inri pet 18.12.2015 17:13

S obzirom da su prošle već 2 godine od izlaska GTA V i da još uvijek nema službenih informacija o sljedećem nastavku mislim da je vrijeme da se krene sa glasinama. Glavne stvari o kojima se priča su:

Mogućnost pojave ženskog protagonista

Ogromna mapa koja bi uključivala sve lokacije iz prethodnih GTA nastavaka
Uvođenje modela pretplate (tipa World Of Warcraft)

http://www.christianpost.com/news/gta-6-rumor-roundup-female-lead-biggest-map-ever-and-subscription-152866/

Postoji i zanimljivi video na youtube-u koji prikazuje 3D model mape koju su napravili fanovi

https://www.youtube.com/watch?v=O4DXYna4mX0

Naravno sve su to samo glasine, predviđanja i želje. Upravo to očekujem i od vas u komentarima. Sve što vam padne na pamet da bi bilo dobro da bude u sljedećem GTA. Bilo kakve videe ili glasine koje nađete.

Osobno imam samo jednu želju, a to je da naprave novi Vice City pa makar bio i samo taj jedan grad. 

inri pet 18.12.2015 22:20
matkoGSi kaže...

ja bi volio da mapa bude neki europski stil,nešto tipa berlin,london,pariz,kako arhitektura gradnje tako i auti...

 

ove su već prožvakane

Nije ni to loše, ali stvarno bi volio vidit novi Vice City pogotovo kad usporedim Los Santos iz San Andreasa i iz petice. Poslije toga neka rade šta hoće.  

A i u neku ruku su nam ostali dužni novi Vice City.

GTA III = GTA IV
GTA San Andreas = GTA V
GTA Vice City = GTA VI?


ukay1000 pet 18.12.2015 22:37

Ako cemo o zeljama, veci svijet (bar 3 puta), vise sadrzaja, bez pretplata, prica sa puno vise niti zavrsetaka i na kraju kaj me najvise zivcira kod petice - kupnja i raspolaganje imovinom (pokretna/nepokretna) jako lose slozeno.

picajzla0707 uto 29.3.2016 19:50
inri kaže...

Mogućnost pojave ženskog protagonista...

 samo nam još to treba, gledat joj u dupe dok trčkaš gradom i sav sretan gineš na svakom koraku ko zadnja njubara

da ne kažem kako će me draga ženica mrko gledati kad po treći put budem igrao istu igru i isprobavao haltere i ostali mrežasti asortiman po buticima 

inri sri 30.3.2016 00:30
picajzla0707 kaže...
inri kaže...

Mogućnost pojave ženskog protagonista...

 samo nam još to treba, gledat joj u dupe dok trčkaš gradom i sav sretan gineš na svakom koraku ko zadnja njubara

da ne kažem kako će me draga ženica mrko gledati kad po treći put budem igrao istu igru i isprobavao haltere i ostali mrežasti asortiman po buticima 

 Hahahaha. Svakako bi bilo zanimljivo igrati sa ženskim likom. 

Purger155 pon 11.4.2016 11:10

Mapa sa svim bivišim lokacijama bi mi bila apsolutni winner...Samo se bojim da naredne 3 godine sigurno ništa od toga, već očekujem expansion pack za V-icu (isto kako je 4ka imala The lost and damned i Ballad of gay Tony).....

Purger155 ned 4.9.2016 18:57

To bi bilo mrak,no nekako mi je više vjerojatano da ce uz Neo ici RDR2 nego 6ica...ili eventualno toliko očekivana ekspanzija za V-icu...

 

U svakom slučaju, u srijedu ćemo sigurno vidjeti nekakav novi gameplay na Neu... :)

Hornet_93 ned 4.9.2016 19:17

nek nam daju miami, tj vice city - one kretenske košulje kratkih rukava, kokain, DEA panduri, doušnici i obavezno neka legacy radio stanica sa mjuzom iz org. vice city-a. i da to sve fino zaokruže sa tehnički dotjeranim onlineom. ovaj iz petice je super zamišljen, ali učitavanja i na ssd-u traju i traju...

inri pon 5.9.2016 13:36
Purger155 kaže...

To bi bilo mrak,no nekako mi je više vjerojatano da ce uz Neo ici RDR2 nego 6ica...ili eventualno toliko očekivana ekspanzija za V-icu...

 

U svakom slučaju, u srijedu ćemo sigurno vidjeti nekakav novi gameplay na Neu... :)

Ma i ja isto mislim da će prije bit RDR2, ali eto nadam se. Neka za RDR2 daju nešto konkretno, a za GTA VI makar neki teaser trailer ili nešto i ja sretan.

DarkoKwon uto 12.11.2019 09:28

Iskreno dzaba se nadate leaku GTA serijala, sjecam se da sam non-stop pratio GTA V i nikad nijedan leak nije izasao. Sjecam se da su samo neki likovi mogli 24 sata prije igrati GTA V od izlaska, ako su imali cipovanu konzolu. 

 

I bio je jedan leak na GTA forums gdje je neki bivsi Rockstar zaposlenik iznio leakove da ce biti tri karaktera sa kojima cete moci igrati, ali pored svih laznih leakova niko mu nije vjerovao do prvog trilera o sva tri karaktera.