millo sri 25.3.2020 18:35

Ja pak htio na ONE X odigrati prvi RDR pa kupio ključ na cdkeys.

Ključ je global i ima sve bitnije podržane jezike.
Konzola mi na US regiji i US engleskom i ključ ne prolazi ni na konzoli ni na PC. Kao zbog toga što nemam podešen pravi jezik. WTF? 
Prigovorio sada na CDkeys....jesam li možda što previdio kod redeemanja? Nije mi ovo prva kupovina i do sada je prolazilo.
HunterXHunter sri 25.3.2020 19:26
millo kaže...

Ja pak htio na ONE X odigrati prvi RDR pa kupio ključ na cdkeys.

Ključ je global i ima sve bitnije podržane jezike.
Konzola mi na US regiji i US engleskom i ključ ne prolazi ni na konzoli ni na PC. Kao zbog toga što nemam podešen pravi jezik. WTF? 
Prigovorio sada na CDkeys....jesam li možda što previdio kod redeemanja? Nije mi ovo prva kupovina i do sada je prolazilo.

 Kontaktiraj support na https://beta.support.xbox.com/contact-us pa im objasni problem

hanteed sri 1.4.2020 09:08

Da li je netko zainteresiran za the surge 2 key za xbox one, ne znam ima li region lock ali dobio sam ga kao nagradu. Voljan bi bio prodati key za 4 5 eura samo da se rješim, jer smećari sa g2a nedaju da prodam normlano key kao sto je prije bilo nego neke procedure pa mi se neda čekati njih.

shobmaster čet 2.4.2020 20:19

Pozdrav svima, razmisljam o kupnji xbox one s konzole ovih dana jer sam zaglavio kuci bez pc-a ili ikakve konzole a ova opcija s xboxom i ultimate game passom mi izgleda kao najbolji izbor. Planiram uzeti ovo https://www.gamershop.hr/xboxone/konzole/xbox-one-s-1tb-star-wars-jedi-fallen-order pa me zanima jel ima ko iskustva s tom trgovinom posto nisam dosad cuo za njih i koje su mi druge opcije za kupnju konzole(samo opcije s placanjem po pouzecu dolaze u obzir jer nemam paypal). Imao bih jos par pitanja kasnije ako ima ko da me uputi u kupnju gift cardova i sl. ali nek ovo bude za pocetak.

Stric_Jura čet 2.4.2020 20:47

akos se odlučiš, samo napumpaj Xbox Live pretplatu pa za 1 $ prebaci na Ultimate - e onda si miran, ekskluzive, nove igre, sve uračunato !!!!

 

ja sam upiknuo za 120 € all digital verzijus Fortniteom, Sea of thieves i Minecraftom za klinku...

Legendic1911 čet 2.4.2020 21:00
shobmaster kaže...
Pozdrav svima, razmisljam o kupnji xbox one s konzole ovih dana jer sam zaglavio kuci bez pc-a ili ikakve konzole a ova opcija s xboxom i ultimate game passom mi izgleda kao najbolji izbor. Planiram uzeti ovo https://www.gamershop.hr/xboxone/konzole/xbox-one-s-1tb-star-wars-jedi-fallen-order pa me zanima jel ima ko iskustva s tom trgovinom posto nisam dosad cuo za njih i koje su mi druge opcije za kupnju konzole(samo opcije s placanjem po pouzecu dolaze u obzir jer nemam paypal). Imao bih jos par pitanja kasnije ako ima ko da me uputi u kupnju gift cardova i sl. ali nek ovo bude za pocetak.

 Ja sam prošli tjedan narucio venom stalak s punjacem za xbox gamepad-e. Došlo GLS-om nakon par dana.

shobmaster čet 2.4.2020 21:25
Stric_Jura kaže...

akos se odlučiš, samo napumpaj Xbox Live pretplatu pa za 1 $ prebaci na Ultimate - e onda si miran, ekskluzive, nove igre, sve uračunato !!!!

 

ja sam upiknuo za 120 € all digital verzijus Fortniteom, Sea of thieves i Minecraftom za klinku...

 Da znam, malo sam googlao vec kako to ide, najvise me zapravo brine sto trenutno nemam ni paypal ni karticu za kupnju pa dok ne napravim ziro racun i paypal bi se morao snalaziti za kupnju gift cardova, paysafecard mi pada kao neko privremeno rjesenje. Jel se moze uopce kad kupim gift card s tim iznosom normalno kupovati live gold i ultimate izravno na konzoli? Nema problema s regijom i sl.?

Takoder sam se dvoumio oko all digital verzije al posto planiram igrat i ovaj star wars dodat cu jos tih 200kn vise za ovu. 

 

 

lange pet 3.4.2020 07:08
shobmaster kaže...
Stric_Jura kaže...

akos se odlučiš, samo napumpaj Xbox Live pretplatu pa za 1 $ prebaci na Ultimate - e onda si miran, ekskluzive, nove igre, sve uračunato !!!!

 

ja sam upiknuo za 120 € all digital verzijus Fortniteom, Sea of thieves i Minecraftom za klinku...

 Da znam, malo sam googlao vec kako to ide, najvise me zapravo brine sto trenutno nemam ni paypal ni karticu za kupnju pa dok ne napravim ziro racun i paypal bi se morao snalaziti za kupnju gift cardova, paysafecard mi pada kao neko privremeno rjesenje. Jel se moze uopce kad kupim gift card s tim iznosom normalno kupovati live gold i ultimate izravno na konzoli? Nema problema s regijom i sl.?

Takoder sam se dvoumio oko all digital verzije al posto planiram igrat i ovaj star wars dodat cu jos tih 200kn vise za ovu. 

 

 

 nemas nikakvih problema ak uzimas preko konzole.

ma uzmi si najjeftiniji xbox samo da ima cim vise mjesta za pohranu.

kada uzems ultimate imat ces igri da neces znati sta igrati.

pogledaj gore onaj moj post (imas i linkove sa VPN,itd)

ja sam vec dvojici frendova to napravio. i jos dijele acc tako da im je jos sve u pola cijene

definitivno best buy.

striic jura,znaci rijesio si si?

Stric_Jura pet 3.4.2020 16:08

ma jesam ali jebavanje se 3-4 poziva i onda konačno Fatima Zahra se javila, i reko joj: bona, upiši mi to direkt na račun, a i sebi što ćeš za piće... i ženskica mi linkala  kod na račun...

 

ali  pazi na supportu više nemaš ni pozive ni chat za probleme s subscribingom i redeemanjem, morao sam se za nešto drugo javiti da mi da tu opciju i odmah u glavu, imam reference number, i idemo to riješiti...

 

sad gledam na Amazonu je GP Ultimate 3 mj + 3 mj gratis nekih 36 € ...

shobmaster sub 4.4.2020 00:35

Posto sutra vjerojatno narucujem xbox evo jos par pitanja za kraj.

1.Na koju drzavu da se registriram? Da li je ping veci ako odaberem usa a ne europsku zemlju? 

2.Kad kupujem gift card recimo koji je u dolarima hocu li ga moc redeemati u hrv ako sam se registrirao na usa?

3.Paypal i kartica ne prolaze direkt na konzoli?

4.Jel u hrvatskoj ima hbo go aplikacija dostupna s hrvatskim titlovima i kako rade youtube, kodi, iptv i sl. ?

 

HunterXHunter sub 4.4.2020 07:22
shobmaster kaže...

Posto sutra vjerojatno narucujem xbox evo jos par pitanja za kraj.

1.Na koju drzavu da se registriram? Da li je ping veci ako odaberem usa a ne europsku zemlju? 

2.Kad kupujem gift card recimo koji je u dolarima hocu li ga moc redeemati u hrv ako sam se registrirao na usa?

3.Paypal i kartica ne prolaze direkt na konzoli?

4.Jel u hrvatskoj ima hbo go aplikacija dostupna s hrvatskim titlovima i kako rade youtube, kodi, iptv i sl. ?

 

 1. Odaberi USA ili UK, vecina sa ovih prostora ima UK racun

2. Moci ces normalno redeemati gift card

3. Kartica ti prolazi samo ako imas UK racun, a ako imas USA racun onda ti kartica nece proci, a PP prolazi ako omas i USA i UK racun

lange sub 4.4.2020 08:12

4. za hbo neznam,yt ima vec instaliran,kodi radi normalno kao i iptv i sl.

regaj svejedno.ja sam na uk. paypalom placam sve normalno (makar nezz sta bi kupovao,ja sam kupio samo f1 2019). gold kupis preko cdkeys i aktiviras preko kompa ali o tome imas gore temu ;-)

HunterXHunter sub 4.4.2020 08:19
lange kaže...

4. za hbo neznam,yt ima vec instaliran,kodi radi normalno kao i iptv i sl.

regaj svejedno.ja sam na uk. paypalom placam sve normalno (makar nezz sta bi kupovao,ja sam kupio samo f1 2019). gold kupis preko cdkeys i aktiviras preko kompa ali o tome imas gore temu ;-)

 XLG vise ne treba kupovati jer je on ukljucen u XGP Ultimate

lange sub 4.4.2020 08:28
HunterXHunter kaže...
lange kaže...

4. za hbo neznam,yt ima vec instaliran,kodi radi normalno kao i iptv i sl.

regaj svejedno.ja sam na uk. paypalom placam sve normalno (makar nezz sta bi kupovao,ja sam kupio samo f1 2019). gold kupis preko cdkeys i aktiviras preko kompa ali o tome imas gore temu ;-)

 XLG vise ne treba kupovati jer je on ukljucen u XGP Ultimate

 moras kupiti gold a ond aktiviras ultimate ;-)

HunterXHunter sub 4.4.2020 08:44
lange kaže...
HunterXHunter kaže...
lange kaže...

4. za hbo neznam,yt ima vec instaliran,kodi radi normalno kao i iptv i sl.

regaj svejedno.ja sam na uk. paypalom placam sve normalno (makar nezz sta bi kupovao,ja sam kupio samo f1 2019). gold kupis preko cdkeys i aktiviras preko kompa ali o tome imas gore temu ;-)

 XLG vise ne treba kupovati jer je on ukljucen u XGP Ultimate

 moras kupiti gold a ond aktiviras ultimate ;-)

 

  • Xbox Game Pass Console Games - $9.99 per month, includes more than 100 Xbox games
  • Xbox Live Gold - $9.99 per month, includes access to online multiplayer games
  • Xbox Game Pass Ultimate - $14.99 per month, Xbox Game Pass PC, Xbox Live Gold, and Xbox Game Pass Console Games

 

Koliko sam ja shvatio da sa kupnjom XGP Ultimate dobijes i XLG

 

 

 

 

lange sub 4.4.2020 08:51
HunterXHunter kaže...
lange kaže...
HunterXHunter kaže...
lange kaže...

4. za hbo neznam,yt ima vec instaliran,kodi radi normalno kao i iptv i sl.

regaj svejedno.ja sam na uk. paypalom placam sve normalno (makar nezz sta bi kupovao,ja sam kupio samo f1 2019). gold kupis preko cdkeys i aktiviras preko kompa ali o tome imas gore temu ;-)

 XLG vise ne treba kupovati jer je on ukljucen u XGP Ultimate

 moras kupiti gold a ond aktiviras ultimate ;-)

 

  • Xbox Game Pass Console Games - $9.99 per month, includes more than 100 Xbox games
  • Xbox Live Gold - $9.99 per month, includes access to online multiplayer games
  • Xbox Game Pass Ultimate - $14.99 per month, Xbox Game Pass PC, Xbox Live Gold, and Xbox Game Pass Console Games

 

Koliko sam ja shvatio da sa kupnjom XGP Ultimate dobijes i XLG

 

 

 

 

 uzmes gold preko brazila za 240kn za godinu dana,ukljucis ultimate za 1funtu i njega onda dobis na godinu dana.

ako uzmes gold na dvije godine i ukljucis za funtu ultimate onda ti ultimate vrijedi isto dvije godine.

mozes uzeti najvise na tri godine.

ALI pazi, to samo jednom vrijedi. ja sam se zeznuo i aktivirao na 6mjeseci i vise to nemogu iskoristiti.moze se samo jednom iskoristiti.

HunterXHunter sub 4.4.2020 15:27
lange kaže...
HunterXHunter kaže...
lange kaže...
HunterXHunter kaže...
lange kaže...

4. za hbo neznam,yt ima vec instaliran,kodi radi normalno kao i iptv i sl.

regaj svejedno.ja sam na uk. paypalom placam sve normalno (makar nezz sta bi kupovao,ja sam kupio samo f1 2019). gold kupis preko cdkeys i aktiviras preko kompa ali o tome imas gore temu ;-)

 XLG vise ne treba kupovati jer je on ukljucen u XGP Ultimate

 moras kupiti gold a ond aktiviras ultimate ;-)

 

  • Xbox Game Pass Console Games - $9.99 per month, includes more than 100 Xbox games
  • Xbox Live Gold - $9.99 per month, includes access to online multiplayer games
  • Xbox Game Pass Ultimate - $14.99 per month, Xbox Game Pass PC, Xbox Live Gold, and Xbox Game Pass Console Games

 

Koliko sam ja shvatio da sa kupnjom XGP Ultimate dobijes i XLG

 

 

 

 

 uzmes gold preko brazila za 240kn za godinu dana,ukljucis ultimate za 1funtu i njega onda dobis na godinu dana.

ako uzmes gold na dvije godine i ukljucis za funtu ultimate onda ti ultimate vrijedi isto dvije godine.

mozes uzeti najvise na tri godine.

ALI pazi, to samo jednom vrijedi. ja sam se zeznuo i aktivirao na 6mjeseci i vise to nemogu iskoristiti.moze se samo jednom iskoristiti.

 Nakon sto jednom iskoristim XGP od $1 onda nakon toga placam punu cijenu XGP ili

lange sub 4.4.2020 15:38

ne razumijem?

jednom mozes iskoristiti ultimate za funtu.

taj ultimate ti traje koliko dugo imas preplatu na goldu.

znaci najbolje imati godinu,dvije ili najvise tri godine golda i onda aktiviras taj ultimate od funtu i onda njega dobis recimo na tri godine. 

nakon toga kada ti istekne ako zelis produziti ultimate moras platiti kak se inace placa ili prekines.

 

HunterXHunter sub 4.4.2020 18:14

Imam australski racun jer su igre (npr. FH4 Ultimate Edition kosta 139.95 AUD ( oko 84 USD)) i usluge (npr. jedan mjesec XGP Ultimate kosta 15.95 AUD ( oko 9,56 USD) na australskom store jeftiniji od americkog. Moram li postaviti regiju Australija na konzoli posto ce mi on biti glavni racun za sve