lange pet 1.5.2020 17:49
Eyekool kaže...

Brazilski Game pass Ultimate 6 mjeseci na CDkeys za 29€.

Ne može se aktivirati preko VPN-a već je na konzoli potrebno promijeniti regiju na Brazil i onda se redeem-a aktivacijski ključ.

Ukoliko već imate aktivan Game pass ultimate, a nije brazilski, nećete moći aktivirati ključ dok ne istekne trenutna pretplata. 

Negdje sam pročitao da je regiju moguće mijenjati jednom u 3 mjeseca na o ja sam već 3 puta promijenio u mjesec dana.

Osobno sam kupio i aktivirao ključ i radi, i na Xbox-u i Windows PC-ju.

za 230kn uzmes gold na godinu dana i aktiviras za 8kn ultimate na godinu dana.

treba malo citat.imas par stranica iza u temi sve o tome.

Eyekool pet 1.5.2020 22:03
lange kaže...
Eyekool kaže...

Brazilski Game pass Ultimate 6 mjeseci na CDkeys za 29€.

Ne može se aktivirati preko VPN-a već je na konzoli potrebno promijeniti regiju na Brazil i onda se redeem-a aktivacijski ključ.

Ukoliko već imate aktivan Game pass ultimate, a nije brazilski, nećete moći aktivirati ključ dok ne istekne trenutna pretplata. 

Negdje sam pročitao da je regiju moguće mijenjati jednom u 3 mjeseca na o ja sam već 3 puta promijenio u mjesec dana.

Osobno sam kupio i aktivirao ključ i radi, i na Xbox-u i Windows PC-ju.

za 230kn uzmes gold na godinu dana i aktiviras za 8kn ultimate na godinu dana.

treba malo citat.imas par stranica iza u temi sve o tome.

 Naravno da ima, ali tu opciju sam već iskoristio.

lange sub 2.5.2020 01:33
Eyekool kaže...
lange kaže...
Eyekool kaže...

Brazilski Game pass Ultimate 6 mjeseci na CDkeys za 29€.

Ne može se aktivirati preko VPN-a već je na konzoli potrebno promijeniti regiju na Brazil i onda se redeem-a aktivacijski ključ.

Ukoliko već imate aktivan Game pass ultimate, a nije brazilski, nećete moći aktivirati ključ dok ne istekne trenutna pretplata. 

Negdje sam pročitao da je regiju moguće mijenjati jednom u 3 mjeseca na o ja sam već 3 puta promijenio u mjesec dana.

Osobno sam kupio i aktivirao ključ i radi, i na Xbox-u i Windows PC-ju.

za 230kn uzmes gold na godinu dana i aktiviras za 8kn ultimate na godinu dana.

treba malo citat.imas par stranica iza u temi sve o tome.

 Naravno da ima, ali tu opciju sam već iskoristio.

 onda napravis novi acc i sve ponovno.

shobmaster ned 10.5.2020 17:45

Dobio sam jucer na nekom streamu na mixeru kod za gift card od 20 dolara. Problem je sto je meni odabrana regija UK pa mi je racun u funtama i nije ga prihvatilo dok nisam na mobitelu na aplikaciji xbox stavio u postavkama na ameriku. Sad mi je nejasno jer to nije promijenilo regiju na koju sam prijavljen nego samo prikazuje americki store dok je na konzoli i dalje sve u funtama. Sad kad na laptopu ili mobitelu odem na uk store be mogu platiti s tih 20 dolara a kad odem na americki store mi trazi da upisem adresu. Jel to znaci da mogu uzeti igru s americkog storea i napisati neku bezveze adresu? Da li bi funkcioniralo da uzmem mjesec dana live golda i game passa na americkom dok je racun na UK? Ne znam hocete li uspijeti skuziti sto sam sve iskomplicirao ovdje hahaha

shobmaster ned 10.5.2020 20:30

A znam da se moze preko vpn kad se uzme kod za drugu regiju ali ne znam hoce li ovako biti nekih problema jer moram upisati americku adresu kad placam a racun je uk, hoce li to biti sumnjivo ili ce mi automatski prebacit racun na USA. 

lange ned 10.5.2020 20:46
shobmaster kaže...

A znam da se moze preko vpn kad se uzme kod za drugu regiju ali ne znam hoce li ovako biti nekih problema jer moram upisati americku adresu kad placam a racun je uk, hoce li to biti sumnjivo ili ce mi automatski prebacit racun na USA. 

 ma samo deri. pa to radis preko kompa tak i tak.

luka1100 uto 19.5.2020 00:24

Pozdrav, planiram ubrzo kupiti neku igricu za xbox preko interneta pa me zanima...posto su neke igrice jeftinije u US regionu a neke u EU regionu mogu li ja imati 2 profila na xboxu, jedan u US a drugi u EU i onda da stavim home xbox. Onda cu moci kupljene igrice s EU profila i s US profila igrati na jednome accountu?

x18x05x uto 19.5.2020 17:01
luka1100 kaže...
Pozdrav, planiram ubrzo kupiti neku igricu za xbox preko interneta pa me zanima...posto su neke igrice jeftinije u US regionu a neke u EU regionu mogu li ja imati 2 profila na xboxu, jedan u US a drugi u EU i onda da stavim home xbox. Onda cu moci kupljene igrice s EU profila i s US profila igrati na jednome accountu?

Neka ti EU( UK, DE ili HR) bude glavni i na njemu Gold. US dodaš kao drugi acc i sve što kupiš prek njega budeš mogao igrati na glavnom acc-u, dok imaš aktivnu pretplatu na Gold.

iggy81f čet 21.5.2020 10:22

Pozz, planiram uzeti 2g XBL za Brazil i nadograditi na GPU ...

Zanima me da li je moguće iskoristiti GPU za 1$ ako sam već imao GPU od 3mj.

Pitanje za one koji su uzeli GPU za 1$: Čime ste platili i koji ste VPN koristili?

 

Hexfire čet 21.5.2020 10:26

Nisam siguran za prvo. Mislim da je netko rekao da dok god nisi iskoristio taj 1$ promo, možeš.

Što se drugog tiče, platio sam pay palom, a mislim da ti Tunnelbear ima server u Brazilu pa možeš preko njega. Free je.

iggy81f čet 21.5.2020 23:55

Nisam iskoristio promo za 1$, sačekat ću 29.05. da mi istekne ovaj pa ću aktivirati priko brazila.

Mogu li se ukucati 2 koda po 12 mj. Golda? Mislio sam na cdkeys uzeti 2x12m Gold za Brazil, 24£ (200kn) po ključu nije puno i 1$ za GPU i miran sam 2g :)

 

Edit:

Moram li na računu staviti Brazilsku adresu? Kad sam kreirao ACC stavio sam US adresu i nisam ništa minjao.

Hexfire sub 23.5.2020 06:19

Imam ja, ali nisam našao ništa ni približno ovakvoj ponudi. Sony je očito puno rigorozniji oko regionalnih ograničenja.

Uglavnom uzimam PS+ na ovakvim 30% off akcijama kao što će uskoro opet biti.

x18x05x sub 23.5.2020 08:15
Hexfire kaže...
Imam ja, ali nisam našao ništa ni približno ovakvoj ponudi. Sony je očito puno rigorozniji oko regionalnih ograničenja.

Uglavnom uzimam PS+ na ovakvim 30% off akcijama kao što će uskoro opet biti.

 Kak misliš uskoro? Neki praznik ili event pa sniženje?

Hexfire sub 23.5.2020 08:50
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Imam ja, ali nisam našao ništa ni približno ovakvoj ponudi. Sony je očito puno rigorozniji oko regionalnih ograničenja.

Uglavnom uzimam PS+ na ovakvim 30% off akcijama kao što će uskoro opet biti.

 Kak misliš uskoro? Neki praznik ili event pa sniženje?

 

Days of Play 2020., 03.06.-17.06.

 

Popusti na igre i PS+ članstvo. 

 

https://blog.eu.playstation.com/2020/05/22/days-of-play-2020-incredible-deals-on-games-and-more/

 

Europe deals:

  • PS VR Starter Pack for £199.99/€199.99 RRP
  • PS VR Mega Pack for £229.99/€229.99 RRP
  • Nioh 2 from £39.99/€49.99 RRP
  • Death Stranding from £24.99/€29.99 RRP
  • Days Gone from £15.99/€19.99 RRP
  • Selected titles in the PlayStation Hits range from £11.99/€14.99 RRP each, including The Last of Us Remastered, God of War, Horizon Zero Dawn and more
  • Save 30% on a 12-month PlayStation Plus membership (should be £34.99/€41.99)
  • Save 30% on a 12-month PlayStation Now membership and play over 700 PS4, PS3 and PS2 classics for a year (should be £34.99/€41.99)

 

EDIT: 

Days of Play will kick off early at participating retailers in Europe, Australia, New Zealand and other select regions starting 25th May, with promotions running through 8th June.

Hexfire uto 26.5.2020 17:14

Odigrao Ori and Will of the Wisps

 

Nema se tu šta puno reći, must play za sve fanove platformera. Jako jako blizu savršenstvu. Veći draw za nabavku Xboxa nego Gears, Halo, Forza. Meni je combat super sjeo, a audio vizualni dio je ostao genijalan kao i u prvom. Nemam problem sa težinom same igre, ali nekima bi moglo biti dosta zahtjevno, ako nisu spremni na ono što ih čeka. Jedino što ima dijelova za koje nisam sasvim siguran treba li ti neki skill ili samo fali više preciznosti/spretnosti. Novi Star Wars je super riješio taj dio pa si u svakom trenutku znao koje područje ti još uvijek nije dostupno.

 

Malo je nezgrapna česta potreba za mapiranjem skillova. Je da se radi u sekundi, ali mogli su napraviti neki preset koji si onda bindaš na D-pad i on the fly mijenjaš. Nakon 3 patcha performanse i dalje nisu na potrebnoj razini. Na X-u nema pada frameratea kao kod slabijih konzola, ali prečesto se dešava da kod otvaranja mape prvo gledaš crni ekran 5-10 sekundi. 

iggy81f pet 29.5.2020 13:26

Aktivirao sam xbox live gold 2x 12mj. (Brazil) i dobio još 2x 1mj gratis, ali imam problem kad idem nadograditi na GPU. Kad idem aktivirati GPU za 1$ ponudi mi opciju plaćanja, stavim PayPal i to verificiram na PayPal-u, zatim me vrati na Microsoft stranicu di tribam potvrditi da sam linkao PayPal što i napravim .... nakon ovoga mi se cili proces vrti u krug. Ima li kakav savjet šta da napravim?