Jack Black uto 12.7.2011 16:15

Znam da je ova tema zastarijela ali moram pitati.
Jel ima ko link za skinut crash bash 5.Taj je nastavak sta imas one ovce il sta vec pa guras druge i kao nogomet i ostale igre.
Ako ima tko link bio bih zahvalan trazio sam al nemogu naci! 

pirat01 uto 10.1.2012 10:22

Da ne otvaram temu, pitacu ovde

 

Svi se dobro secate Crash Team Racing-a za PSX, meni sad treba naziv te igre ali za PS2. Izguglao sam neki Crash Tag Team Racing, ali po videima na YT, to nije ono sto sam ja igrao.

bancic123 sri 11.1.2012 18:37
pirat01 kaže...

Ako vam moze pomoci na load screenu je bio crash a oko njega gume naslagane, i na X se cuo fart {#}

Hint je low, ali to je jedino cega se secam.

pa za ps2 ti postoje sam crash nitro kart i crash tag team racing :)

pirat01 sri 11.1.2012 18:45
bancic123 kaže...
pirat01 kaže...

Ako vam moze pomoci na load screenu je bio crash a oko njega gume naslagane, i na X se cuo fart {#}

Hint je low, ali to je jedino cega se secam.

pa za ps2 ti postoje sam crash nitro kart i crash tag team racing :)

Skinucu Nitro pa cemo videti. U svakom slucaju hvala.

bancic123 pet 2.3.2012 19:22

yebemu misha,kaj nema nikakvog novog crasha?? :,( 

 

zasto jednostavno ne naprave spyro ili crash igru ali da stil bude kao u starim spyro i crash igrama=da biras levl i koji oces uci i skupljas dijamante itd. <3

forzzuk pon 5.3.2012 01:50

Sve radi kako treba na 1920x1080, zafrkavao sam se poprilično s emulatorom

jer ima nenormalno puno opcija za namještati.

 

Crash je... instant flashback na djetinjstvo. Grafika je katastrofa.

Oduševljen san pošto čujem glazbu od igre koju sam igrao kao klinac, još uvijek znam napamet

praktički pojedine levele, nevjerojatno {#}

Jedini problem mi je što nemam gamepad, to ću pod hitno trebati nabaviti,

odlična stvar za igranje određenih vrsta igara na PC-u (od Assasins Creeda pa na dalje..)

 

Anyway, uploadam kratak video na YT kad uhvatim vremena pa

editiram i postam.

 

{#}

bancic123 sri 28.3.2012 22:33
David87 kaže...
forzzuk kaže...

http://www.youtube.com/watch?v=SfjAU2per7Q

 

samo sam isprobao prvi level da vidim da li radi

 

kupujem joystick, ovo je predobro {#}

LOL lik užasno loše igra :D ovo sam nekad davno rastural na PSOne, da bar naprave neki Remake Crasha

na PSN-u imas crasheve sa psone :D

 

steta sto vise ne rade rash igre jbt da bar naughty dog izda jos jednog novog crasha ali da bude u stilu starijih ne ovih novih sran*a poput mind over mutant

Yo Momma uto 17.10.2017 23:25

Najjača kombinacija:

 

1. Onaj kontroler iz (kojeg ono?) tehničkog dućana u City Centru One, košta 150 kuna, vrijedi svake lipe. Ima držač mobitela na sebi. Radi perfektno. Ima kabele za priključivanje i na mob i na PC.

 

2. ePSXe za Android (nema praktički nikakvog podešavanja, instaliraš i vozi. Osim možda save i load state staviš na L1 i R1).

 

3. Verzija Crasha s Emu Paradisea koja u jednom imageu sadrži sva tri prva Crasha, odabereš koji želiš i igraš.

 

4. Reci mami da te danas boli trbuh i da ne bi išao u školu.

 

5. Profitiraj.