sosta sri 26.6.2019 17:06

Je li netko kupovao kakve kodove s livecards.eu?

Pokušavam kupiti gamepass za 1 godinu, da si produžim trenutni aktivni, pa da aktiviram ultimate, cdkeys je trenutno dignuo cijene, pa sam naišao na ovo na allkeyshopu

https://livecards.eu/xbox-game-pass-12-months-renewal

za 55,95E (na cdkeys je trenutno 68.99E).

Međutim, nakon kupnje mi stiže mail da je na moj zahtjev otkazana narudžba. Na paypalu nema izlistane transakcije, iako sam dobio mail da sam odobrio plaćanje.

 

 

Shevshi pet 28.6.2019 11:17

Kolege da li je itko od vas uspio kupiti backwards kompatibilne igre na xbox one,npr rdr1 pokusam kupiti kroz store i uvijek dodje da nema valid payment optionsa,a kupio sam normalno i game pass i igrice,filmove itd,samo igre sa proslih xboxova nece kupit,guglao sam prvo i nisam uspio sa njihovim rjesenjima,pa ako je netko ovdje uspio..

P.s store mi je na uk,jezik i sve ostalo,adresa uk,kupljeno sve normano karticama dosad

MarioArt pet 28.6.2019 22:12

meni bez ikakvih problema prolazi HR paypal na njemackom accoutu..

 

P.S. Upravo sam upgradeo gold u ultimate...  prvo dodao 12mj golda a onda za 1€ prekodealsa....  u accountu mi sad ultimate traje do 2/2021 a onda ide i iduca napata 12,99€.... a pise da su gold i gamepass cancelani..

 

tako da tko god moze treba ovo iskoristii.. sad mi zao sto nisam uzeo jos 12mj golda

Rei Ayanami pon 1.7.2019 09:44
funky boy kaže...

Šta mislite dali ce ikad gold bit free ? Vidim da vise ni nemaju ideja za "games with gold",samo neke indie stavljaju.Mp bi trebao biti free...

 Sumnjam da ce biti free, da su ga htjeli napraviti free nebi isli na game pass ultimate. Tu gdje radim u company storeu zamjenjuju Xbox Live bonove sa novim ultimate uskoro.

 

sosta pon 1.7.2019 15:55
sosta kaže...

Je li netko kupovao kakve kodove s livecards.eu?

Pokušavam kupiti gamepass za 1 godinu, da si produžim trenutni aktivni, pa da aktiviram ultimate, cdkeys je trenutno dignuo cijene, pa sam naišao na ovo na allkeyshopu

https://livecards.eu/xbox-game-pass-12-months-renewal

za 55,95E (na cdkeys je trenutno 68.99E).

Međutim, nakon kupnje mi stiže mail da je na moj zahtjev otkazana narudžba. Na paypalu nema izlistane transakcije, iako sam dobio mail da sam odobrio plaćanje.

 

 

 Možda su namjerno stornirali pošto im je sljedeći dan cijena skočila na 74,95E.

funky boy kaže...

Kupovam jedino preko G2A i Instant Gaming.

 Uzimaju proviziju za paypal, tako da se onda rađe držim cdkeysa.

funky boy uto 2.7.2019 20:55

Zao mi je sta malo hrvata koristi xbox.Steta jer je jako interesantna multimedijska/gejming konzola.Nemogu vjerovat da je Don Mattrick jos u 2013 godini toliko unistio xbox brand sa onim glupostima(DRM,24h net..) i prakticki dao pehar Sonyu.2020 ce bit jako zanimljiva godina za konzole i gejming opcenito.Iako mislim da ce i sljd generaciju Sony dobit al i xbox bi mogao ostavit dobar utisak sa novim igrama iz Ms studia..

lange sri 3.7.2019 05:40

a tesko da ce ekipa prec na xbox upravo radi podrske sto nemaju u HR.ali tko zna ;-)

btw imam dvd battlefild 5 za mjenjat,prodat. u zamjenu me zanima jedino forza motosport ili rdr2 uz nafoplatu.

sosta uto 9.7.2019 08:57

Može li se negdje vidjeti koliko mjeseci pretplate sam dobio nakon što sam redeemao pojedini kod za game pass?

U oreder history se samo nalazi obavijest da je kod iskorišten, ali ne nalazim da se negdje vidi za koje razdoblje vrijedi taj kod.

Naime, kupio sam na cjs cdkeys 12 mjeseci game pass (na cdkeys nisu imali worldwide, a ostali su bili skuplji cca 15E) i poslali su mi tri koda za koje tvrde da su 6+3+3, dok su u stvarnosti 3+3+3 i sad me traže da im pošaljem neki screenshot gdje se to vidi.

I vidi se samo datum do kad ukupno traje pretplata.

 

EDIT:

 

 Evo dodatak, možda nekome bude korisno ako bude kupovao kod njih, nakon 10 dana i nekoliko razmjena emailova mi poslali kod koji je falio.

funky boy sub 20.7.2019 15:24

Ovako, igram mcc i jako dugo traje dok nade igrace. Po 10 minuta.. Ali kad sam u xbox partyu snekim kd amerike, match mi nade gotovo odmah. Dali se vpn moze kpristit na xbox oneu i dali bi to funkcioniralo? 

error_666 čet 29.8.2019 19:32
lange kaže...

ima gdje kakva akcija za game pass?

dali je još u igri ono ak se uzme gold da se dobije i game pass

 Meni preko oficijelne stranice ne prolazi uplata  , uzeo  ovdje Xbox gamePass Ultimate sa goldom ukljucenim .Mislim da jeftinije nema . Pozuri dok nisu vratili na 18 - 20 eura .

error_666 čet 29.8.2019 19:59

imas i za PC i za konzolu gamepass u paketu . Ja sam išao  na link u opisu za redeem code , baca te na stranicu i automatski dodaje pretplatu na account. A mozes i preko store i xbox aplikacije . 

Ugl poslije aktivacije u storeu ili XBOX beta app  gdje su igre pojavit ce se XGP pored u naslovu i biti moguc download svake koja je podrzana (kao na slici)