Agent 47 čet 22.12.2011 11:40

Pozz svima

 

Nisam siguran da li je ovo odgovarajuca tema za moj problem ali pokusat cu.

Imam problem sa ovom igrom skinuo sam je sa neta i instalirao sve bez problema, medjutim kad je igram trza mi bez obzira dali ja promjenio quality rezoluciju ili antialasing.

 

Na readme pise za minimum konfiguraciju potrebno je sledece:

Proc AMD x2 2.4

Ram 2 GB

I graficka ati 3000 HD

 

Moj PC

AMD x2 2.7

RAM 2GB DDR2-800

AMD RADEON 6570 gddr5 512 mb

Pc mi je malo stariji ali ipak sam mogao igrati sve nove igre na high ili ultra NPR: Crisys 2,COD MW3;NFS THE RUN,F1 2011 i tako te.

Interesuje me da li je to do mog pc ili mi je potreban nekakav patch.

 

HVALA UNAPRIJED

thuglife čet 22.12.2011 11:47

Stavi shorcut igre na desktop, ajde na propertis i na kraju onog target bara dodaj tri naredbe koje pišu negdje na prijašnjim stranicama, i radit će ti.
Pročačkao bih ti ja ali nemam volje tražiti a ovdje negdje piše.

Agent 47 čet 22.12.2011 13:52

hvala ti na pomoci

 

nasao sam  ovu naredbu "-npd -str -nonv" ako je tacna kako je uvrstit u targetbar mislim da bude samo ova naredba "-npd -str -nonv"

ili da bude nekako zajedno sa ovom starom, vec postojecom naredbom "D:\la instal\LANoire.exe"

karlek10 sub 31.12.2011 10:23

poz... imam problem, dodao sam one naredbe 3 u shortcut, instalirao onaj update i još uvijek mi igrica ide katastrofalno... čim malo okrećem mišem fps pada na 15, igram na 1680x1050, sa balanced postavkama, dali je to previše za moju konfu?

ako ima ko kakav konstruktivan prijedlog, dobro je došao.. :D

 

thuglife sub 31.12.2011 11:26
karlek10 kaže...

poz... imam problem, dodao sam one naredbe 3 u shortcut, instalirao onaj update i još uvijek mi igrica ide katastrofalno... čim malo okrećem mišem fps pada na 15, igram na 1680x1050, sa balanced postavkama, dali je to previše za moju konfu?

ako ima ko kakav konstruktivan prijedlog, dobro je došao.. :D

 

Znam ih par s tim problemom ( nardebe ne pomoažu ), i koliko ja znam svaki je rješio s kombiniranjem naredbi ( određene dvije, pa druge dvije i tako ).

thuglife sub 31.12.2011 14:44
karlek10 kaže...

probat ću kasnije, još samo pitanje, s obzirom na konfu, koje postavke da stavim?

Kad to rješiš stavi one na kojima ti igra radi fluidno, valjda možeš sam par puta izmjeniti i vidjeti kako gdje radi.