mRvac ned 26.7.2009 14:55

Evo novi GTA bi trebao prema NEslužbenim informacijama izaći 2010 a igra je navodno u razvoju već jednu godinu zasada još nema nikakvih detaljnijih informacija osim da bi igra mogla koristiti GTA 4 engine

Luka ned 26.7.2009 18:11
gamer2400 kaže...

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

Zasto katastrofa? Jel mozda zato sto koristis piratsku verziju i jos k tome ju ne znas niti pravilno crackat? ;D

Luka ned 26.7.2009 18:30
Sylar kaže...

 

Ne slazem se da je san andreas najbolji gta, po meni je gta IV i vice city, san andreas iza njih.

Ja bih isao od novijeg prema starijima:

GTA IV, San Andreas, Vice City, GTA 3...

 

Opet ljudi rdite gresku, jedno je "bolji" a drugo je kako je vama koji sjeo! Meni je Vice cit najbolje sjeo jer sam tada bio 7 godina mladi i zivio sam samo da bih tu igru mogao igrati, ali iskreno GTA 4 je miljama i po sadrzaju, kvaliteti, slobodi iznad njega! Zato "bolji" i "drazi" nisu 2 iste stvari...

RazerDinoMan ned 26.7.2009 18:35

Eto, slažem se s Lukom i meni je osobno najdraži Vice City jer je to prvi GTA koji sam igrao..a najbolji mi je IV ofcourse..a što se tiče GTA V, mislim da je sve to laž jer službeno na R* stranici nije ni najavljen, a to samo neki idiot predviđa, kao što su za Assassins Creed 2 predviđali da će biti u Francuskoj..

gamer2400 ned 26.7.2009 18:41
Luka kaže...
gamer2400 kaže...

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

Zasto katastrofa? Jel mozda zato sto koristis piratsku verziju i jos k tome ju ne znas niti pravilno crackat? ;D

ok ako baš želiš reću ti iskreno, ja nikad nisam bio GTA fan i neću biti meni je to jedna od najglupljih igara koja postoji

mRvac ned 26.7.2009 19:31

možda je istina neznam ign kaže da je bilo bi lijepo imati novi gta u 2010 zajedno sa NAJnovijim najavljenim codom kojeg radi TREYARCH

+ali sve mi to smrdi baba vanga je rekla da će ww3 poćeti 2010 atentatom na 4 državnika u hindustanu pa mislim da valjda neće izaći tad nikakvi codovi i gta Mršti se

mRvac ned 26.7.2009 20:01
Independent kaže...

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Dobro,dobro kao prvo nikakav lock,kao drugo oprostite što sam napisao službeno najavljen i treće GTA 5 je NESLUŽBENO najavljen znači ipak je na jedan način NAJAVLJEN kad če biti više informacija i kad če biti SLUŽBENO najavljen onda če se naravno dalje raspravljati mislim ti bi odmah lock

Independent ned 26.7.2009 20:06
mRvac kaže...
Independent kaže...

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Dobro,dobro kao prvo nikakav lock,kao drugo oprostite što sam napisao službeno najavljen i treće GTA 5 je NESLUŽBENO najavljen znači ipak je na jedan način NAJAVLJEN kad če biti više informacija i kad če biti SLUŽBENO najavljen onda če se naravno dalje raspravljati mislim ti bi odmah lock

 

Kao prvo nauci razliku kada se treba pisati ć i č...

Kao drugo, znaci tema bi trebala ostati iako jos nigdje se ni nezna dali ce uopce igra izaci, te otkuda ti znas da ce se zvati GTA 5, mozda se bude zvala GTA Tokyo, mozda nekak drugacije, tema ne treba u lock ako moderatori to nece, samo kazem da nema smisla otvarati ovakve teme.

damian123 ned 26.7.2009 20:45
gamer2400 kaže...
Luka kaže...
gamer2400 kaže...

GTA 5 daj molim te to bi bilo katastrofa isto kao i GTA 4 i San Andreas

Zasto katastrofa? Jel mozda zato sto koristis piratsku verziju i jos k tome ju ne znas niti pravilno crackat? ;D

ok ako baš želiš reću ti iskreno, ja nikad nisam bio GTA fan i neću biti meni je to jedna od najglupljih igara koja postoji

 pa onda si se mogo susdrzat ovakvih komentara gore da je katastrofa i ako vec mrzis tu igru zas si ulazio u ovu temu...!?

lacoste88 ned 26.7.2009 20:49
RPG vs TENK kaže...

to če biti zahtjevi i zahtjevi barem i9 onaj 6 core , 6gb rama ,hd5870 ili gtx375

zasto bi toliko bilo???

 

ta konfa ce ti trebat za 3 godine za igrat neku igricu na MEDIUM/HIGH..a ne sad tj za godinu dana hh

 

 

 

zv'jer2 ned 26.7.2009 20:51

Nebi se čudio da sljedeći GTA niti ne izađe na PC. GTA IV je na PC-u promašaj i Rockstar je toliko izgubio na povjerenju poslije te igre da se sada možda neće ni usuditi izdavati takav poluporoizvod, tak i tak već godinama guraju konzolašku (OĆU PARE) politiku....

mRvac ned 26.7.2009 21:40
Independent kaže...
mRvac kaže...
Independent kaže...

Tema bi trebala u LOCK. Gta 5 nije najavljen, nego samo po netu cure glasine da bi mogao izaci. Onoga dana kada na www.rockstargames.com bude pisalo da izlazi GTA V tada ce on biti ''najavljen'' .

Dobro,dobro kao prvo nikakav lock,kao drugo oprostite što sam napisao službeno najavljen i treće GTA 5 je NESLUŽBENO najavljen znači ipak je na jedan način NAJAVLJEN kad če biti više informacija i kad če biti SLUŽBENO najavljen onda če se naravno dalje raspravljati mislim ti bi odmah lock

 

Kao prvo nauci razliku kada se treba pisati ć i č...

Kao drugo, znaci tema bi trebala ostati iako jos nigdje se ni nezna dali ce uopce igra izaci, te otkuda ti znas da ce se zvati GTA 5, mozda se bude zvala GTA Tokyo, mozda nekak drugacije, tema ne treba u lock ako moderatori to nece, samo kazem da nema smisla otvarati ovakve teme.

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

Independent ned 26.7.2009 22:53
mRvac kaže...

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

 

Bolje pisati bez kvacica nego ih pogresno stavljati... Uostalom to je offtopic, svejedno kada netko vidi temu da je neka igrica najavljena onda ocekuje da jest, a ne sto je netko nasao iz dosade na nekim raznoraznim internetskim stranicama.

mRvac ned 26.7.2009 23:04
Independent kaže...
mRvac kaže...

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

 

Bolje pisati bez kvacica nego ih pogresno stavljati... Uostalom to je offtopic, svejedno kada netko vidi temu da je neka igrica najavljena onda ocekuje da jest, a ne sto je netko nasao iz dosade na nekim raznoraznim internetskim stranicama.

 sa vremenom bit ce sluzbeno najavljena bez brige sta ti radis onda na ovom topicu ako smatras da je toliko besmislen