DeniZg uto 25.10.2016 16:01

 

 

Kako ne bismo odlazili u offtopic na Playstation 4 temi, otvaram ovu temu za komentare i rasprave vezane uz Battlefield 1 za Playstation 4.

 

Ako igrate, svakako stavite svoj PSN ID u potpis, tako da se možemo lakše povezati i zaigrati zajedno ukoliko ste zainteresirani.

Radi lakšeg praćenja teme, kliknite u gornji desni kut foruma i dodajte temu pod "Teme koje pratim".

 

Vidimo se u igri!

 

Gamertagovi forumaša:

DeniZg80
audiogorilla1410
darklydexter
Tokioplastic292
sonicfox93
Tomislav025
NiFe92 

dwade_cro

croos1991

Spaljeni23

iggy_cro

qtanimegurl

Roman_991 

DeniZg uto 25.10.2016 17:13

Kak ste si namjestili FOV i osjetljivost gljiva?

 

Ja sam dignuo FOV na 85 horizontal, ali sam skužio da mi je sve postalo presitno, pa sam smanjio na 80.

Stick sensitivity sam isto ambiciozno dignuo na 35, ali sam ga ipak postepeno smanjio na 25%.

Ezio uto 25.10.2016 17:42
DeniZg kaže...

Kak ste si namjestili FOV i osjetljivost gljiva?

 

Ja sam dignuo FOV na 85 horizontal, ali sam skužio da mi je sve postalo presitno, pa sam smanjio na 80.

Stick sensitivity sam isto ambiciozno dignuo na 35, ali sam ga ipak postepeno smanjio na 25%.

 ja sam na 65 fov stavio odmah. Nisam se sjetio kasnije mijenjati. Nema nikakve degradacije na 80?

DeniZg uto 25.10.2016 17:52
Ezio kaže...
DeniZg kaže...

Kak ste si namjestili FOV i osjetljivost gljiva?

 

Ja sam dignuo FOV na 85 horizontal, ali sam skužio da mi je sve postalo presitno, pa sam smanjio na 80.

Stick sensitivity sam isto ambiciozno dignuo na 35, ali sam ga ipak postepeno smanjio na 25%.

 ja sam na 65 fov stavio odmah. Nisam se sjetio kasnije mijenjati. Nema nikakve degradacije na 80?

 Nema pada framerata, ali je sve malo sitnije/udaljenije.

acarnoje uto 25.10.2016 18:25

Evo kupio i ja bf1 pa imam problem Ne mogu se spojiti na 90% servera. Kaze lost connection to session. Inace koristim mobilni net sa routerom huawei b315s. To je onaj od tele 2 router ali sam na simpa internet dan. Cekam iskon internet pa mi je ovo zamijena dok ne dode. Ima li tko slican problem i kako ga rijesiti?

Santana uto 25.10.2016 18:50
acarnoje kaže...

Evo kupio i ja bf1 pa imam problem Ne mogu se spojiti na 90% servera. Kaze lost connection to session. Inace koristim mobilni net sa routerom huawei b315s. To je onaj od tele 2 router ali sam na simpa internet dan. Cekam iskon internet pa mi je ovo zamijena dok ne dode. Ima li tko slican problem i kako ga rijesiti?

 Koji ti je ping ?

LordSnow uto 25.10.2016 20:38

Ja nisam dirao ni fov ni sens. Kad posaljem djecu na spavanje provjericu pa javim. Na bf4 mi je dosta nizak sens bio, 10-15. Pretpostavljam da je i na bf1 tu negdje. Ne znam ja na vise, da cesce igram vjerovatno bi se mogao navici na veci sens.

DeniZg uto 25.10.2016 22:08
AudioGorilla kaže...
Nisam mislio da se tako sporo puni lvl za klase. Medic stalno bacam i ozivljavam i nikako na 2lvl i bolje puske. Ona cei rigotti je uzas
Ili nes krivo radim?

 Koji si level?

Ja sam 13 i imam skoro sve opcije za Medic puške unlockane. Mislim da sam na pola puta do Medic lvl4.

AudioGorilla uto 25.10.2016 22:40

5i sad mislim
Ma assault i medic igram i jos ni na pola za prvi lvl nisam a stvarno ozivljavam bacam health i tenkove gađam
Tenkovi znaju silovat i da nitko u ekipi ne zna assault uzet da ga unisti. Bas je muka igrat onda
Rush za sada samo igrao

LordSnow uto 25.10.2016 22:40

Sens 20 a fov nisam ni mijenjao, 55 cini mi se.
23 lvl nakon 15 sati igranja, a lvl medic 10.
Nije meni cei rigotti toliko losa puska, probaj promjeniti da rafalas, mozda ce ti vise odgovarati.
Ja koristim mandragon storm kao medic i ta puca mi je odlicna.

omomomomoomm sri 26.10.2016 00:14

Ja sam trenutno na sensitiviti 35 a FOV je default. 

 

U medic klasi mi se svida ona predzadnja puska autoloader extend.. nesto :) ima 16 metaka.   

 

Nekak imam osjecaj da je puno premalo pusaka u igri. 

 

Dal itko od vas koristi battlelog aplikaciju na smartphonu? meni na IOS-u jos uvjek nema BF1.

DeniZg sri 26.10.2016 01:04

Skinuo sam aplikaciju za Android. Čini mi se da bolje radi od BF4 aplikacije.

 

Inače, sad kad sam skužio da je Argonne Forest u biti Locker/Metro mapa, trčim po bunkerima sa sačmaricom i baš je zabavno.

DeniZg čet 27.10.2016 09:53

Nisam još stigao odigrati War Pigeon Mode, jer sam pronašao svoj novi omiljen mod: Operations.

 

Dok se učitava mapa, prije svakog Operationsa ide uvodna filmić sa pričom, koja se razlikuje ovisno o tome koja je mapa i jeste li napadač ili obrana. Baš je "imerzivno".

I super mi je što se napada usmjereno u valovima, baš je totalna simulacija borbe. Pa onda kad osvojite sektor, vojnici kliču i trče u napad, krene muzika kao u filmovima, ma mrak.

Čak i ne traje tako dugo. Meni su partije trajale oko pola sata, nekad i kraće, ovisno koliko je dobra obrana.

 

Jedino što još nisam doživio da napad pobijedi (ali dobivaju više bodova).

 

 

 

omomomomoomm ned 30.10.2016 14:37

Sto vise igram ovaj BF1 to sam vise zivcan.

 

Danas su im serveri u totalnoj komi. bugova u igri ima poprilicno puno.  puska zasteka,nemres se ubaciti u squad, main menu radi totalno usporeno i steka,ponekad posle kraja runde nemres ni vidjet score ni nista.

 

A sto se tice igre ljudi kempaju sa snajperima i medic klasom po kucama kao ludi. sad igrao s nekim idiotima i sva cetvorica iz mojeg squada kampiraju u kuci cijelu faking partiju. 

 

Obozavam battlefield igre ali lakse sam progutao one probleme sa BF4 napocetku nego ovo.  nadam se uskoro nekom updateu.

 

DeniZg ned 30.10.2016 14:50
omomomomoomm kaže...

Sto vise igram ovaj BF1 to sam vise zivcan.

 

 Haha, da i meni je tako.

Na početku mi ide odlično, a kako postajem živčaniji, tako sve više padam na tablici.

Nekad je dobro promijeniti klasu, pa se čovjek malo mentalno resetira.

 

A vezano uz grupnu igru, najbolje je napraviti svoj squad i izdavati naredbe. To nosi puno bodova, a nitko to ne radi.

Ako vidim da igram sa lošom ekipom (npr. na Operationsu ne možemo probiti prvi sektor u 2 navrata), onda quitam. Nema smisla gubiti vrijeme i biti topovsko meso.

 

omomomomoomm ned 30.10.2016 18:31
DeniZg kaže...
omomomomoomm kaže...

Sto vise igram ovaj BF1 to sam vise zivcan.

 

 Haha, da i meni je tako.

Na početku mi ide odlično, a kako postajem živčaniji, tako sve više padam na tablici.

Nekad je dobro promijeniti klasu, pa se čovjek malo mentalno resetira.

 

A vezano uz grupnu igru, najbolje je napraviti svoj squad i izdavati naredbe. To nosi puno bodova, a nitko to ne radi.

Ako vidim da igram sa lošom ekipom (npr. na Operationsu ne možemo probiti prvi sektor u 2 navrata), onda quitam. Nema smisla gubiti vrijeme i biti topovsko meso.

 

 

Vidim da igras stalno operaions. znas uopce da me imas na listi? Tomislav mi je ID. moramo zajedno malo odigrat. Ja ti sad idem sa frendom igrat ako zelis se pridruzi u party da zajedno zivcanimo.

 

EDIT: i mene je bacilo na rank1.

Prokleti  brokengield :)