DeniZg pet 21.7.2017 14:50

Narednih tjedan dana možemo uživati u Premium blagodatima uz Premium Trials.

 

"Active between July 20 and July 27, this event will let Battlefield 1 owners play all currently available Battlefield 1 Premium Pass maps for free. Kicking off when the new map Prise de Tahure arrives, Premium Trials is a great way for non-Battlefield 1 Premium Pass owners to sample all the great new content we’ve recently released."

 

 

tomko pet 8.9.2017 22:48

Pozdrav,

 

Jel mi moze netko tko ima premium dati svoje ime na PS-u da ga dodam, pa da me ponekad pozove kao "premium friend" na mape iz dlc-a In the name of the tsar...cekam neko snizenje za premium, pa dok cekam da mogu ponekad zaigrat. :)

 

Unaprijed zahvaljujem

Zin8 uto 28.11.2017 14:26

Vidim još uvijek nitko ništa nije objavljivao nakon mene u ovoj temi. 

Nakon te objave sam prodao bf1, prošao i izredao nekoliko igara i zaželio se pravog napucavanja pa za black friday uzeo Revolution.

Zanima me igra li još netko, igrat ću s frendom pa bi bilo fora da nas se skupi za squad, ili više pa da svi zajedno peglamo..

 

Cri.Lu99 pon 8.1.2018 19:57

Kopkam se kopkam već neko vrijeme, tj. otkad je na akciji, uzeti Battlefield 1 na ps store-u jer mi se čini kao odlična prilika. Pa evo da pitam ovdje isplati li se to. Prvenstveno me zanima kolika je online zajednica i ako je velika šta mislite dokada će biti tolika.

FiCoO pon 13.8.2018 16:26

Namjeravam uzeti BF1 s game.co.uk ali tamo je obicna verzija a ne revolution ali je 50ak kuna cijena (preowned). Isplati li mi se to ili su ovi dlc stvarno potrebni sto znaci da bi me to preko njuskala ispalo 150kn?

Izzy sri 29.8.2018 00:17

Danas sam kupio Premium i imam pristup svim DLC-ovima, ali čini mi se da je ping skočio sada sa Premiumom. Najčešće je oko 90, a ide i preko 200, ali samo kada me ubije, tada vidim da skoči i ping taj tren. Što tada nije ni problem. No, prije je bio oko 50, a sada je 80-90 većinu vremena. Što se događa? Da li je još netko primjetio porast pinga kupovinom Premium pass-a? I drugo pitanje... Vidim da dosta likova ima po 40-60 "killova", a neki "specijalci" i 100-tinjak. U čemu je stvar? Koriste li miš s obzirom na rezultat?

DeniZg sri 29.8.2018 09:39

Ping ti može rasti ako se spajaš na udaljeniji server.

Možda Premium ima manje ljudi, teže je napraviti matchmaking, baci te na neki daleki server itd.

 

40-60 killova je normalna stvar za iskusnije BF igrače, čak i da igraš samo pješaštvo.

100 killova je neki manijak u avionu ili tenku i nije rijetkost.