJENJAM (isključivo nikakva posudba) za:

Skoro bilo koju igru za dvoje , npr: tučnjave, sportovi , (jednu) vožnju, ili "Move" igre

 

Moja nadoplata ako se baš nađemo a da misliš da je tvoj naslov je malo vrijedniji nije problem.

 

Isključivo putem PM-a, samo Zagreb , prednost N.Zagreb ili okolica Dugava ali sam motoriziran i u penziji pa mi nije prob skočiti u bilo koje vrijeme na razmjenu.

Šef ned 28.11.2010 19:43

Htio bih posudit FIFU (09, 10, 11) na par dana, da vidimo kakva je i da li se isplati kupovati, jer PES2011 ima ogromnih grešaka i u nekim stvarima je zasran do bola...

 

Ima neka dobra duša? Samo na par dana :)

 

 

 

Ako je već potrebno nešto dati u zamjenu, možda bih mogao posudit (onome tko meni posudi) Uncharted2.