assassin.st uto 11.2.2020 13:23
Stric_Jura kaže...

samo malo, dakle upalim VPN, namjestim na Brazil, googlam XBOX Gold upgrade, kupim Gold i onda još za 1$ mj dignem na Ultimate...

 

koji od frre/trial VPN-a ima baš biranje zemlje?

Tako nekako, osim sto Gold ne kupujes od MS-a nego aktiviras kod s cdkeysa. 

Za VPN ne znam, ja sam radio za US preko mobitela (app VPN Russia) i tu ima US uz jos par zemalja na free opciji. Brazil nisam vidio. Snađite se ili napravite isti postupak za US.

 

Stric_Jura kaže...

eh, ja sam to riješio u 12. mj. kad sam kupio Xbox, 3 mj. Golda dignuo na Ultimate, znači,  to se dakle može stalno napraviti, tj. kad MS pusti takvu akciju?

 Nažalost onda ništa ne možeš, akcija vrijedi samo ako niste aktivirali nikakav trial za Ultimate.

assassin.st sri 12.2.2020 14:16
Hexfire kaže...
Pretpostavljam da ovo nema veze sa PC verzijom game passa tj. ništa mi ne znači ako nemam xbox?

Brat bratu, čak bi i razmislio upiknuti konzolu radi tako neke lude akcije.

Game pass ultimate pokriva pristup za Xbox i PC s istom pretplatom (to je jos jedan od benefita).

 

With Xbox Game Pass for PC membership you get access to the Xbox Game Pass library on your Windows 10 PC. Join Xbox Game Pass Ultimate to enjoy Xbox Game Pass on both your Windows 10 PC and Xbox One console.

 

 

lange sub 15.2.2020 18:45

ja danas uzeo brazilsko gold.

pokusao cist iz znatizelje dal bi prosao ovak i neda.

uzeo vpn aktivirao i tada je proslo ALI dobio neku poruku svezi ultimeta (imam sad do 4mje aktiviran ultimate) ali nisam procitao neg kliknuo ok ili sta vec!?!

sad nigdje nemogu naci do kad mi kao traje gold?

pise samo da mi ultimate traje do 4mje.

mozda je pisalo da mi krece nakon isteka ultimatea?

lange pon 24.2.2020 16:45

evu uspio i ja napraviti preko brazliskog vpn. da opisem ukratko:

kupite preko cdkey brazilski gold https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil (mene izasao 260kn) i dobite kljuc (šifru)

tada idite na ovu stranicu regajte se i skinite program za besplatni VPN ( https://zenvpn.net/en/ )

kada potvrdite svoju mail adresu tada instalirate program i pokrenete ga i naravno odaberete brazil-sao paulo!

kada se connectede iliti konektirate otidite na svoj microsoft racuna i nadite gdje vam je ono za produzenje golda,odaberite da samo unesete kod,unesite kod i to je TO!

lange pon 24.2.2020 16:46
assassin.st kaže...

Ovo vrijedi samo ako nisi dosad imao Ultimate i nisi aktivirao dosad nikad trial za Ultimate. 

 sa kolegom dijelim racun. ja sam uzeo gold (vec iskoristili ultimate na mom racunu) e sad posto sa njim dijelim gold dali ako on uzme ultimate automatski ide na nas gold ili ne?

lange sri 26.2.2020 14:27
Stric_Jura kaže...

ne znam, vele da sve kaj imaju na stanju ide za 50%

 

e sad imam do 27.3. Ultimate, pa ako ovo kupim i aktiviram, moram li Ultimate 2-3 dana prije isteka maknuti s pretplate?

 mislis na ono automatsko obnavljanje preplate

Stric_Jura sri 26.2.2020 15:53

gle, mora se otići, stanje na webu nema veze s realnim, imaju ti i nove kompove s i5 9. generaciji i 1660 grafama...

 

ali recimo onaj HP 250 G7 laptop nije s i5 8. gen, nego Pentium 5405u - je 8. gen, ali je 2c/4t CPU ne 4c/8t...

 

ali opet, za 2300 kn se isplati

Hexfire sri 26.2.2020 19:38
lange kaže...

evu uspio i ja napraviti preko brazliskog vpn. da opisem ukratko:

kupite preko cdkey brazilski gold https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil (mene izasao 260kn) i dobite kljuc (šifru)

tada idite na ovu stranicu regajte se i skinite program za besplatni VPN ( https://zenvpn.net/en/ )

kada potvrdite svoju mail adresu tada instalirate program i pokrenete ga i naravno odaberete brazil-sao paulo!

kada se connectede iliti konektirate otidite na svoj microsoft racuna i nadite gdje vam je ono za produzenje golda,odaberite da samo unesete kod,unesite kod i to je TO!

 Nisam ni ja odolio...

 

Uzeo 3 godine Ultimatea radi PC game passa. Nije baš sve savršeno jer je Xbox app nepodržan pa je malo zajebancija pronaći i skinuti igre koje hoću, ali stvar funkcionira. 

 

Čak se ne bih čudio da tokom slijedeće godine upiknem novi Xbox čisto da full iskoristim pretplatu.

 

Nisam bio siguran hoće li raditi jer je kolega stranicu prije pisao da mora kod unosa brazilskog keya pisati Country Brasil, ali to nije točno. Dosta je da odeš s VPN-om i radi. Prihvatilo mi je brazilski key iako je pisalo United Kingdom za državu.

 

700 kuna na kraju balade, ali kroz 3 godine nema šanse da se ne isplati.

lange sri 26.2.2020 23:20
Hexfire kaže...
lange kaže...

evu uspio i ja napraviti preko brazliskog vpn. da opisem ukratko:

kupite preko cdkey brazilski gold https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil (mene izasao 260kn) i dobite kljuc (šifru)

tada idite na ovu stranicu regajte se i skinite program za besplatni VPN ( https://zenvpn.net/en/ )

kada potvrdite svoju mail adresu tada instalirate program i pokrenete ga i naravno odaberete brazil-sao paulo!

kada se connectede iliti konektirate otidite na svoj microsoft racuna i nadite gdje vam je ono za produzenje golda,odaberite da samo unesete kod,unesite kod i to je TO!

 Nisam ni ja odolio...

 

Uzeo 3 godine Ultimatea radi PC game passa. Nije baš sve savršeno jer je Xbox app nepodržan pa je malo zajebancija pronaći i skinuti igre koje hoću, ali stvar funkcionira. 

 

Čak se ne bih čudio da tokom slijedeće godine upiknem novi Xbox čisto da full iskoristim pretplatu.

 

Nisam bio siguran hoće li raditi jer je kolega stranicu prije pisao da mora kod unosa brazilskog keya pisati Country Brasil, ali to nije točno. Dosta je da odeš s VPN-om i radi. Prihvatilo mi je brazilski key iako je pisalo United Kingdom za državu.

 

700 kuna na kraju balade, ali kroz 3 godine nema šanse da se ne isplati.

 da,bitno je da se "kao" nalazis u brazilu.

ovaj zenvpn je ful jednostavan.

Stric_Jura uto 24.3.2020 15:47

Pozdrav,

 

dakle kupio onih 12 mj Golda za 250 kn..

 

ali ne mogu aktivirati kod...

 

Xbox sam stavio inicijalno na Irsku, jezik egleski - jer možda će brexit ujebat GDPR i ina sranja s UK postavkom, pa nek bude Irska...a inače mi je povezan za moj 15 g. stari MS račun, naravno regan na Hrvatsku...

 

ali mi za kod nije prolazilo stalno veli da je za drugu regiju.. Xbox podrška mi veli prebacite se na Njemačku - napravim tako, ostavim samo lokaciju Njemačka, ostalo engleski.. 

 

 

i opet ne radi...

 

zanimljivo, na webu mi je prebačeno na Njemačku, ali Xbox app na mobu i dalje pri aktivaciji koda veli da sam u Irskoj..

 

Što učiniti, koju posluku porati ?

assassin.st uto 24.3.2020 22:01
Stric_Jura kaže...

Pozdrav,

 

dakle kupio onih 12 mj Golda za 250 kn..

 

ali ne mogu aktivirati kod...

 Koliko sam shvatio, nije uopće bitno koja ti je postavka u Xbox accountu, samo se VPNom prebaci na lokaciju za koju je kuplje voucher.

assassin.st uto 24.3.2020 22:10
Stric_Jura kaže...

isprobao Irsku/Austriju/Njemčku, VPNovi na Windowsima, Androidu, ali uvijek odj.... radi druge regije

 A koji si kupon uzeo ako smijem znati?

 

Uvijek se mozes javit Xbox supportu, mene je covjek otamo doslovno uputio da aktiviram VPN kad mi kupon nije radio i na kraju je proradilo.

Stric_Jura uto 24.3.2020 22:14

ma stalno sam s njima na linku, već 3. put, ali kvalka je, na PCu mi je odmah prebacio na Njemačku lokacioju, ali Xbox app na Androidu veli da sam vražji Paddy (Irac) ?!?!?

 

i pazi, oni ne mogu legalni kod povezati s mojim računom...

 

čekam da mi istekne za dva dan pa idem onda probati, jedino jel gubim onda instalirane igre ili ih samo ne mogu igrati dok ne aktiviram pretplatu?

x18x05x uto 24.3.2020 23:08

Tak sam ja kupio za 365 dana. Acc prebačen na njemačku, probao aktivirat i nije išlo. Da nebi izgubio sve igre na starom accu, napravio novi sa njemačkom adresom i aktivirao, dodao ga u xbox. Stavio na gamepad stari acc da bude primarani i igram.