BorEl pon 25.8.2014 09:05

Pozdrav ekipa,

evo samo da se prijavim kao novi vlasnik PS Vite

i da kažem da sam super zadovoljan!

 

Ako ima netko kakav savjet gdje igrice nabaviti (ili ako netko želi prodati)

neka slobodnno napiše,

 

 

thx

HDesignz pon 25.8.2014 18:22
BorEl kaže...

Pozdrav ekipa,

evo samo da se prijavim kao novi vlasnik PS Vite

i da kažem da sam super zadovoljan!

 

Ako ima netko kakav savjet gdje igrice nabaviti (ili ako netko želi prodati)

neka slobodnno napiše,

 

 

thx

 

nemoj kupovat s njuškala, jer su likovi preludi sa cijenama :D

dobrodošao u svijet, imaš ps3 ili ps4 ili samo vitu?

hrcfaca pet 7.11.2014 11:32

PlaystatiPoštovani,

imam playstation Vitu i zanima me dali se ona može puniti na neki drugi način osim na svoj vlastiti punjač, jer sam ga izguvio, a koliko vidim po internetu nije baš ni prejeftin. A imam i neku ponudu da ga prodam pa eto...on Vita

hrcfaca pet 7.11.2014 21:13

hvala, to sam vidio i ja, ali neznam imao sam neke neugodna iskustva s njuškalom pa me uvijek od tada strah kupovati nešto polovno. Inaće imam doma punu ladicu svakakvih žica od prijašnjih mobitela pa sam mislio možda imam sreće da neki usb kabel paše na taj uređaj.

Ali očito mi ne gine da ne kupim novi punjač tj. drugi.

HDesignz pet 7.11.2014 23:10
hrcfaca kaže...

hvala, to sam vidio i ja, ali neznam imao sam neke neugodna iskustva s njuškalom pa me uvijek od tada strah kupovati nešto polovno. Inaće imam doma punu ladicu svakakvih žica od prijašnjih mobitela pa sam mislio možda imam sreće da neki usb kabel paše na taj uređaj.

Ali očito mi ne gine da ne kupim novi punjač tj. drugi.

 

a gle možda se može i zalemiti, treba i to proučiti...

Perkovic15 pet 20.1.2017 11:13

Dobar dan, ja sam pokusavao sa njuskalom , sa svime ali nikako da prodam PS vitu pa evo ovdje cu staviti pa koga zanima.
Ps vita + 16 gb memorijska + PS account sa mnogo igrica na njemu
Radi kao nov, a performanse nisu slabije, ima jedan ožiljak, kao kad ti ispadne mobitel, na kutu je ali nista na ekranu.
Cijena je 1300 samo zato jer dajem PS account skupa s vitom, ima 20-30 dobrih igrica na download listu koje sam kupio.
Lokacija je split, a prodajem jer skupljam za novi laptop

amd freak čet 28.11.2019 10:04
dan666 kaže...

Pozdrav zanima me dali vrijedi kupiti ps vita konzolu sad u 2019. novu za 370 eura na amazon de hvala unaprijed

 lol normalno da ne...pa rabljene su po 100eura.

 

Sama konzola nije ni toliko skupa koliko memorijske, mada se i to riješi sa konverterom da i obična microsd odgovara.