Igraće konzole

PS3 - Pitanja i odgovori

Plaćeno ned 3.6.2018 15:25
nbdy32 kaže...
Plaćeno kaže...

Imam u sobi neku staru samsung televiziju ali nije lcd nego ona debela.Mogu li kako spojiti ps3 na nju?

 Kablom ??? ;-)

 

 

Imaš kabel PS na 3 činča,pa s njime ...

 

Jedino ako ti je plejka bila spojena HDMI-em morat ćeš resetirati video postavke (držanje power tipke dok ne bipne) ...

 Kako se zove taj kabel?

Ima li to resetiranje kakve veze s jailbreakom,jer mi je plejka jailbreakana pa da mi ne bi sto poremetilo

MajstorX čet 7.6.2018 08:07

To ti je standardni kabel i isti se koristi na Playstation 2 i Playstation 3

A što se tiće prebacivanja na obični TV ništa se neće poremetiti na konzoli koja je modana, pritisni gumb za paljenje jednom i drži dok ne napravi jedan beep i pusti  - eto slike na običnom TV-u ( na TV-u prebaciš na AV ulaz ili scart ovisi kako si spojio)

Nema straha

Moraš obrisati snimljene pozicije igara ako su igrane u hdmi modu

pqweasdyxc pon 25.6.2018 17:26
Gunner_V kaže...

Kupih PS3 i pošto sam novi u tome svemu, una li netko, mogu li preko ebaya kupiti PS3 igre-konkretno iz UK? Zanima me radi onih PAL-NTSC regija.

 

Dakle, hoće li igre kupljene u EU raditi na mojem PS3?

 Ps3 je region free tako da i iz Jupitera možeš naručiti  

linastemi pet 10.8.2018 17:15

 Molim za pomoć. Imam PS3 slim s 2 joystica, kamerom, moverom i 20-30 igrica. Kupili smo PS4 i sad bi je prodala al nisam pametna koja bi bila realna cijena. Jako puno love smo potrošili na ove nabrijane igre, a malo su igrane. Koja bi bla neka okvirna cijena PS3 sa tim dodacima al bez igrica? I Dal bi mi bilo pametno prodat u kompletu 10-15 igrica a ostale prodat odvojeno. Hvala

pqweasdyxc pet 10.8.2018 17:49
linastemi kaže...

 Molim za pomoć. Imam PS3 slim s 2 joystica, kamerom, moverom i 20-30 igrica. Kupili smo PS4 i sad bi je prodala al nisam pametna koja bi bila realna cijena. Jako puno love smo potrošili na ove nabrijane igre, a malo su igrane. Koja bi bla neka okvirna cijena PS3 sa tim dodacima al bez igrica? I Dal bi mi bilo pametno prodat u kompletu 10-15 igrica a ostale prodat odvojeno. Hvala

 Za plejku, gamepade, kameru i move 1100 kn i nekih 50-80 kn ovisno o igri. Mislim da se može dobiti više ako prodaješ igre odvojeno jer teško da će ti netko dat 3000 kn za sve ukupno.

mikac71 pon 13.8.2018 22:35

dobro veće.vidim da se razumijete puno u ps 3.pa imam par pitanja vezano za ps3 .jako bih vam bio zahvalan ako bi mi odgovorili,pomogli.naravno ako znate odgovore.ima ps3 slim cech2502A modificiran multiman) na cfw 4.76 a sad bih ga treba update na 4.82 a neznam kako..jer mi sad kad snimim pes 2018 traži taj update,a neznam gdje i kako da ga skinem i snimim na konzolu a da tom prilikom ne uništim modifikaciju.nešto su mi rekli da moram updejtat sa modificiranim softwerom.A gdje se taj softwer može skinuti,ili ga to mogu samo updejtat osobe koje modificiraju konzole.Drugo pitanje brat kupio slim ps3 cech 3004B i ima modifikaciju han tool.jel se sa tom han tool modifikacijom mogu skidati najnovije igre sa neta (Pes 2018,2k18,gta V itd.) i snimati na njegov hard disk,jer sam pročitao da je to najnovija modifikacija za konzole koje se do sada nisu mogle modificirati pa da se sad mogu skidati na njig igrice.I zadnje pitanje.Ako bih mjenjao svoj hard disk sa konzolekoja je modificirana sa multimanom od 160 gb i stavljao veći od 320 gb jer bi mi ostala modifikacija i multiman?ili bi morao ponovo sve modificirati? a kako bi to bilo sa konzolom modificiranom sa han tool isto ubacivanje drugog hard diska,jel bi se ta modifikacija han tool izgubila.eto malo više pitanja.sory.LP i nadam se vašim odgovorima.HVALA

nbdy32 uto 14.8.2018 07:47

Skineš sa rebug.me CEX verziju 4.82 i instaliraš preko XMB-a ...

 

Mijenjanjem harda ne gubiš modifikaciju,samo moraš igre,multiman na novo instalirati ...

 

Za brata :

 

Moeš skidati igrice s neta,ali ih moraš konvertirati sa ključevima da ti rade na HEN konzoli ...

mikac71 uto 14.8.2018 20:16

hvala na odgovorima..ako može još na jedno pitanje odgovor..ako bih mjenjao hard disk gdje je modifikacija han tool ,jel će mi ostati ta modifikacija i dalje na konzoli ili se ona nalazi na hard disku,pa promjenom hard diska gubim tu modifikaciju.lp

mikac71 čet 23.8.2018 10:32

hvala na odgovorima.
piatnje?
imam vanjski hard od 1 tera i na njega snimam igre i prebacujem ih na hard od ps 3 ,jel moguće da igre snimljene na vanjski hard ne moram prebacivati na hard od konzole da ih mogu igrati direktno sa vanjskog harda,jer imam malo mjesta na hardu od ps3 pa ih moram brisati.ako se to može jer mi možete objasniti kako se to radi.Hvala.

nbdy32 ned 26.8.2018 06:49

E sad, ovisi koliko imaš volje ...

 

Ja sam sebi složio (složeno i danas,ali nikako nazad do PS3 konzole) da su mi igrice na hardu od kompa (gdje ih i skidam),a pokretao sam ih preko multimana/smana direktno sa kompa

 

tako da mi nije trebalo presnimavanje sa harda na hard ...

 

I hard od PS3 (80 GB) mi je služio samo za one osnovne instalacije igrica i savegamove ...

silasara2 uto 28.8.2018 11:18
mikac71 kaže...
pozz..vanjski hard mi je u fat 32 formatu,al kad ga prikopčam na ps3 neće učitati uopće kao da igrica i nema.pa sad ne znam jel moram ići negdje u postavke to namjestiti ??

Igre ucitavas multimanom?

nbdy32 uto 28.8.2018 15:29

Kad složiš igre u GAMEZ/  folder (znači tamo su oni BLUSxxxxx,BLESxxxxx) , znači igrice ako si skinuo u raru,raspakiraš i onda taj BLUS,BLES staviš u GAMEZ direktorij ...

 

Refresh u multimanu i trebao bi ti pokazati ikone igrica ...

kajtemuci uto 11.9.2018 23:45

Pozdrav

 

Imam jedan problemcic sa ps3...

Naime bluray mi nije uopce ocitavao cd, onda mi je frend dao svoj cjeli laser komplet sa ps3 koji ima ylod gresku, i kad sam pogledo model lasera mog i tog isti su kem-400aaa i spojio ga na ps3 ali isti slucaj opet ne ocitava cd... Jel moguce da iako je isti model lasera da nije podrzan za moj model ps3-a? 

 

nbdy32 ned 16.9.2018 18:35

Jesi zamijenio elektroniku od BLu-Ray čitača ???

 

Elektronika blu-ray čitača je uparirana sa procesorom,možeš ju preprogramirati, ali "najlakše" je zamijeniti sa postojećeg blu-ray-a na novi ...

 

Naravno ako si siguran da je taj blu-ray koji je bio unutra original od konzole,ako nije,opet ga se mora programirati ...

rojski ned 7.10.2018 22:54

Pozdrav.na ps3 sam imao verziju rebug  4.76.nakon instalacije najnovijeg softwera rebug 4.82 odmah nakon instalacije ventilator je poceo biti jako bucan,znaci stalno se smanjuje i povecava brzina a na starijoj verziji to nije bio slucaj.moje pitanje je:dali opet mogu ici na staru verziju softwera tj 4.76 bez da nesto zeznem.hvala

rojski pon 8.10.2018 08:31

pasta zamijenjena i konzola ispuhana.opcije ventilatora su ostale iste kao kod 4.76.znaci sve je ostalo isto a temp raste.dali mogu vratit na staru verziju?.cisto da vidim dali ima veze sa softwerom

rojski pon 8.10.2018 08:33

pasta zamijenjena i konzola ispuhana.opcije ventilatora su ostale iste kao kod 4.76.znaci sve je ostalo isto a temp raste.dali mogu vratit na staru verziju?.cisto da vidim dali ima veze sa softwerom