toxic pon 10.6.2019 12:47
krokodildo kaže...
Bouzoo kaže...

Pozdrav, mala pomoć

Na koji način zaobilazite MS restrikcije za naše tržište, tj na koji način se može uzeti Game Pass za $1 što je sad privremena opcija?

 

Ja sam prije par mjeseci kupio game pass (isto je bila akcija za 1$) na način da sam postavio adresu u Velikoj Britaniji i dalje sam preko Microsoft store-a najnormalnije sa svojom karticom (PBZ Visa) platio pass.

 

Ne znam ako sad postoje kakve dodatne restrikcije za ovu akciju, ali svakako ću i to probat kupiti večeras.

 pls javi jer ja ne mogu kupiti vise s karticom iz HR a nekad mi je to prolazilo.

Strah me sada kupiti na nekom sajtu i gift card da necu moci aktivirati...

Bouzoo pon 10.6.2019 18:38
krokodildo kaže...
Bouzoo kaže...

Pozdrav, mala pomoć

Na koji način zaobilazite MS restrikcije za naše tržište, tj na koji način se može uzeti Game Pass za $1 što je sad privremena opcija?

 

Ja sam prije par mjeseci kupio game pass (isto je bila akcija za 1$) na način da sam postavio adresu u Velikoj Britaniji i dalje sam preko Microsoft store-a najnormalnije sa svojom karticom (PBZ Visa) platio pass.

 

Ne znam ako sad postoje kakve dodatne restrikcije za ovu akciju, ali svakako ću i to probat kupiti večeras.

 Ako prođe pls javi pa da znam probat.

toxic pon 10.6.2019 19:15
Motorna Testera kaže...

Plaćaj Paypalom i prolazi normalno

 Da i jesam

i sve igre mogu skinuti jedino mi metro exodus kojeg zarko zelim ne zeli... kaze da je posjedujem ali ne zeli instalirano... device navodno nije linkan.... ne kuzim

krokodildo uto 11.6.2019 07:47
Bouzoo kaže...
krokodildo kaže...
Bouzoo kaže...

Pozdrav, mala pomoć

Na koji način zaobilazite MS restrikcije za naše tržište, tj na koji način se može uzeti Game Pass za $1 što je sad privremena opcija?

 

Ja sam prije par mjeseci kupio game pass (isto je bila akcija za 1$) na način da sam postavio adresu u Velikoj Britaniji i dalje sam preko Microsoft store-a najnormalnije sa svojom karticom (PBZ Visa) platio pass.

 

Ne znam ako sad postoje kakve dodatne restrikcije za ovu akciju, ali svakako ću i to probat kupiti večeras.

 Ako prođe pls javi pa da znam probat.

 

Prošlo je bez problema, kupio sam.

 

Dakle adresa u UK i onda dalje normalno s vlastitom karticom. Mislim da je jedini trik da adresa mora bit stvarna (ja sam uzeo od frenda u UK), moraju bit oni svi poštanski brojevi i dr.

lange pon 17.6.2019 16:23
error_666 kaže...

posto preko oficijelne stranice ne mogu uzet "gamepass for pc " jer mi ne prolati uplata , jel se moze gdje uzet online kod ?

 

 mozes,pogledaj na stranicama gdje se igre prodaju

toxic sri 19.6.2019 14:39
error_666 kaže...
lange kaže...

imas orginal win 10?

 da , licenciran je i trenutno je aktivna  pretplata za "stari"  gamepass koja  ističe danas ili sutra  ako se ne varam.  

 Regaj karticu na paypal s kojom inace kupijes.

Regiju u windowsima prebaci na UK. Zatim kupi gamepass preko stora s paypalom.

Ak te pita za adresu u UK imas random adress generator u UK tak da... :)

Ugl dela

toxic sri 19.6.2019 17:34
error_666 kaže...
Vec pokušavao za stari gamepass tako i ne prolazi uplata (uk acc i regija u windowsima kao i adresa tamo)
Probat ću opet možda sad prođe. Hvala 👍

 ovaj gamepass za pc je meni prosao bez problema.

underdog čet 20.6.2019 00:32

OBAVIJEST!
Kupite si gold membership u bilo kojem trajanju i kad ga aktivirate na xboxu, pod deals imate opciju upgrade na ultimate game pass za 1$, čime će vam se svi mjeseci uplaćenog golda konvertirati u ultimate game pass za samo 1$.
U prijevodu, za cijenu 12 mjeseci golda dobivate 12 mjeseci ultimate pass umjesto toga.
Pitanje do kad akcija traje, moguće je konvertirati maksimalno 36 mjeseci golda.
E da, ultimate pass vrijedi i za pc.
Sretno i požurite

x18x05x čet 20.6.2019 05:53
underdog kaže...
OBAVIJEST!
Kupite si gold membership u bilo kojem trajanju i kad ga aktivirate na xboxu, pod deals imate opciju upgrade na ultimate game pass za 1$, čime će vam se svi mjeseci uplaćenog golda konvertirati u ultimate game pass za samo 1$.
U prijevodu, za cijenu 12 mjeseci golda dobivate 12 mjeseci ultimate pass umjesto toga.
Pitanje do kad akcija traje, moguće je konvertirati maksimalno 36 mjeseci golda.
E da, ultimate pass vrijedi i za pc.
Sretno i požurite

Ultimate 1 Month

1.00€ including VAT for the first month

12.99€ including VAT every month after that

 

Šta bi u prijevodu značilo? Ako aktiviraju na 12 mjeseci koliko imam Gold svejedno bi platio navedenih 12.99€ idući mjesec? 

Ne kontam!?

x18x05x čet 20.6.2019 09:03
underdog kaže...
Ako imaš kupljeno 12 mjeseci golda, platit ćeš 1€. Nakon isteka tih 12 mjeseci, svaki sljedeći će se naplatiti 12,99€ ali možeš to bez problema otkazati kad za to dođe vrijeme.

 Mislim da nije tako.

underdog čet 20.6.2019 10:55

Nisam kod kuće pa nemogu screenshot, ali meni lijepo piše na xboxu pod subscriptions da mi je naplaćeno 1€, a sljedeća naplata od 12,99€ dolazi 20.08.2020.

Moguće i da je prošlo promotivno razdoblje.

MSN čet 20.6.2019 13:15

Da pomognem malo bugovcima koji imaju xbox, ili žele game pass ultimate radi pc/xboxa. 

 

Ako napravite sve kako ću ovdje napisati, imate ćete 25 mjeseci xbox gamepass ultimate za nekih 70 eura. 

 

Znaci do kraja mjeseca imate akciju za 1 dolar/euro da dobijete mj dana ultimate gdje je uračunat live gold, xbox game pass i pc game pass.

 

Iako vam to možda zvuči super, ali morate znati da je onda nakon mj dana cijena tipa 13 eura po mjesecu. 

 

Ono što trebate napraviti je ovo :

 

Ovo je najjeftinija opcija trenutno. 

 

1. Nabavite vpn (ako ga nemate mnogi daju free trial, tipa Nordvpn)

 

2. Otiđete na https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil I kupite 2 komada (možete i 3, bar pišu ljudi da su uspjeli, ali 2 znam da radi jer sam ja tako napravio).

 

CD keys support će vam najvjerojatnije javiti da im poslikate osobnu prilikom kupnje i reci će vam da je ovo samo za Brazil, vi im samo to poslikate i kažete da ćete reedmati koristeći vpn. 

 

 

3. Možete koristiti postojeći račun ili napravite novi Microsoft račun (ja sam napravio novi, on će raditi više u pozadini xboxa, mogu normalno igrati sve igre s glavnim racunom, jedino prilikom instalacije igara trebate prebaciti na taj novi račun).

 

Ja sam novi račun napravio koristeći vpn, za državu sam odabrao Brazil. Samo guglajte xbox sign up Brazil i napravite onda novi Microsoft račun. 

 

4. Nakon što napravite idete na http://redeem.microsoft.com/ i tamo se logirajte s tim novo napravljenim racunom.

 

Trebali bi pod vašim emailom vidjeti da je vaša regija Brazil. 

 

Pod kod stavite prvi kod koji ste dobili od cd keysa prilikom kupnje, i onda će vam on proći, pitat će vas želite li aktivirati auto renewal. To vam daje extra mj dana na pretplatu. Ja sam probao kod prvog koda, ali mi kartica nije prošla radi adrese (morate staviti neku brazilsku adresu, tako da sam odustao od toga).

 

Nakon što ste aktivirali prvi kod, onda aktivirajte na isti način drugi kod koji ste kupili. 

 

Nakon što ste i to uspješno napravili imate 24 mjeseca xbox live golda. 

 

Sada slijedi najvažniji dio. 

 

Znaci idete na vašu konzolu (ili možete preko browsers, pc xbox app..) I tamo stavite na regiju na kojoj je inače vaša konzola, u mom slučaju je postavljena konzola na regiju Njemačka.

 

Logirajte se na xboxu s vašim novim racunom, te vidjet ćete na xboxu ponudu 1 month game pass ultimate 1 euro. 

 

Kliknite na tu ponudu i kupite ju. Kako je ovo vaša prva kupnja s ovim racunom, morate staviti neku karticu, platite taj 1 euro, i sada nećete imati samo mj dana game pass ultimate, nego čak 25mj, jer vam se vas gold koji smo prije kupili, pretvorio u game pass ultimate. 

 

Sada možete normalno igrati sve te igre na vašem glavnom xbox računu, jedino prilikom instalacija xbox igrica morate prebaciti na taj novi račun. 

 

Najvjerojatnije bi i radilo da koristite i vas glavni račun, da samo prebacite billing pod Microsoft settings na Brazil, i da onda tako reedemati ove kodove, ali ja osobno nisam htio riskirati svoj glavni račun koji imam godinama. 

 

 

Ako želite skuplju verziju, ali 100 posto legalno, onda na cd keysu kupite 12 months gold eu version za nekih 46 eura (iako meni nije taj kod radio na mom njemačkom računu, ili za 50 eura World version koja će vam sigurno raditi. 

 

Znaci ako radite tu verziju, onda vam vpn ne treba, samo kupite tipa 2 koda po 12mj eu verzije za 92 eura, otiđete na redeem.microsoft com i aktivirajte kodove. 

 

Važni je znati ako ste već na tom računu aktivirali xbox game pass ultimate za 1 euro, neće vam ovo raditi, znaci ne smijete prvo aktivirati opciju za 1 euro a onda dodate ovaj gold, prvo ide aktivacija golda, a zatim opcije 1 euro. 

 

 

Oprostite ako je guide loše napisan, pišem na mobitelu, i nisam ne nešto naspavao noćas. 

 

Ako bilo tko ima pitanja, slobodno mi pošaljite poruku 🙂

 

 

MSN čet 20.6.2019 16:02

Da ako sada ne kupiš ništa, I aktiviras opciju za 1 euro imat ćeš game pass ultimate do prvog mj 2020.

 

Makar moja preporuka je kupi još bar 1 godinu Golda da imas do 2021. 

 

Nažalost ea access se ne računa pod to, ali ako imaš još nešto game pass njega računaju, pa npr imaš još 6mj golda i 3 mj game pass, onda ćeš na to dobiti dodatnih 9mj game pass ultimate u koji je uračunat xbox live gold, game pass I game pass for pc. 

footballer čet 20.6.2019 22:49
lange kaže...

ček,ja imam gold aktivan do 1mjeseca 2020god,ea pass do 05.2020.mogu kak doci do game passa za "kunu"?

da nebi bilo: znaci k_rcina!

 

Uvijek budu akcije, tako da će kad tad doći opet neka slična akcija.