CroDexter sri 31.7.2019 10:30

Vidim da je EA access postao dostupan za PS.
Kakva bi trebala biti politika stavljanja novih igara na EA access?

Konkretno kada bi FIFA 2020 trebala biti dostupna. Odmah, kasnije tokom sezone ili tek krajem sezone?
Nema mi smisla da stave odmah jer bi smanjili prodaju novih igara.

jopis uto 13.8.2019 11:33

Nemalo ti smisla ili imalo, politika je takva do sad bila da se svi top AAA naslovi dodaju odmah u premier access. Ko bi inače platio tolike novce za rentanje igara, jer to ništa drugo nije nego rentanje pošto igre gubiš čim prestaneš plaćat mjesečnu ili godišnju pretplatu, a da nema nove igre za igrati?

Ja osobno koristim access otkad postoji, dok još nije bilo podjele na basic i premier, otkad su uveli tu podjelu i počeli to skuplje naplaćivati, plaćam premier jer mi se ne da kupovati sve igre koje me zanimaju, a ovako igram sve AAA naslove i to obično tjedan ili dva ranije nego onaj tko kupi igru redovnim putem, od battlefielda do fife.

Dodinho uto 13.8.2019 11:36

S obzirom na prethodnu praksu bit će ti dostupno da probaš igru (možda nekih 10h) i imat ćeš popust na kupnju, a igra će biti free u sklopu accessa pred kraj sezone kao što je sada Fifa 19 dostupna.

jopis uto 13.8.2019 11:42
Dodinho kaže...

S obzirom na prethodnu praksu bit će ti dostupno da probaš igru (možda nekih 10h) i imat ćeš popust na kupnju, a igra će biti free u sklopu accessa pred kraj sezone kao što je sada Fifa 19 dostupna.

 Ma šta briješ ti? Fifa je dostupna u premier accessu od početka kao full igra, bf1, bfV kao full igre sa svim dlc-ovima, itd.itd.

Dodinho uto 13.8.2019 11:47
jopis kaže...
Dodinho kaže...

S obzirom na prethodnu praksu bit će ti dostupno da probaš igru (možda nekih 10h) i imat ćeš popust na kupnju, a igra će biti free u sklopu accessa pred kraj sezone kao što je sada Fifa 19 dostupna.

 Ma šta briješ ti? Fifa je dostupna u premier accessu od početka kao full igra, bf1, bfV kao full igre sa svim dlc-ovima, itd.itd.

EA Access nije isto što i Origin Access.

 

Misliš da je EA glup pa da mi da Fifu 20 za 29kn mjesečno na PS4?

jopis uto 13.8.2019 11:49
Dodinho kaže...
jopis kaže...
Dodinho kaže...

S obzirom na prethodnu praksu bit će ti dostupno da probaš igru (možda nekih 10h) i imat ćeš popust na kupnju, a igra će biti free u sklopu accessa pred kraj sezone kao što je sada Fifa 19 dostupna.

 Ma šta briješ ti? Fifa je dostupna u premier accessu od početka kao full igra, bf1, bfV kao full igre sa svim dlc-ovima, itd.itd.

EA Access nije isto što i Origin Access.

 

Misliš da je EA glup pa da mi da Fifu 20 za 29kn mjesečno na PS4?

 Vidim sad da je plejka vrlo ograničena po tom pitanju, ah konzole...

My bad.

40ak igara na plejki vs 200+ igara na pc-u za kakti 'istu' uslugu, gg ea još jednom.

Dodinho uto 13.8.2019 11:53

Pa i nije baš ista usluga što se cijene tiče; za Premier sam dao 100eura za godinu dana i nisam baš oduševljen (otkazao sam s 1.9. ove godine) jer su AAA naslovi bili prosječni, a Anthem teški flop pa mi se ti novci nisu isplatili.

 

Neki dan sam uzeo EA access na PS4 jer sam organizirao neki party par dana pa da ekipa može baciti UFC i Fifu i za 29kn je poslužilo svrsi.

jopis uto 13.8.2019 11:58
Dodinho kaže...

Pa i nije baš ista usluga što se cijene tiče; za Premier sam dao 100eura za godinu dana i nisam baš oduševljen (otkazao sam s 1.9. ove godine) jer su AAA naslovi bili prosječni, a Anthem teški flop pa mi se ti novci nisu isplatili.

 

Neki dan sam uzeo EA access na PS4 jer sam organizirao neki party par dana pa da ekipa može baciti UFC i Fifu i za 29kn je poslužilo svrsi.

 Et, 100 ljudi 100 ćudi, meni je premier super jer igram dok mi se igra sve te igre od ea, a nisam ih u obavezi kupit. Pogotovo ako usporedimo da je JEDAN AAA naslov 60ak eura ako ga želiš igrati odmah, znači za cijenu GODIŠNJE pretplate za 200 igara (220 i neka točnije), ne možeš kupit niti DVIJE. Meni dovoljna matematika, pogotovo što sam u bfV i u fifu utrošio stotine sati, a platio bih više da sam ih preorderao obje. A gdje su sve ostale igre koje su odigrane po najmanje par sati.

Dodinho uto 13.8.2019 12:10
jopis kaže...

 Et, 100 ljudi 100 ćudi, meni je premier super jer igram dok mi se igra sve te igre od ea, a nisam ih u obavezi kupit. Pogotovo ako usporedimo da je JEDAN AAA naslov 60ak eura ako ga želiš igrati odmah, znači za cijenu GODIŠNJE pretplate za 200 igara (220 i neka točnije), ne možeš kupit niti DVIJE. Meni dovoljna matematika, pogotovo što sam u bfV i u fifu utrošio stotine sati, a platio bih više da sam ih preorderao obje. A gdje su sve ostale igre koje su odigrane po najmanje par sati.

 Slažem se da se matematički isplati, ali mene osobno su Fifa i BFV razočarali, a Anthem ne moram ni spominjati. Na kraju sam odigrao A Plague Tale Innocence i Titanfall 2 (preporuka ako nisi) i više sam bio zadovoljan s tim naslovima nego novim AAA naslovima.