amd freak uto 31.12.2019 07:46
dan666 kaže...

naletio sam na ovo psp 3004 psp 3004 sad me zanima dali još to vrijedi kupovat u 2019/20.  ili bolje uzet vitu jer je novija  a i nemam iskustva sa tom trgovinom hvala unaprijed 

 Pa ako te zanimaju psp igre i emulatori isplati se. Psp je klasik vrlo lako se modificira i imas za kupiti adapter da mozes staviti obicnu sd micro karticu i na nju igre.

 

Naravno cijena za 599kn iz ducana sa jamstvom je ok ako je psp u ocuvanom stanju jer se zna nac i po oglasnicima za duplo manju lovu.

 

Ps vita je u globalu skuplja, nesto slozenija za modificiranje, i tesko ju je naci za male novce u dobrom stanju.

PsVitaForLife sri 22.1.2020 18:53

Napokon dobio Ps Vitu(malo kasno), skroz sam ju hakiro(hencore, vitashell, pkgj itd.), nmg vjerovati da je konzola iz 2012 ovoliko dobra i moćna, uspio sam dumpati dosta igrica(imam 64gb karticu i planiram koristiti SD2VITA adapter), za sada igram killzone, koja je meni najbolja igrica za vitu. Danas ju je prelagano hakirati i instalirati emulatore i psp igrice, stvarno je odlična konzola i šteta je što je propala:(

slavisauda21 pet 11.12.2020 17:22

Pozdrav. Zanima me ps vita 70gigabajta, tako pise na oglasu. Da li to znaci da se ne treba kupovati memori kard? I sto se tice igrica da li vita ima dobar izbor i kako se krecu cijene igara? I jos nesto, ja sam vozac kamiona pa bi najvise iz tog razloga kupio vitu da u slobodno vrijeme igram, da li se moze puniti na punjac kao telefon u kamionu? Hvala