error_666 sri 25.9.2019 01:01

jbg meni daleko za kabela  . Igram u vertikali sa kauča  na  TVu uglavnom , ostarilo se  :D .  Inace koristim trenutno  BT adapter sa ebay od 2.5 dolara i perfektno radi . Preporuka svima koji imaju jedan controller i hoce bezicno , a da jeftino prodju . 

silasara2 čet 10.10.2019 18:55

jedno pitanje ako netko zna

kupim danas na cdkeys xbox game pass ultimate za 3 mjeseca

game pass

imam game pass ultimate vec 6 mjeseci i istice mi za par dana

kada ukucam kod dobijem odgovor "New customers only, the free trial is for new customers only"

po tome ispada da je dobiveni kod neki trial ili sta

error_666 čet 10.10.2019 19:24

Hmm ne bi rekao da je trial sudeci po osobnim iskustvima . prije sam imao trial od mjesec dana i nedavno uzeo sa  cdkeys xb1 gp ultimate 3mj  i aktivirao bez problema na istom racunu . Mozda samo trebas sacekati da istekne postojeca pretplata pa da aktiviras novi kod . 

sosta pet 11.10.2019 08:58
silasara2 kaže...

jedno pitanje ako netko zna

kupim danas na cdkeys xbox game pass ultimate za 3 mjeseca

game pass

imam game pass ultimate vec 6 mjeseci i istice mi za par dana

kada ukucam kod dobijem odgovor "New customers only, the free trial is for new customers only"

po tome ispada da je dobiveni kod neki trial ili sta

  To bi značilo da ako si već imao aktivan game pass, onda ga ne možeš produžiti s tim kodom, a mislim da nećeš moći ni kad ti istekne aktivna pretplata. Obično je to napomenuto na stranicama koje prodaju kodove, na linku koji si poslao toga nema, tako da bi ja tražio cdkeys novi ispravan kod za aktivaciju.

silasara2 pet 11.10.2019 09:46
sosta kaže...
silasara2 kaže...

jedno pitanje ako netko zna

kupim danas na cdkeys xbox game pass ultimate za 3 mjeseca

game pass

imam game pass ultimate vec 6 mjeseci i istice mi za par dana

kada ukucam kod dobijem odgovor "New customers only, the free trial is for new customers only"

po tome ispada da je dobiveni kod neki trial ili sta

  To bi značilo da ako si već imao aktivan game pass, onda ga ne možeš produžiti s tim kodom, a mislim da nećeš moći ni kad ti istekne aktivna pretplata. Obično je to napomenuto na stranicama koje prodaju kodove, na linku koji si poslao toga nema, tako da bi ja tražio cdkeys novi ispravan kod za aktivaciju.

a poslo sam upit cdkeysu pa sad cekam odgovor pa cemo vidit sta kazu

silasara2 ned 13.10.2019 09:28
sosta kaže...
silasara2 kaže...

jedno pitanje ako netko zna

kupim danas na cdkeys xbox game pass ultimate za 3 mjeseca

game pass

imam game pass ultimate vec 6 mjeseci i istice mi za par dana

kada ukucam kod dobijem odgovor "New customers only, the free trial is for new customers only"

po tome ispada da je dobiveni kod neki trial ili sta

  To bi značilo da ako si već imao aktivan game pass, onda ga ne možeš produžiti s tim kodom, a mislim da nećeš moći ni kad ti istekne aktivna pretplata. Obično je to napomenuto na stranicama koje prodaju kodove, na linku koji si poslao toga nema, tako da bi ja tražio cdkeys novi ispravan kod za aktivaciju.

Dobio sam odgovor od njih

"Hi,

Thanks for contacting cdkeys

Please note that this offer is only available for new Xbox game pass, ultimate members. Limit 1 per Microsoft account.

Your request for a refund is now being processed. Please note that we're only able to issue a refund where the key is unused and has not been redeemed in any way.

This usually takes 24 to 48 hours to process, and we will get back in touch once the refund is complete.

Apologies for any inconvenience caused.

Kind Regards"

E sad kojeg kljuća da kupim a da vrijedi i da si produljim?

silasara2 uto 15.10.2019 07:26
silasara2 kaže...
sosta kaže...
silasara2 kaže...

jedno pitanje ako netko zna

kupim danas na cdkeys xbox game pass ultimate za 3 mjeseca

game pass

imam game pass ultimate vec 6 mjeseci i istice mi za par dana

kada ukucam kod dobijem odgovor "New customers only, the free trial is for new customers only"

po tome ispada da je dobiveni kod neki trial ili sta

  To bi značilo da ako si već imao aktivan game pass, onda ga ne možeš produžiti s tim kodom, a mislim da nećeš moći ni kad ti istekne aktivna pretplata. Obično je to napomenuto na stranicama koje prodaju kodove, na linku koji si poslao toga nema, tako da bi ja tražio cdkeys novi ispravan kod za aktivaciju.

a poslo sam upit cdkeysu pa sad cekam odgovor pa cemo vidit sta kazu

Evo njihovog odgovora:

Hi,

Thank you so much for your patience.

We've looked into your order and have found that your key has already been redeemed.

We have a similar policy to other online retailers which means we cannot issue a refund or replacement for digital goods if they have already been redeemed. Unfortunately this means that we are unable to issue a refund for your order.

I hope that this explains the situation. Please do get in contact if you need further assistance or if you did not redeem your code.

Kind Regards

Tolko o njihovom poštenju, svaka im čast

sosta uto 15.10.2019 08:49

A napravi screenshotove da se vidi da nije nigdje napomenuto da je za new customers only. Iako sad gledam malo po stranicama koje prodaju ultimate pass, nigdje se to ne navodi, a za game pass sam siguran da su bile takve napomene.

Traži ispravan kod, a ne refund, a na kraju ti ostaje claim na paypalu.

silasara2 uto 15.10.2019 11:46
sosta kaže...

A napravi screenshotove da se vidi da nije nigdje napomenuto da je za new customers only. Iako sad gledam malo po stranicama koje prodaju ultimate pass, nigdje se to ne navodi, a za game pass sam siguran da su bile takve napomene.

Traži ispravan kod, a ne refund, a na kraju ti ostaje claim na paypalu.

Eh, da sam bar platio paypalom, platio sam debitnom karticom

sosta sri 13.11.2019 14:07

Jel se može spojiti BT tipkovnica na xboxone, gledam da bi uzeo neku jeftilen BT foldable tipkovnicu, možda ako netko ima preporuku za neku koja provjereno radi. I još ako ima neki miš s time.

Imam ovu bežičnu s RF prijemnikom, ali mi se neda stalno preštekavati prijemnik kada mi treba nešto na xboxu.

 

footballer sri 13.11.2019 14:50

Mislim da native ne podržava miš uopće, trebaš kupit nekakav adapter, a za tipkovnicu bi trebalo bit sve ok s bilo kojom standardnom bluetooth tipkovnicom s USB dongle-om, a imaš i one tipkovnice koje se prištekaju na kontroler pa ju imaš odmah gore. 

tomode10 sri 13.11.2019 18:34

Pozdrav svima,

 

ne znam zbog cega mi ne prolazi doregistracija i ne mogu objaviti oglas da prodjem igre za XBOX ONE / ONE S / ONE X...

Uglavnom... eto prodajem par igara.

Cijena je na upit.

Ako zelite kupiti vise igara mozemo se dogovoriti oko cijene.

Sve igre sam kupio i igrao, sve su ispravne, nisu osteceni diskovi, nisu ostecene ni kutije. 

 

Lista slijedi u nastavku...
Battlefield 1, Battlefield 5 (+ battle royale modus), GTA 5, FIFA 18, FIFA 19, Call of Duty Advanced Warfare, Call of Duty Ghosts, Call of Duty Black Ops III, PES 2017, PES 2019, PUBG Playerunknown´s Battleground, Zoo Tycoon, The Crew, Metal Gear Solid The Phantom Pain.

I imam Call of Duty Black Ops IV... koji se trenutno nalazi kod mene u Njemackoj.

 

Primopredaja u Zagrebu. Moguce je slanje pouzecem, ali onda vi snosite troskove slanja.

 

Hvala na paznji

sosta pet 15.11.2019 15:24
footballer kaže...

Mislim da native ne podržava miš uopće, trebaš kupit nekakav adapter, a za tipkovnicu bi trebalo bit sve ok s bilo kojom standardnom bluetooth tipkovnicom s USB dongle-om, a imaš i one tipkovnice koje se prištekaju na kontroler pa ju imaš odmah gore. 

 Da, zaboravio sam da mi miš ne radi.

Znači na one BT tipkovnice koje nemaju USB dongle mogu zaboraviti?

footballer pet 15.11.2019 19:09
sosta kaže...
footballer kaže...

Mislim da native ne podržava miš uopće, trebaš kupit nekakav adapter, a za tipkovnicu bi trebalo bit sve ok s bilo kojom standardnom bluetooth tipkovnicom s USB dongle-om, a imaš i one tipkovnice koje se prištekaju na kontroler pa ju imaš odmah gore. 

 Da, zaboravio sam da mi miš ne radi.

Znači na one BT tipkovnice koje nemaju USB dongle mogu zaboraviti?

 Provjeri, ali iskustvo veli da moraš. 

footballer ned 24.11.2019 16:29

Čisto da stavim tu, imam par igara koje ne igram više (GTA V, FFXV, Fallout 4, COD: BO3) pa ako nekome treba, slobodno neka mi se javi, sve su na blu rayu, očuvane :)

E i da, skoro sam zaboravio, provjerite poruke, Microsoft je slao i giftcardove (10EUR; GBP; US, ovisno o "lokaciji konzole"), pišu tamo i kodovi a ima i neki rok za iskoristit kod i za reedemat nešto s tim novcima. :)

Stric_Jura sri 27.11.2019 13:29

Pozdrav, ubro jučer u Italiji One S all-digital 1 TB, s tri igre, za 120 € za klinku...

 

sad vidim da u Linksu imaju Diablo 3  - Ethernal Collection za 109 kn, kupio bih, ali je li to na BD ili je samo redeem codee, tj. da li ga mogu skinuti ? Da li se isplati to uzeti ?

 

Zanimaju me  neke igre za klinke i neke split screen igre, utrke, platformeri - imam otprije kontroler za XBOX, koji sam uzeo za PC, pa da iskoristim za obiteljsku zabavu...

 

 

sosta sri 27.11.2019 14:48
Stric_Jura kaže...

Zanimaju me  neke igre za klinke i neke split screen igre, utrke, platformeri - imam otprije kontroler za XBOX, koji sam uzeo za PC, pa da iskoristim za obiteljsku zabavu...

 

 

 Uzmeš neki just dance i eto obiteljske zabave. Samo ne znam kakvo je iskustvo igranja te igre sa smartfonom, pošto S ne dolazi s kinectom, ja sam uzeo xbox one samo zbog kinecta.

lange sri 27.11.2019 14:57
Stric_Jura kaže...

Pozdrav, ubro jučer u Italiji One S all-digital 1 TB, s tri igre, za 120 € za klinku...

 

sad vidim da u Linksu imaju Diablo 3  - Ethernal Collection za 109 kn, kupio bih, ali je li to na BD ili je samo redeem codee, tj. da li ga mogu skinuti ? Da li se isplati to uzeti ?

 

Zanimaju me  neke igre za klinke i neke split screen igre, utrke, platformeri - imam otprije kontroler za XBOX, koji sam uzeo za PC, pa da iskoristim za obiteljsku zabavu...

 

 

 pogledaj si pod game pass sta ima od igri mizda tamo nades nesto za sebe i klince.

znaci imas:

EA pass- igre battelield (svi novi nastavci),fife,star wars,zombie plants,sims.... i druge.mislim da je preplata na godinu dana 25e

 

GAME pass- druge odlicne igre.nema sta nema i jos se dodaju igre.cijena oko 600kn godisnje!

 

Gold- to ti ja kao na playstationu ps plus (za igranje na netu,internet,besplatne igre).cijena oko 300kn godisnje

Stric_Jura sri 27.11.2019 15:33

ovaj Gold sam pretvorio u Ultimate uz onu ponudu 3 mj. Ultimate za 1 $, sad imam 4 mj. za 1 $...

 

ma i ovih 25 kn/mj ili čak50 kn/mj mj nije bed...

 

e sad,ona stranica www.cdkeys.com je li pouzdana za te redeem ključeve?

 

i mogu li se oni prenijeti tj. prodati nekome? dakle ključevi, da se brišu s mog/klinkinog računa i prenesu nekome drugome?